VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

PLASTICOM, s.r.o.

Topoľčany · Výroba plastových dverí a okien

3 200 €tržby 2014−2 138 €strata 2014

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 29. 9. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 200 €tržby 2014
−2 138 €strata 2014
  1. 12 : tržby 6 347 €, výsledok hospodárenia -35 151 €
  2. 13 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -11 227 €
  3. 14 : tržby 3 200 €, výsledok hospodárenia -2 138 €
  4. 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 170 €
  5. 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 50 €
  6. 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -482 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

PLASTICOM, s.r.o. (IČO 34133437), sídlo Topoľčany, je v registri zapísaná od 19. 1. 1996 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 29. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2014.

Prejsť na časť profilu 11

Konatelia PLASTICOM

Podľa Registra právnických osôb konajú za PLASTICOM 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

Spoločníci PLASTICOM

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Podiely spoločníkov na vkladoch PLASTICOM
Podiely spoločníkov na vkladoch PLASTICOM JUDr. Alena Glajchová 50,0 %, MVDr. Dalibor Glajch 50,0 %. Spolu 6 640 €. JUDr. Alena Glajchová: 3 320 €, 50,0 %MVDr. Dalibor Glajch: 3 320 €, 50,0 %50,0 % najväčší podiel
  • JUDr. Alena Glajchová50,0 %
  • MVDr. Dalibor Glajch50,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
JUDr. Alena Glajchováod 14. 10. 2025 3 320 €50,0 %
MVDr. Dalibor Glajchod 14. 10. 2025 3 320 €50,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok PLASTICOM

Za rok 2014 má PLASTICOM v závierke tržby 3 200 €, a výsledok hospodárenia −2 138 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 6 347 €.

Tržby 20143 200 €
Výsledok hospodárenia 2014−2 138 €strata
Majetok (aktíva) 202575 tis. €
Vlastné imanie 2025−168 tis. €
Záväzky 2025243 tis. €323,1 % majetku
Zisková marža 2014−66,8 %výsledok k tržbám
Súčet výsledkov za 14 rokov−49 tis. €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát PLASTICOM

Súvaha PLASTICOM

Všetky čísla zo závierok PLASTICOM (14 rokov)
Čísla zo závierok PLASTICOM po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2024—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2023—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2022—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2021—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2020—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2019—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2018—0 €75 136 €−167 630 €242 766 €——
2017—−482 €75 136 €−167 630 €242 766 €−2 €—
2016—50 €75 136 €−167 149 €242 285 €−2 €—
2015—170 €78 976 €−167 199 €246 175 €−3 €—
20143 200 €−2 138 €78 915 €−167 368 €246 283 €3 191 €−66,8 %
2013—−11 227 €77 361 €−165 230 €242 591 €−11 018 €—
20126 347 €−35 151 €77 379 €−154 003 €231 382 €−887 €−553,8 %

Riziko: zaplatí PLASTICOM?

PLASTICOM a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom PLASTICOM v objeme 2 136 € z roku 2011. Najväčší objem je s odberateľom SAMaV Bratislava: 2 136 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv2 136 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva20116. 12. 2011

História firmy PLASTICOM

Dátum vzniku PLASTICOM je 19. 1. 1996, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné meno: TOPHOLDING - Plastové okná, Topoľčany, s.r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 9 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1937/N
  2. Nový štatutár: JUDr. Alena GlajchováKonateľ
  3. Zmena obchodného menaPredtým TOPHOLDING - Plastové okná, Topoľčany, s.r.o., odvtedy PLASTICOM, s.r.o.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 6 347 € · majetok 77 379 €
  5. Nový spoločník: MVDr. Dalibor GlajchSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti PLASTICOM

  • - sprostredkovanie obchodu
  • - výroba a montáž plastových okien
  • - piliarska výroba
  • - ťažba dreva
  • - veľkoobchod s drevom
  • - opravy motorových vozidiel
  • - murárske práce
  • - obkladačské práce
  • - podlahárstvo
  • - stavebné izolácie
  • - vodoinštalatérstvo
  • - maľby a nátery

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026.

PLASTICOM v odvetví výroba výrobkov z gumy a plastu

PLASTICOM je v registri v odvetví Výroba výrobkov z gumy a plastu (SK NACE 22), činnosť výroba plastových dverí a okien. V okrese Topoľčany je v tomto odvetví 56 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PLASTICOM 12. z 14.

V odvetví v okrese Topoľčany56aktívnych subjektov

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PLASTICOM, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Topoľčany ›

Sídlo PLASTICOM: Topoľčany

PLASTICOM sídli na adrese Bernolákova 2476, 955 01 Topoľčany, okres Topoľčany. V obci Topoľčany je 3 949 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 890. Na tej istej adrese je zapísaných 18 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Topoľčany3 949aktívnych
Subjektov v okrese Topoľčany9 890aktívnych
V tom istom odvetví56okres Topoľčany
Na tej istej adrese18aktívnych subjektov

Topoľčany: obyvatelia a dáta ›Okres Topoľčany ›Adresár firiem v okrese Topoľčany ›

PLASTICOM: IČO, sídlo a základné údaje

PLASTICOM, s.r.o. (IČO 34133437) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Topoľčany, okres Topoľčany. Dátum vzniku je 19. 1. 1996, na trhu je 30 rokov a štatutármi sú JUDr. Alena Glajchová a MVDr. Dalibor Glajch. Za rok 2014 sú v závierke tržby 3 200 € a výsledok hospodárenia −2 138 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 29. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieVýroba plastových dverí a okien (SK NACE 2223)
Základné imanie6 640 €
Vznik19. 1. 1996
Skoršie názvyTOPHOLDING - Plastové okná, Topoľčany, s.r.o.
ObecTopoľčany
OkresOkres Topoľčany
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy PLASTICOM

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PLASTICOM

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu PLASTICOM

  • Tendre1súťaž štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 400 €
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 343 tis. €
  • Končiace zmluvy14zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 17 tis. €
  • Výhry konkurentov7firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 6 800 €
  • Diery na trhu18odvetví chýba v meste Topoľčanytypický nepokrytý dopyt 99 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Nová Poliklinika s.r.o.ALFA Topoľčany, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Topoľčany

HYZA a.s.COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvoeuroplac s.r.o.Pankl Automotive Slovakia s.r.o.Nemocnica Topoľčany, a. s.Všetky firmy v obci Topoľčany ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 22.23) v okrese Topoľčany

SIPOS, s.r.o.PROFIPLAST spol. s r.o.Chmelár, spol. s r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk