Jaroslav Pliška
Aktívny · Pichne · podniká od 1992 · 33 rokov
Čo robí
- Maliarske a natieračské práce
- Prípravné práce pre stavbu
- Demolácia a zemné práce
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 1992Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 22. 10. 2026 o 10:18
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026
Tržby a zisk
Jaroslav Pliška: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 11 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Jaroslav Pliška (IČO 34568077), sídlo Pichne, je v registri zapísaný od 21. 12. 1992 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 22. 10. 2026).
Mzdy v odbore Stavebníctvo v okrese Snina
Priemerná hrubá mesačná mzda zamestnanca, 2025
- Stavebníctvo v okrese Snina1 752 €
- Všetky odvetvia v okrese Snina1 472 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 580 €
Zdroj: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Mzdy sú priemery za zamestnancov firiem v odbore, nie údaj o tomto živnostníkovi.
Financie a závierky Jaroslav Pliška
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Jaroslav Pliška?
Peniaze od štátu: Jaroslav Pliška
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História Jaroslav Pliška
Dátum vzniku Jaroslav Pliška je 21. 12. 1992, teda pred 33 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 709-1660
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1024579039
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Jaroslav Pliška
- Maliarske a natieračské práce
- Prípravné práce pre stavbu
- Demolácia a zemné práce
- Sprostredkovanie obchodu a služieb
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maloobchod mimo riadnej predajne v rozsahu voľných živností
- Výroba, nákup a predaj drevených výrobkov
- Nákup a predaj dreva
- Obkladanie stien a montáž sadrokartónu
- Sklenárske práce
- Služby vodiča
- Montáž hliníkových presklenných fasád
- Montáž oceľových konštrukcií
- Zámočnícke práce
- Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.
Jaroslav Pliška v odvetví špecializované stavebné práce
Jaroslav Pliška je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť maľovanie a zasklievanie. V okrese Snina je v tomto odvetví 1 010 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Pichne
Jaroslav Pliška má miesto podnikania v obci Pichne, okres Snina. V obci Pichne je 79 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 996.
Pichne: obyvatelia a dáta ›Okres Snina ›Adresár firiem v okrese Snina ›
Jaroslav Pliška: IČO, sídlo a základné údaje
Jaroslav Pliška (IČO 34568077) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Pichne, okres Snina. Začiatok podnikania je 21. 12. 1992, podniká 33 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Maľovanie a zasklievanie (SK NACE 4334) |
| Vznik | 21. 12. 1992 |
| Obec | Pichne |
| Okres | Okres Snina |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Súvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Pichne
MC Steel s. r. o.KP Inžiniering s. r. o.Pomoc pre Sofinku a Alexa o.z.LPS Dubravka, spol. s r.o.Rusmont, s.r.o.Všetky firmy v obci Pichne ›
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.