VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Marta Kolečavová

Zaniknutý 23. 1. 2024 · Košice - Dargovských hrdinov · podnikal 1995 až 2024

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 23. 1. 2024. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 19. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026

Tržby a zisk

Marta Kolečavová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

zmluvy so štátom0

V registri má 1 výkaz, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Marta Kolečavová (IČO 34327045), sídlo Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, je v registri zapísaný od 13. 11. 1995 do 23. 1. 2024 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).

Financie a závierky Marta Kolečavová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Marta Kolečavová?

Peniaze od štátu: Marta Kolečavová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Marta Kolečavová

Dátum vzniku Marta Kolečavová je 13. 11. 1995.

  1. Začiatok podnikania101 · 804-4906
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Marta Kolečavová v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Marta Kolečavová je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70). V okrese Košice III je v tomto odvetví 91 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Košice III91aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Košice III ›

Miesto podnikania: Košice - Dargovských hrdinov

Marta Kolečavová má miesto podnikania v obci Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. V obci Košice - Dargovských hrdinov je 2 824 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 363.

Subjektov v obci Košice - Dargovských hrdinov2 824aktívnych
Subjektov v okrese Košice III3 363aktívnych
V tom istom odvetví91okres Košice III

Košice - Dargovských hrdinov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice III ›Adresár firiem v okrese Košice III ›

Marta Kolečavová: IČO, sídlo a základné údaje

Marta Kolečavová (IČO 34327045) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. Dátum vzniku je 13. 11. 1995, zánik je v registri zapísaný ku dňu 23. 1. 2024, po 28 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo040 22 Košice - mestská časť Dargovských hrdinovPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 70220
Vznik13. 11. 1995
Zánik23. 1. 2024
ObecKošice - Dargovských hrdinov
OkresOkres Košice III
Účtovných závierok v registri1

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Marta Kolečavová

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Marta Kolečavová

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Marta Kolečavová

  • Tendre39súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1 600 €
  • Granty a dotácie39výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 185 tis. €
  • Končiace zmluvy266zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 6 000 €
  • Výhry konkurentov88firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 900 €
  • Diery na trhu19odvetví chýba v meste Košice - Dargovských hrdinovtypický nepokrytý dopyt 1,5 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov

AUTO – VALAS GROUP s.r.o.HELL ENERGY SK s.r.o.Giovani Essenze, s. r. o.AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.Decrux s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 70.22) v okrese Košice III

PATER s.r.o.SellSpeedSK, s. r. o.EQS Slovakia spol. s r.o.ADVICE - MD, s.r.o.BCF Group, s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk