ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Roberto Cianci

Bratislava - Petržalka

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Roberto Cianci: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká30 rokov
zmluvy so štátom0

Roberto Cianci (IČO 34251472), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaný od 30. 10. 1995 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Roberto Cianci: IČO, sídlo a základné údaje

Roberto Cianci (IČO 34251472) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 30. 10. 1995, podniká 30 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Roberto Cianci

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Roberto CianciNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

39,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026

Riziko: zaplatí Roberto Cianci?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Roberto Cianci z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Roberto Cianci

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Roberto CianciNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

524,7 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Roberto Cianci

Dátum vzniku Roberto Cianci je 30. 10. 1995, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné meno: ROBERTO CIANCI. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-zapísaný v obchodnom registri · Firm/984/B
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Roberto Cianci v odvetví maloobchod

Roberto Cianci je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47). V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 2 525 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava V2 525aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava V ›

Končiace zmluvy v odbore firmy Roberto CianciNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

52,8 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Miesto podnikania: Bratislava - Petržalka

Roberto Cianci má miesto podnikania v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 005 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 115.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 005aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 115aktívnych
V tom istom odvetví2 525okres Bratislava V

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Údaje z registra
Obchodné menoRoberto Cianci
Sídlo851 01 Bratislava - mestská časť PetržalkaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vObchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel Firm, vložka 984/BRegister právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-zapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSK NACE 47190
Vznik30. 10. 1995
Skoršie názvyROBERTO CIANCI
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Diery na trhu v okrese firmy Roberto CianciNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Roberto CianciNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

397,5 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Sieť prepojení firmy Roberto CianciNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Stráženie a Excel: Roberto CianciNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk