MVDr. Dušan Braný
Aktívny · Topoľčany · podniká od 1997 · 29 rokov
Čo robí
- Maloobchod so zmiešaným tovarom v rámci voľnej živnosti
- Veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rámci voľnej živnosti
- Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 1997Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 10:02
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
MVDr. Dušan Braný: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 8 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
MVDr. Dušan Braný (IČO 34671137), sídlo Topoľčany, je v registri zapísaný od 10. 2. 1997 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Mzdy v odbore Veľkoobchod a maloobchod v okrese Topoľčany
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Veľkoobchod a maloobchod v okrese Topoľčany1 394 €
- Všetky odvetvia v okrese Topoľčany1 586 €
- Veľkoobchod a maloobchod na Slovensku1 669 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky MVDr. Dušan Braný
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí MVDr. Dušan Braný?
MVDr. Dušan Braný a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 8 zmlúv s dodávateľom MVDr. Dušan Braný z rokov 2012 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2012, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2024 | 1 | 0 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 0 € |
| 2017 | 2 | 0 € |
| 2013 | 1 | 0 € |
| 2012 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História MVDr. Dušan Braný
Dátum vzniku MVDr. Dušan Braný je 10. 2. 1997, teda pred 29 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 406-7032
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1032362155
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Regionálna veterinárna a potravinová správa Topoľčany. Firma vznikla 10. 2. 1997.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti MVDr. Dušan Braný
- Maloobchod so zmiešaným tovarom v rámci voľnej živnosti
- Veľkoobchod so zmiešaným tovarom v rámci voľnej živnosti
- Sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby
- Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
MVDr. Dušan Braný v odvetví maloobchod
MVDr. Dušan Braný je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť ostatný nešpecializovaný maloobchod. V okrese Topoľčany je v tomto odvetví 806 aktívnych subjektov.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Topoľčany ›
Miesto podnikania: Topoľčany
MVDr. Dušan Braný má miesto podnikania v obci Topoľčany, okres Topoľčany. V obci Topoľčany je 3 948 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 887.
Topoľčany: obyvatelia a dáta ›Okres Topoľčany ›Adresár firiem v okrese Topoľčany ›
MVDr. Dušan Braný: IČO, sídlo a základné údaje
MVDr. Dušan Braný (IČO 34671137) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Topoľčany, okres Topoľčany. Začiatok podnikania je 10. 2. 1997, podniká 29 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712) |
| Vznik | 10. 2. 1997 |
| Obec | Topoľčany |
| Okres | Okres Topoľčany |
| Účtovných závierok v registri | 8 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy MVDr. Dušan Braný
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MVDr. Dušan Braný
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu MVDr. Dušan Braný
- Tendre33súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
- Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy219zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 9 500 €
- Výhry konkurentov147firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 000 €
- Diery na trhu18odvetví chýba v meste Topoľčanytypický nepokrytý dopyt 105 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava2 244 zmlúv za 3 roky · 18 660 993 € · naposledy 16. 10. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.1 359 zmlúv za 3 roky · 639 682 € · naposledy 13. 10. 2026Vojenský historický ústav154 zmlúv za 3 roky · 1 883 308 € · naposledy 6. 10. 2026 Všetkých 1 874 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Topoľčany
HYZA a.s.COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvoeuroplac s.r.o.Pankl Automotive Slovakia s.r.o.Nemocnica Topoľčany, a. s.Všetky firmy v obci Topoľčany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.19) v okrese Topoľčany
GAROP, s.r.o.Loira s.r.o.AMC SK s.r.o.LIGHTING Livinsky, s.r.o.MDJ Psyche-med s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.