GELATI, s.r.o.
Komárno
72 857 €tržby 2013 ▼ 85 %+904 €zisk 2013zaniknutá 17. 5. 2022
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 17. 5. 2022. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 489 652 €, výsledok hospodárenia 81 €
- 13 : tržby 72 857 €, výsledok hospodárenia 904 €
GELATI, s.r.o. (IČO 34145583), sídlo Komárno, je v registri zapísaná od 26. 8. 1996 do 17. 5. 2022 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 17. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2013.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci GELATI
osobné náklady v roku 2013 boli 15 734 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2013 | — | 15 734 € | 11 591 € |
| 2012 | — | 13 459 € | 9 915 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2013
- Mzdy 74 % 11 591 €
- Odvody zamestnávateľa 26 % 4 080 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2013 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2013 (Súvaha Úč POD 1-01) v Registri účtovných závierok, zber 11. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci GELATI
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok GELATI
Za rok 2013 má GELATI v závierke tržby 72 857 €, o 85,1 % menej než v roku 2012, a výsledok hospodárenia +904 €. Závierky máme za 2 roky (2012 až 2013), najvyššie tržby sú z roku 2012: 489 652 €.
Výkaz ziskov a strát GELATI
Najvyššie tržby: rok 2012, 489 652 €. Najnižšie: rok 2013, 72 857 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2013 | 72 857 € |
| 2012 | 489 652 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 0 rokoch z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 985 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2013 | 904 € |
| 2012 | 81 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- GELATI
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +1,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | GELATI |
|---|---|
| 2013 | +1,2 % |
| 2012 | 0,0 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha GELATI
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2013 mala súvaha majetok 98 181 €, vlastné imanie −67 333 € a záväzky 165 514 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2013 | 98 181 € | −67 333 € | 165 514 € |
| 2012 | 114 376 € | −68 238 € | 182 614 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok GELATI (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 72 857 € | 904 € | 98 181 € | −67 333 € | 165 514 € | 17 036 € | +1,2 % |
| 2012 | 489 652 € | 81 € | 114 376 € | −68 238 € | 182 614 € | 20 363 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí GELATI?
Peniaze od štátu: GELATI
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy GELATI
Dátum vzniku GELATI je 26. 8. 1996. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2483/N
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 489 652 € · majetok 114 376 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2013Závierok máme 2, posledné tržby 72 857 €.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
GELATI v odvetví veľkoobchod
GELATI je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 283 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je GELATI 326. z 593.
Podobne veľké firmy v odvetví
- BF Progress, s.r.o.Michalovce · tržby 181 442 € (2025)
- HMB-Slovakia, spol. s r.o.Zvolen · tržby 181 429 € (2025)
- Welkoobchod - Wholesale s.r.o.Kordíky · tržby 181 346 € (2023)
- Papugaj, s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 181 319 € (2025)
- EXACT - DECO s. r. o.Štúrovo · tržby 181 237 € (2025)
- KOVO-M, spol. s r.o.Predajná · tržby 181 217 € (2025)
- GRAVICOM, s. r. o.Myjava · tržby 181 188 € (2025)
- Stachoň Trade s. r. o.Chmiňany · tržby 181 181 € (2025)
- MAL s. r. o.Partizánske · tržby 181 101 € (2013)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb GELATI, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Komárno ›
Sídlo GELATI: Komárno
GELATI sídli na adrese Práce 8, 945 01 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 733 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 677.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
GELATI: IČO, sídlo a základné údaje
GELATI, s.r.o. (IČO 34145583) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 26. 8. 1996, zánik je v registri zapísaný ku dňu 17. 5. 2022, po 25 rokoch. Za rok 2013 sú v závierke tržby 72 857 € a výsledok hospodárenia +904 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46190 |
| Vznik | 26. 8. 1996 |
| Zánik | 17. 5. 2022 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Účtovných závierok v registri | 1 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy GELATI
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu GELATI
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu GELATI
- Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 93 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy89zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 200 €
- Výhry konkurentov197firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 200 €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.704 zmlúv za 3 roky · 578 079 € · naposledy 25. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava577 zmlúv za 3 roky · 6 704 980 € · naposledy 30. 9. 2026Ministerstvo obrany SR270 zmlúv za 3 roky · 1 550 630 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 1 486 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Komárno
TRUCK CONTACT s.r.o.Aura twins trading company s.r.o.HEMALA TRADE, spol. s r.o.Ideacargo RV s.r.oPIETRO spol. s r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.