EMERZIA - R.S., spol. s r.o.
Piešťany · Nešpecializovaný veľkoobchod
4 168 098 €tržby 2015 ▲ 397 619 %+10 326 €zisk 2015aktívna 30 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 873 €, výsledok hospodárenia 12 €
- 13 : tržby 1 048 €, výsledok hospodárenia 278 €
- 15 : tržby 4 168 098 €, výsledok hospodárenia 10 326 €
EMERZIA - R.S., spol. s r.o. (IČO 34139923), sídlo Piešťany, je v registri zapísaná od 26. 4. 1996 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 14. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Konateľ EMERZIA - R.S.
Podľa Registra právnických osôb koná za EMERZIA - R.S. 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Spoločník EMERZIA - R.S.
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Danica Pelcová100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Danica Pelcováod 28. 5. 2015 | 6 640 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok EMERZIA - R.S.
Za rok 2015 má EMERZIA - R.S. v závierke tržby 4 168 098 €, o 397 619,3 % viac než v roku 2013, a výsledok hospodárenia +10 326 €. Závierky máme za 3 roky (2012 až 2015), najvyššie tržby sú z roku 2015: 4 168 098 €.
Výkaz ziskov a strát EMERZIA - R.S.
Najvyššie tržby: rok 2015, 4 168 098 €. Najnižšie: rok 2012, 873 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2015 | 4 168 098 € |
| 2013 | 1 048 € |
| 2012 | 873 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 0 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: 10 616 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2015 | 10 326 € |
| 2013 | 278 € |
| 2012 | 12 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- EMERZIA - R.S.
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,2 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | EMERZIA - R.S. |
|---|---|
| 2015 | +0,2 % |
| 2013 | +26,5 % |
| 2012 | +1,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha EMERZIA - R.S.
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2015 mala súvaha majetok 5 243 767 €, vlastné imanie 16 966 € a záväzky 5 226 801 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2015 | 5 243 767 € | 16 966 € | 5 226 801 € |
| 2013 | 11 063 € | 10 910 € | 153 € |
| 2012 | 15 009 € | 10 633 € | 4 376 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok EMERZIA - R.S. (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 4 168 098 € | 10 326 € | 5 243 767 € | 16 966 € | 5 226 801 € | 19 678 € | +0,2 % |
| 2013 | 1 048 € | 278 € | 11 063 € | 10 910 € | 153 € | 299 € | +26,5 % |
| 2012 | 873 € | 12 € | 15 009 € | 10 633 € | 4 376 € | 28 € | +1,4 % |
Riziko: zaplatí EMERZIA - R.S.?
Peniaze od štátu: EMERZIA - R.S.
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy EMERZIA - R.S.
Dátum vzniku EMERZIA - R.S. je 26. 4. 1996, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné meno: EMERZIA - R.S., spol.sr.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1997/T
- Zmena obchodného menaPredtým EMERZIA - R.S., spol.sr.o., odvtedy EMERZIA - R.S., spol. s r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 873 € · majetok 15 009 €
- Nový štatutár: Danica PelcováKonateľ
- Nový spoločník: Danica PelcováSpoločník v.o.s. / s.r.o.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti EMERZIA - R.S.
- strojárenská výroba - kovoobrábanie, zámočníctvo
- výroba, predaj a montáž interiérových a exteriérových výrobkov na báze drevo, kov, sadra, textil, plast, papier
- veľkoobchod a maloobchod - spotrebný a priemyselný tovar, kozmetika, hygienické potreby, pracie prášky, potraviny
- agentúrna činnosť
- propagačná a reklamná činnosť
- podnikanie v oblasti nakladania s odpadmi
- sprostredkovateľská činnosť
- maloobchod a veľkoobchod s tovarom v rozsahu voľnej živnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
EMERZIA - R.S. v odvetví veľkoobchod
EMERZIA - R.S. je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť nešpecializovaný veľkoobchod. Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 98 123 € (17 069 závierok), EMERZIA - R.S. má 4 168 098 €, čo je 42-násobok mediánu. V okrese Piešťany je v tomto odvetví 471 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je EMERZIA - R.S. 19. z 189.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 601 €, polovica do 98 123 €, tri štvrtiny do 536 302 €; 10 % firiem má viac než 2 425 585 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 327 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 601 € |
| medián | 98 123 € |
| horný kvartil | 536 302 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 425 585 € |
| EMERZIA - R.S. | 4 168 098 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| EMERZIA - R.S. | 4 168 098 € |
|---|---|
| medián okresu Piešťany | 193 280 € |
| medián kraja | 154 525 € |
| medián Slovenska | 98 123 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- KRAJN s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 10 433 453 € (2025)
- ROCKWOOL Slovensko s.r.o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 10 420 933 € (2025)
- Q4 Security s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 10 410 615 € (2025)
- MEDIS Nitra, spol. s r.o.Nitra · tržby 10 410 586 € (2025)
- NANOTEC s.r.o.Vrbové · tržby 10 399 760 € (2025)
- ALLMEDIA, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 10 397 963 € (2025)
- GURMAN, s.r.o.Stará Ľubovňa · tržby 10 348 898 € (2025)
- ROAD SK, s.r.o.Horný Hričov · tržby 10 334 555 € (2025)
- KLIMAVEX a.s.Košice - mestská časť Juh · tržby 10 331 918 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb EMERZIA - R.S., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Piešťany ›
Sídlo EMERZIA - R.S.: Piešťany
EMERZIA - R.S. sídli na adrese Sládkovičova 10, 921 01 Piešťany, okres Piešťany. V obci Piešťany je 5 574 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 484. Na tej istej adrese je zapísaných 11 aktívnych subjektov.
Piešťany: obyvatelia a dáta ›Okres Piešťany ›Adresár firiem v okrese Piešťany ›
EMERZIA - R.S.: IČO, sídlo a základné údaje
EMERZIA - R.S., spol. s r.o. (IČO 34139923) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Piešťany, okres Piešťany. Dátum vzniku je 26. 4. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutárom je Danica Pelcová. Za rok 2015 sú v závierke tržby 4 168 098 € a výsledok hospodárenia +10 326 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Nešpecializovaný veľkoobchod (SK NACE 4690) |
| Základné imanie | 6 640 € |
| Vznik | 26. 4. 1996 |
| Skoršie názvy | EMERZIA - R.S., spol.sr.o. |
| Obec | Piešťany |
| Okres | Okres Piešťany |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) EMERZIA - R.S., spol. s r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2015 mala 4 168 098 €, typická firma odvetvia 98 123 €, čo je 42-násobok mediánu (medián z 17 069 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Piešťany ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Piešťany ›
Sieť prepojení firmy EMERZIA - R.S.
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu EMERZIA - R.S.
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu EMERZIA - R.S.
- Tendre14súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 33 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy612zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov82firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
- Diery na trhu11odvetví chýba v meste Piešťanytypický nepokrytý dopyt 447 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Sekcia verejného obstarávanie MO SR696 zmlúv za 3 roky · 9 404 367 € · naposledy 12. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava507 zmlúv za 3 roky · 9 572 737 € · naposledy 28. 9. 2026Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.396 zmlúv za 3 roky · 2 214 418 € · naposledy 8. 9. 2026 Všetkých 2 522 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Piešťany
MAGNA ENERGIA a.s.SLOVENSKÉ LIEČEBNÉ KÚPELE PIEŠŤANY, a.s.Respect Slovakia, s.r.o.LEGUSEM pt, a.s.TIP travel a.s.Všetky firmy v obci Piešťany ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.90) v okrese Piešťany
Reha-CARE, s.r.o.OMFA s.r.o.Madoe s.r.o.REVO - MAT, spol. s r.o.PHARMADIS s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.