VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

MESTSKÁ ČOV, spol. s r.o.

Hlohovec

607 081 €tržby 2020 ▼ 1 %+73 759 €zisk 2020

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 1. 1. 2021. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 15. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 5. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

607 081 €tržby 2020 ▼ 1 %
+73 759 €zisk 2020
  1. 12 : tržby 572 172 €, výsledok hospodárenia -20 644 €
  2. 13 : tržby 686 718 €, výsledok hospodárenia 95 808 €
  3. 14 : tržby 635 042 €, výsledok hospodárenia 9 684 €
  4. 15 : tržby 664 042 €, výsledok hospodárenia 83 165 €
  5. 16 : tržby 646 266 €, výsledok hospodárenia 58 908 €
  6. 17 : tržby 585 557 €, výsledok hospodárenia 21 748 €
  7. 18 : tržby 611 762 €, výsledok hospodárenia 13 792 €
  8. 19 : tržby 614 006 €, výsledok hospodárenia 63 836 €
  9. 20 : tržby 607 081 €, výsledok hospodárenia 73 759 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

MESTSKÁ ČOV, spol. s r.o. (IČO 34132031), sídlo Hlohovec, je v registri zapísaná od 14. 12. 1995 do 1. 1. 2021 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 5. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2020.

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci MESTSKÁ ČOV

osobné náklady v roku 2020 boli 200 954 €.

Náklady: výkaz ziskov a strát 2020 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.

Ľudia a vlastníci MESTSKÁ ČOV

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok MESTSKÁ ČOV

Za rok 2020 má MESTSKÁ ČOV v závierke tržby 607 081 €, o 1,1 % menej než v roku 2019, a výsledok hospodárenia +73 759 €. Závierky máme za 9 rokov (2012 až 2020), najvyššie tržby sú z roku 2013: 686 718 €.

Tržby 2020607 tis. €▼ −1,1 % medziročne
Výsledok hospodárenia 202074 tis. €zisk
Majetok (aktíva) 20206,54 mil. €
Vlastné imanie 20205,15 mil. €
Záväzky 2020366 tis. €5,6 % majetku
Pridaná hodnota 2020345 tis. €
Zisková marža 2020+12,1 %medián odvetvia +2,6 %
Súčet výsledkov za 9 rokov400 tis. €2012 až 2020

Výkaz ziskov a strát MESTSKÁ ČOV

Súvaha MESTSKÁ ČOV

Všetky čísla zo závierok MESTSKÁ ČOV (9 rokov)
Čísla zo závierok MESTSKÁ ČOV po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2020607 081 €73 759 €6 535 584 €5 153 084 €365 674 €345 220 €+12,1 %
2019614 006 €63 836 €6 297 957 €4 860 946 €239 665 €319 963 €+10,4 %
2018611 762 €13 792 €6 371 460 €4 797 111 €229 683 €317 722 €+2,3 %
2017585 557 €21 748 €6 510 703 €4 783 319 €225 516 €320 176 €+3,7 %
2016646 266 €58 908 €6 635 681 €4 761 571 €214 950 €351 040 €+9,1 %
2015664 042 €83 165 €6 868 625 €4 781 669 €209 191 €402 144 €+12,5 %
2014635 042 €9 684 €6 993 035 €4 698 504 €187 872 €369 030 €+1,5 %
2013686 718 €95 808 €7 195 048 €4 723 190 €146 347 €422 556 €+14,0 %
2012572 172 €−20 644 €7 225 511 €4 627 381 €135 848 €330 135 €−3,6 %

Riziko: zaplatí MESTSKÁ ČOV?

MESTSKÁ ČOV a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom MESTSKÁ ČOV z roku 2011.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva20114. 11. 2011

História firmy MESTSKÁ ČOV

Dátum vzniku MESTSKÁ ČOV je 14. 12. 1995. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/1676/T
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 572 172 € · majetok 7 225 511 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2020Závierok máme 9, posledné tržby 607 081 €.
  4. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

MESTSKÁ ČOV v odvetví čistenie a odvod odpadových vôd

MESTSKÁ ČOV je v registri v odvetví Čistenie a odvod odpadových vôd (SK NACE 37). Medián tržieb odvetvia za rok 2020 je 67 975 € (187 závierok), MESTSKÁ ČOV má 607 081 €, čo je 8,9-násobok mediánu. V okrese Hlohovec je v tomto odvetví 4 aktívnych subjekty, podľa tržieb z poslednej závierky je MESTSKÁ ČOV 3. z 3.

V odvetví v okrese Hlohovec4aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou187Slovensko, rok 2020
Medián tržieb odvetvia68 tis. €rok 2020
Medián ziskovej marže+2,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb MESTSKÁ ČOV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Dodávka vody, odpady a sanácia v okrese Hlohovec ›

Sídlo MESTSKÁ ČOV: Hlohovec

MESTSKÁ ČOV sídli na adrese M.R.Štefánika 1, 920 01 Hlohovec, okres Hlohovec. V obci Hlohovec je 2 809 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 495.

Subjektov v obci Hlohovec2 809aktívnych
Subjektov v okrese Hlohovec5 495aktívnych
V tom istom odvetví4okres Hlohovec

Hlohovec: obyvatelia a dáta ›Okres Hlohovec ›Adresár firiem v okrese Hlohovec ›

MESTSKÁ ČOV: IČO, sídlo a základné údaje

MESTSKÁ ČOV, spol. s r.o. (IČO 34132031) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Hlohovec, okres Hlohovec. Dátum vzniku je 14. 12. 1995, zánik je v registri zapísaný ku dňu 1. 1. 2021, po 25 rokoch. Za rok 2020 sú v závierke tržby 607 081 € a výsledok hospodárenia +73 759 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 5. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 37000
Vznik14. 12. 1995
Zánik1. 1. 2021
ObecHlohovec
OkresOkres Hlohovec
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy MESTSKÁ ČOV

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu MESTSKÁ ČOV

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu MESTSKÁ ČOV

  • Tendre11súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 870 tis. €
  • Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 618 tis. €
  • Končiace zmluvy23zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 13 tis. €
  • Výhry konkurentov50firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 149 tis. €
  • Diery na trhu14odvetví chýba v meste Hlohovectypický nepokrytý dopyt 5,3 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Hlohovec

Bekaert Hlohovec, a.s.Saneca Pharmaceuticals a. s.Frutree s. r. o.COAVIS SLOVAKIA s. r. o.GPV Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Hlohovec ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 37.00) v okrese Hlohovec

Vodárenská spoločnosť Hlohovec, s.r.o.DANRAS s.r.o.Imperon s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk