VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SPIROX s.r.o.

Bratislava - Podunajské Biskupice · Spracovanie a konečná úprava dreva

272 323 €tržby 2025 ▼ 65 %+8 052 €zisk 2025

aktívna 30 rokov4 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 18. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

272 323 €tržby 2025 ▼ 65 %
+8 052 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 221 092 €, výsledok hospodárenia 1 900 €
  2. 13 : tržby 239 476 €, výsledok hospodárenia 497 €
  3. 14 : tržby 142 577 €, výsledok hospodárenia -143 240 €
  4. 15 : tržby 302 094 €, výsledok hospodárenia 13 075 €
  5. 16 : tržby 196 381 €, výsledok hospodárenia 18 801 €
  6. 17 : tržby 352 614 €, výsledok hospodárenia 26 899 €
  7. 18 : tržby 487 424 €, výsledok hospodárenia 8 965 €
  8. 19 : tržby 565 146 €, výsledok hospodárenia 361 €
  9. 20 : tržby 341 099 €, výsledok hospodárenia 4 450 €
  10. 21 : tržby 684 231 €, výsledok hospodárenia -1 733 €
  11. 22 : tržby 396 182 €, výsledok hospodárenia 3 607 €
  12. 23 : tržby 75 632 €, výsledok hospodárenia -36 700 €
  13. 24 : tržby 784 931 €, výsledok hospodárenia 19 255 €
  14. 25 : tržby 272 323 €, výsledok hospodárenia 8 052 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SPIROX s.r.o. (IČO 34137416) mala v roku 2025 tržby 272 323 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci SPIROX

V roku 2025 mala SPIROX priemerne 4 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 66 659 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 956 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Bratislava II bola v roku 2025 2 723 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Konatelia SPIROX

Podľa Registra právnických osôb konajú za SPIROX 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

Spoločníci SPIROX

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch SPIROX
Podiely spoločníkov na vkladoch SPIROX Ivan Kiss 80,0 %, Eva Kiss 20,0 %. Spolu 52 800 €. Ivan Kiss: 42 240 €, 80,0 %Eva Kiss: 10 560 €, 20,0 %80,0 % najväčší podiel
  • Ivan Kiss80,0 %
  • Eva Kiss20,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Ivan Kissod 8. 1. 2016 42 240 €80,0 %
Eva Kissod 8. 1. 2016 10 560 €20,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok SPIROX

Za rok 2025 má SPIROX v závierke tržby 272 323 €, o 65,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 052 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 784 931 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 1 920 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 2025272 tis. €▼ −65,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20258 052 €zisk
Majetok (aktíva) 2025397 tis. €
Vlastné imanie 2025174 tis. €
Záväzky 2025223 tis. €56,2 % majetku
Pridaná hodnota 202552 tis. €
Zisková marža 2025+3,0 %medián odvetvia +3,0 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−76 tis. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov1 920 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát SPIROX

Súvaha SPIROX

Všetky čísla zo závierok SPIROX (14 rokov)
Čísla zo závierok SPIROX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025272 323 €8 052 €396 901 €174 003 €222 898 €52 169 €+3,0 %
2024784 931 €19 255 €582 787 €165 950 €416 837 €113 112 €+2,5 %
202375 632 €−36 700 €410 064 €109 995 €300 069 €35 486 €−48,5 %
2022396 182 €3 607 €228 014 €146 695 €81 319 €72 394 €+0,9 %
2021684 231 €−1 733 €266 700 €91 671 €175 029 €87 249 €−0,3 %
2020341 099 €4 450 €261 909 €96 117 €165 792 €83 055 €+1,3 %
2019565 146 €361 €359 300 €91 667 €267 633 €56 372 €+0,1 %
2018487 424 €8 965 €539 949 €91 304 €448 645 €150 414 €+1,8 %
2017352 614 €26 899 €386 287 €82 339 €303 948 €90 483 €+7,6 %
2016196 381 €18 801 €316 931 €−49 828 €366 759 €85 388 €+9,6 %
2015302 094 €13 075 €235 692 €−68 632 €280 546 €69 998 €+4,3 %
2014142 577 €−143 240 €227 602 €−81 708 €253 819 €−51 118 €−100,5 %
2013239 476 €497 €348 190 €61 534 €199 452 €22 280 €+0,2 %
2012221 092 €1 900 €413 882 €61 035 €233 930 €39 379 €+0,9 %

Riziko: zaplatí SPIROX?

SPIROX a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 26 zmlúv s dodávateľom SPIROX v objeme 180 031 € z rokov 2011 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Lesy Slovenskej republiky, štátny podnik: 73 700 € v 11 zmluvách.

Zmluvy so štátom26Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv180 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20113. 11. 2011

História firmy SPIROX

Dátum vzniku SPIROX je 26. 3. 1996, teda pred 30 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 13 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/36362/B
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020407950
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Lesy SR, š.p. OZ Šaštín, hodnota zmluvy 6 300 €. Firma vznikla 26. 3. 1996.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 221 092 € · majetok 413 882 €
  5. Nový štatutár: Eva KissKonateľ
  6. Nový spoločník: Ivan KissSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  7. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 272 323 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti SPIROX

  • - sprostredkovateľská činnosť
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod v rozsahu voľných živností)
  • - kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod v rozsahu voľných živností)
  • - pieskovanie a metalizácia
  • - maliarske a natieračské práce
  • - montáž oceľových konštrukcií
  • - staviteľ-vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
  • - výroba a predaj výrobkov z betónu, cementu, sádry a hliny
  • - výroba píliarská a spracovanie dreva
  • - nákup a predaj ojazdených motorových vozidiel
  • - prenájom strojov a zariadení
  • - sprostredkovanie nákupu a predaja nehnuteľností
  • - reklamno-propagačná činnosť a prieskum trhu
  • - cestná nákladná doprava
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien,
  • inžinierska činnosť- obstarávateľské služby v stavebníctve,
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcov,
  • činnosť účtovných poradcov,
  • vedenie účtovníctva,

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026.

SPIROX v odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva

SPIROX je v registri v odvetví Spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16), činnosť spracovanie a konečná úprava dreva. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 56 115 € (4 017 závierok), SPIROX má 272 323 €, čo je 4,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 429 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SPIROX 41. z 209.

V odvetví v okrese Bratislava II429aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou4 017Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia56 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+3,0 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SPIROX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Bratislava II ›

Sídlo SPIROX: Bratislava - Podunajské Biskupice

SPIROX sídli na adrese Dudvážska 5102/16, 821 07 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Podunajské Biskupice je 6 396 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 356.

Subjektov v obci Bratislava - Podunajské Biskupice6 396aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava II55 356aktívnych
V tom istom odvetví429okres Bratislava II

Bratislava - Podunajské Biskupice: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›

SPIROX: IČO, sídlo a základné údaje

SPIROX s.r.o. (IČO 34137416) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Podunajské Biskupice, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 26. 3. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutármi sú Eva Kiss a Ivan Kiss. Za rok 2025 sú v závierke tržby 272 323 € a výsledok hospodárenia +8 052 €, počet zamestnancov podľa registra je 3 až 4.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 18. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSpracovanie a konečná úprava dreva (SK NACE 1612)
Základné imanie52 800 €
Vznik26. 3. 1996
ObecBratislava - Podunajské Biskupice
OkresOkres Bratislava II
Vyrubená daň z príjmov1 920 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví spracovanie dreva a výrobky z dreva (SK NACE 16) SPIROX s.r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 272 323 €, typická firma odvetvia 56 115 €, čo je 4,9-násobok mediánu (medián z 4 017 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 18. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva: tržby a mzdy ›Spracovanie dreva a výrobky z dreva v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›

Sieť prepojení firmy SPIROX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu SPIROX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SPIROX

  • Tendre12súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 26 tis. €
  • Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 202 tis. €
  • Končiace zmluvy47zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 170 tis. €
  • Výhry konkurentov68firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 11 tis. €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Podunajské Biskupicetypický nepokrytý dopyt 215 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice

Beltran, s.r.o.Gartner Slovakia s.r.o.RWA SLOVAKIA, spol. s r.o.ITALINOX Slovakia, s.r.o.EQUUS a.s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Podunajské Biskupice ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 16.10) v okrese Bratislava II

Atreides Corp. s. r. o.INSPIO s.r.o.PK WOODTRANS s. r. o. v likvidáciienercorp s.r.o.PROGRESS TRADE SK s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk