ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Vladimír Kozel

Medzilaborce · Obrábanie kovov

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 20. 9. 2026

Tržby a zisk

Vladimír Kozel: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká22 rokov
zmluvy so štátom0

Vladimír Kozel (IČO 34810871), sídlo Medzilaborce, je v registri zapísaný od 1. 5. 2004 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 20. 9. 2026).

Vladimír Kozel: IČO, sídlo a základné údaje

Vladimír Kozel (IČO 34810871) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Medzilaborce, okres Medzilaborce. Dátum vzniku je 1. 5. 2004, podniká 22 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Vladimír Kozel

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Vladimír KozelNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

106,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Vladimír Kozel?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Vladimír Kozel z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Vladimír Kozel

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Vladimír KozelNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Vladimír Kozel

Dátum vzniku Vladimír Kozel je 1. 5. 2004, teda pred 22 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 721-8254

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Vladimír Kozel

V registri je zapísaných 12 predmetov podnikania, teda čo Vladimír Kozel smie robiť.

  • Mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe - zváračské práce
  • Obkladanie stien a kladenie dlážkových krytín
  • Ostatné kompletačné a dokončovacie práce v stavebníctve
  • Demolácie, búracie práce a prípravne práce pre stavbu
  • Montáž sadrokartónu
  • Sprostredkovanie obchodu, služieb, výroby a dopravy
  • Maloobchod v rozsahu voľných živností
  • Predaj nápojov na priamu konzumáciu (hostince, bary)
  • Predaj nealkoholických nápojov a fľaškového piva na verejných priestranstvách
  • Príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedál
  • Výroba jednoduchých výrobkov z dreva
  • Ťažba, porez, približovanie dreva a povoznícke služby

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 20. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Vladimír KozelNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Vladimír KozelNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

32,5 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Vladimír Kozel v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov

Vladimír Kozel je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť obrábanie kovov. V okrese Medzilaborce je v tomto odvetví 74 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Medzilaborce74aktívnych subjektov

Priemyselná výroba v okrese Medzilaborce ›

Miesto podnikania: Medzilaborce

Vladimír Kozel má miesto podnikania v obci Medzilaborce, okres Medzilaborce. V obci Medzilaborce je 824 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 1 464.

Subjektov v obci Medzilaborce824aktívnych
Subjektov v okrese Medzilaborce1 464aktívnych
V tom istom odvetví74okres Medzilaborce

Medzilaborce: obyvatelia a dáta ›Okres Medzilaborce ›Adresár firiem v okrese Medzilaborce ›

Diery na trhu v okrese firmy Vladimír KozelNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoVladimír Kozel
Sídlo068 01 MedzilaborcePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Humenné, číslo 721-8254Register právnických osôb ŠÚ SR · overené 20. 9. 2026 o 19:42.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetvieObrábanie kovov (SK NACE 2553)
Vznik1. 5. 2004
ObecMedzilaborce
OkresOkres Medzilaborce
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Vladimír KozelNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

1,10 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Stráženie a Excel: Vladimír KozelNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk