ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Ing. Zdenek Buriánek

Šaľa · Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Ing. Zdenek Buriánek: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká31 rokov
zmluvy so štátom0

Ing. Zdenek Buriánek (IČO 34244255), sídlo Šaľa, je v registri zapísaný od 15. 5. 1995 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Ing. Zdenek Buriánek: IČO, sídlo a základné údaje

Ing. Zdenek Buriánek (IČO 34244255) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Šaľa, okres Šaľa. Dátum vzniku je 15. 5. 1995, podniká 31 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Ing. Zdenek Buriánek

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Ing. Zdenek BuriánekNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

9,7 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Riziko: zaplatí Ing. Zdenek Buriánek?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ing. Zdenek Buriánek z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Ing. Zdenek Buriánek

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Ing. Zdenek BuriánekNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Ing. Zdenek Buriánek

Dátum vzniku Ing. Zdenek Buriánek je 15. 5. 1995, teda pred 31 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 405-3001

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Ing. Zdenek Buriánek

V registri sú zapísané 3 predmety podnikania, teda čo Ing. Zdenek Buriánek smie robiť.

  • Činnosť organizačných a ekonomických poradcov;
  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľomživnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti;
  • Sprostredkovateľská činnosť;

Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Ing. Zdenek BuriánekNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Končiace zmluvy v odbore firmy Ing. Zdenek BuriánekNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

111,7 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Ing. Zdenek Buriánek v odvetví vedenie firiem a poradenstvo v riadení

Ing. Zdenek Buriánek je v registri v odvetví Vedenie firiem a poradenstvo v riadení (SK NACE 70), činnosť poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia. V okrese Šaľa je v tomto odvetví 185 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Šaľa185aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Šaľa ›

Miesto podnikania: Šaľa

Ing. Zdenek Buriánek má miesto podnikania v obci Šaľa, okres Šaľa. V obci Šaľa je 3 624 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 654.

Subjektov v obci Šaľa3 624aktívnych
Subjektov v okrese Šaľa7 654aktívnych
V tom istom odvetví185okres Šaľa

Šaľa: obyvatelia a dáta ›Okres Šaľa ›Adresár firiem v okrese Šaľa ›

Diery na trhu v okrese firmy Ing. Zdenek BuriánekNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Údaje z registra
Obchodné menoIng. Zdenek Buriánek
Sídlo927 01 ŠaľaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Šaľa, číslo 405-3001Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePoradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020)
Vznik15. 5. 1995
ObecŠaľa
OkresOkres Šaľa
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ing. Zdenek BuriánekNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

529,6 mil. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Stráženie a Excel: Ing. Zdenek BuriánekNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk