VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

OMS, a.s. v konkurze

Dojč · Výroba svietidiel

2 751 290 €tržby 2025 ▼ 6 %−3 569 215 €strata 2025

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

2 751 290 €tržby 2025 ▼ 6 %
−3 569 215 €strata 2025
  1. 12 : tržby 69 153 849 €, výsledok hospodárenia 71 538 €
  2. 13 : tržby 66 799 174 €, výsledok hospodárenia 377 086 €
  3. 14 : tržby 62 356 240 €, výsledok hospodárenia -5 344 128 €
  4. 15 : tržby 61 237 298 €, výsledok hospodárenia 83 821 €
  5. 16 : tržby 55 154 862 €, výsledok hospodárenia -1 776 960 €
  6. 17 : tržby 48 249 570 €, výsledok hospodárenia -3 718 030 €
  7. 18 : tržby 39 091 489 €, výsledok hospodárenia -2 301 032 €
  8. 19 : tržby 33 038 041 €, výsledok hospodárenia -2 601 219 €
  9. 20 : tržby 16 900 991 €, výsledok hospodárenia -5 950 551 €
  10. 21 : tržby 14 354 179 €, výsledok hospodárenia -2 816 675 €
  11. 22 : tržby 10 153 459 €, výsledok hospodárenia -2 932 328 €
  12. 23 : tržby 5 860 779 €, výsledok hospodárenia 272 722 €
  13. 24 : tržby 2 935 433 €, výsledok hospodárenia -935 569 €
  14. 25 : tržby 2 751 290 €, výsledok hospodárenia -3 569 215 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

OMS, a.s. v konkurze (IČO 34132333) mala v roku 2025 tržby 2 751 290 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 16. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci OMS, a.s. v konkurze

V roku 2025 mala OMS, a.s. v konkurze priemerne 71 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 2 086 303 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 1 618 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Priemyselná výroba v okrese Senica bola v roku 2025 1 845 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Predstavenstvo OMS, a.s. v konkurze

Podľa Registra právnických osôb konajú za OMS, a.s. v konkurze 3 členovia predstavenstva. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločníci OMS, a.s. v konkurze

V registri sú zapísaní 4 spoločníci.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok OMS, a.s. v konkurze

Za rok 2025 má OMS, a.s. v konkurze v závierke tržby 2 751 290 €, o 6,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −3 569 215 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 69 153 849 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20252,75 mil. €▼ −6,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−3,57 mil. €strata
Majetok (aktíva) 20255,14 mil. €
Vlastné imanie 2025−2,26 mil. €
Záväzky 20257,37 mil. €143,3 % majetku
Pridaná hodnota 2025−539 tis. €
Zisková marža 2025−129,7 %medián odvetvia +4,1 %
Súčet výsledkov za 14 rokov−31,1 mil. €2012 až 2025
Vyrubená daň z príjmov3 840 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát OMS, a.s. v konkurze

Súvaha OMS, a.s. v konkurze

Všetky čísla zo závierok OMS, a.s. v konkurze (14 rokov)
Čísla zo závierok OMS, a.s. v konkurze po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20252 751 290 €−3 569 215 €5 142 645 €−2 258 630 €7 371 367 €−538 860 €−129,7 %
20242 935 433 €−935 569 €6 637 240 €710 589 €5 926 199 €495 150 €−31,9 %
20235 860 779 €272 722 €7 298 815 €2 023 000 €5 275 815 €1 386 725 €+4,7 %
202210 153 459 €−2 932 328 €19 733 434 €1 714 894 €18 018 540 €1 591 771 €−28,9 %
202114 354 179 €−2 816 675 €21 863 260 €1 934 612 €19 928 573 €3 781 392 €−19,6 %
202016 900 991 €−5 950 551 €23 580 460 €4 751 287 €18 829 173 €2 089 180 €−35,2 %
201933 038 041 €−2 601 219 €31 181 251 €7 130 323 €24 028 570 €8 611 446 €−7,9 %
201839 091 489 €−2 301 032 €35 609 381 €5 688 440 €29 567 241 €10 893 730 €−5,9 %
201748 249 570 €−3 718 030 €39 394 543 €8 889 472 €29 902 326 €13 894 837 €−7,7 %
201655 154 862 €−1 776 960 €45 953 999 €7 957 320 €36 845 111 €15 093 202 €−3,2 %
201561 237 298 €83 821 €53 540 587 €8 418 197 €43 454 692 €15 707 447 €+0,1 %
201462 356 240 €−5 344 128 €55 348 418 €7 754 017 €45 395 890 €14 199 125 €−8,6 %
201366 799 174 €377 086 €53 783 441 €14 012 766 €39 762 931 €18 468 934 €+0,6 %
201269 153 849 €71 538 €53 891 435 €14 345 680 €39 524 760 €16 277 877 €+0,1 %

Riziko: zaplatí OMS, a.s. v konkurze?

OMS, a.s. v konkurze a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 16 zmlúv s dodávateľom OMS, a.s. v konkurze v objeme 3 488 797 € z rokov 2012 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Mesto Senica: 3 105 000 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom16Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv3,49 mil. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201218. 4. 2012

História firmy OMS, a.s. v konkurze

Dátum vzniku OMS, a.s. v konkurze je 27. 12. 1995, teda pred 30 rokmi. Skoršie obchodné mená: OMS, spol. s r.o., OMS, a.s.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 19 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiAkciová spoločnosť · Sro/1694/T
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020377711
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fyzikálny ústav Slovenská akadémia vied. Firma vznikla 27. 12. 1995.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 69 153 849 € · majetok 53 891 435 €
  5. Zmena obchodného menaPredtým OMS, spol. s r.o., odvtedy OMS, a.s.
  6. Nový štatutár: Daniel LevárskyPredstavenstvo
  7. Nový štatutár: Mathias Joachim LarsenPredstavenstvo
  8. Nový zápis v registri: Karsten Nellemose SvehagČlen dozorného orgánu
  9. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 2 751 290 €.
  10. Nový zápis v registri: Andreas LevárskyČlen dozorného orgánu
  11. Nový zápis v registri: CUBE RECOVERY, k.s.Správca konkurznej podstaty
  12. Zmena obchodného menaPredtým OMS, a.s., odvtedy OMS, a.s. v konkurze.
  13. Zmena sídlaDojč 419|90602|Dojč → 419|906 02|Dojč
  14. Zmena názvuOMS, a.s. → OMS, a.s. v konkurze

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti OMS, a.s. v konkurze

  • Kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ a iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľnej živnosti
  • sprostredkovateľská činnosť
  • agentúrna činnosť
  • výroba elektrických zdrojov svetla a svietidiel
  • prenájom motorových vozidiel
  • vnútroštátna nákladná cestná doprava
  • vnútroštátna nepravidelná autobusová doprava
  • nepravidelná osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktoré majú okrem miesta pre vodiča najviac 8 miest na sedenie
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom
  • prenájom hnuteľných vecí
  • rastlinná výroba
  • živočíšna výroba
  • rastlinná výroba kombinovaná so živočíšnou výrobou
  • iné výkony (služby) súvisiace s poľnohospodárskou činnosťou
  • prípravné práce k realizácii stavby
  • uskutočňovanie stavieb a ich zmien
  • dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
  • medzinárodná cestná preprava tovaru
  • medzinárodná preprava cestujúcich autobusmi
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied
  • projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení
  • montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických
  • oprava vyhradených technických zariadení - elektrických
  • činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
  • vedenie účtovníctva
  • reklamné a marketingové služby
  • prieskum trhu a verejnej mienky
  • administratívne služby
  • organizovanie kultúrných, športových a iných spoločenských podujatí
  • inžinierska činnosť
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
  • Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

OMS, a.s. v konkurze v odvetví výroba elektrických zariadení

OMS, a.s. v konkurze je v registri v odvetví Výroba elektrických zariadení (SK NACE 27), činnosť výroba svietidiel. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 113 165 € (1 025 závierok), OMS, a.s. v konkurze má 2 751 290 €, čo je 24-násobok mediánu. V okrese Senica je v tomto odvetví 26 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je OMS, a.s. v konkurze 2. z 16.

V odvetví v okrese Senica26aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou1 025Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia113 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,1 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb OMS, a.s. v konkurze, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Priemyselná výroba v okrese Senica ›

Sídlo OMS, a.s. v konkurze: Dojč

OMS, a.s. v konkurze sídli na adrese 419, 906 02 Dojč, okres Senica. V obci Dojč je 162 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 7 878.

Subjektov v obci Dojč162aktívnych
Subjektov v okrese Senica7 878aktívnych
V tom istom odvetví26okres Senica

Dojč: obyvatelia a dáta ›Okres Senica ›Adresár firiem v okrese Senica ›

OMS, a.s. v konkurze: IČO, sídlo a základné údaje

OMS, a.s. v konkurze (IČO 34132333) je akciová spoločnosť so sídlom v obci Dojč, okres Senica. Dátum vzniku je 27. 12. 1995, na trhu je 30 rokov a štatutármi sú Mathias Joachim Larsen, RNDr. Vladimír Levársky a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 2 751 290 € a výsledok hospodárenia −3 569 215 €, počet zamestnancov podľa registra je 25 až 49.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaAkciová spoločnosť
OdvetvieVýroba svietidiel (SK NACE 2740)
Základné imanie5 320 000 €
Vznik27. 12. 1995
Skoršie názvyOMS, spol. s r.o.
OMS, a.s.
ObecDojč
OkresOkres Senica
Vyrubená daň z príjmov3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri17

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 3. 10. 2026.

V odvetví výroba elektrických zariadení (SK NACE 27) OMS, a.s. v konkurze patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 2 751 290 €, typická firma odvetvia 113 165 €, čo je 24-násobok mediánu (medián z 1 025 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Senica ›Výroba elektrických zariadení: tržby a mzdy ›Výroba elektrických zariadení v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Senica ›

Sieť prepojení firmy OMS, a.s. v konkurze

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu OMS, a.s. v konkurze

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu OMS, a.s. v konkurze

  • Tendre22súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 145 tis. €
  • Granty a dotácie71výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 232 tis. €
  • Končiace zmluvy19zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 14 tis. €
  • Výhry konkurentov194firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 2 700 €
  • Diery na trhu3odvetvia chýbajú v obci Dojčtypický nepokrytý dopyt 69 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

NEOGRAFIA, a.s.PALKOV s. r. o. v reštrukturalizáciiOMS Intelligence Solutions, s. r. o.PETSOM, s. r. o.Top Lighting solution, s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Dojč

KUTLAK + s.r.o.MV GROUP SK, s.r.o.KKD s.r.o.emtei plus, spol. s r.o.Euroline Group Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Dojč ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 27.40) v okrese Senica

ENLIT spol. s r.o.Wellite spol. s r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk