BANCE-STAV spol. s r.o.
Bánovce nad Bebravou · Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
415 907 €tržby 2025 ▲ 18 %+16 457 €zisk 2025aktívna 31 rokov11 zamestnancov (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 10. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 492 617 €, výsledok hospodárenia -62 468 €
- 13 : tržby 370 953 €, výsledok hospodárenia 825 €
- 14 : tržby 555 104 €, výsledok hospodárenia 8 859 €
- 15 : tržby 627 296 €, výsledok hospodárenia 23 261 €
- 16 : tržby 629 051 €, výsledok hospodárenia 10 638 €
- 17 : tržby 426 303 €, výsledok hospodárenia 9 402 €
- 18 : tržby 456 347 €, výsledok hospodárenia 8 807 €
- 19 : tržby 387 604 €, výsledok hospodárenia 269 €
- 20 : tržby 393 517 €, výsledok hospodárenia 3 475 €
- 21 : tržby 405 800 €, výsledok hospodárenia 15 928 €
- 22 : tržby 272 095 €, výsledok hospodárenia -26 464 €
- 23 : tržby 498 746 €, výsledok hospodárenia 9 859 €
- 24 : tržby 352 784 €, výsledok hospodárenia 8 293 €
- 25 : tržby 415 907 €, výsledok hospodárenia 16 457 €
BANCE-STAV spol. s r.o. (IČO 34114891) mala v roku 2025 tržby 415 907 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci BANCE-STAV
V roku 2025 mala BANCE-STAV priemerne 11 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 155 442 €. Mzdové náklady na zamestnanca vychádzajú 840 € mesačne, priemerná hrubá mzda v odvetví Stavebníctvo v okrese Bánovce nad Bebravou bola v roku 2025 1 937 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 11 | 155 442 € | 110 820 € |
| 2024 | — | 142 039 € | 102 177 € |
| 2023 | — | 171 013 € | 126 765 € |
| 2022 | — | 136 120 € | 97 496 € |
| 2021 | — | 164 523 € | 120 737 € |
| 2020 | — | 134 049 € | 97 828 € |
| 2019 | — | 151 694 € | 109 611 € |
| 2018 | — | 181 010 € | 130 833 € |
| 2017 | — | 176 070 € | 125 828 € |
| 2016 | — | 261 262 € | 197 497 € |
| 2015 | — | 209 502 € | 151 135 € |
| 2014 | — | 167 233 € | 114 944 € |
| 2013 | — | 162 256 € | 105 947 € |
| 2012 | — | 227 156 € | 155 146 € |
Mesačne na zamestnanca v roku 2025 a priemerná hrubá mzda
- BANCE-STAV, mzdové náklady na zamestnanca840 €
- Stavebníctvo v okrese Bánovce nad Bebravou1 937 €
- Všetky odvetvia v okrese Bánovce nad Bebravou1 701 €
- Stavebníctvo na Slovensku1 580 €
Firma: mzdové náklady zo závierky (účty 521 a 522) delené priemerným počtom a 12 mesiacmi. Mzdy: ŠÚ SR, DATAcube np3110rr, rok 2025, zber 11. 9. 2026. Odbor podľa registra je Stavebníctvo, porovnanie je preto orientačné.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 71 % 110 820 €
- Odvody zamestnávateľa 25 % 38 631 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia BANCE-STAV
Podľa Registra právnických osôb konajú za BANCE-STAV 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
Spoločníci BANCE-STAV
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
- Ing. Miroslav Mikuš70,0 %
- Roman Mikuš30,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Ing. Miroslav Mikušod 4. 12. 2014 | 6 971 € | 70,0 % |
| Roman Mikušod 11. 8. 2017 | 2 988 € | 30,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok BANCE-STAV
Za rok 2025 má BANCE-STAV v závierke tržby 415 907 €, o 17,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 457 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2016: 629 051 €.
Výkaz ziskov a strát BANCE-STAV
Najvyššie tržby: rok 2016, 629 051 €. Najnižšie: rok 2022, 272 095 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 415 907 € |
| 2024 | 352 784 € |
| 2023 | 498 746 € |
| 2022 | 272 095 € |
| 2021 | 405 800 € |
| 2020 | 393 517 € |
| 2019 | 387 604 € |
| 2018 | 456 347 € |
| 2017 | 426 303 € |
| 2016 | 629 051 € |
| 2015 | 627 296 € |
| 2014 | 555 104 € |
| 2013 | 370 953 € |
| 2012 | 492 617 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: 27 141 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 457 € |
| 2024 | 8 293 € |
| 2023 | 9 859 € |
| 2022 | −26 464 € |
| 2021 | 15 928 € |
| 2020 | 3 475 € |
| 2019 | 269 € |
| 2018 | 8 807 € |
| 2017 | 9 402 € |
| 2016 | 10 638 € |
| 2015 | 23 261 € |
| 2014 | 8 859 € |
| 2013 | 825 € |
| 2012 | −62 468 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- BANCE-STAV
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,0 %, medián odvetvia +4,2 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | BANCE-STAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,0 % | +4,2 % |
| 2024 | +2,4 % | +3,0 % |
| 2023 | +2,0 % | +2,0 % |
| 2022 | −9,7 % | +1,7 % |
| 2021 | +3,9 % | +1,6 % |
| 2020 | +0,9 % | +1,6 % |
| 2019 | +0,1 % | +1,9 % |
| 2018 | +1,9 % | +2,3 % |
| 2017 | +2,2 % | +3,3 % |
| 2016 | +1,7 % | +3,3 % |
| 2015 | +3,7 % | +2,7 % |
| 2014 | +1,6 % | — |
| 2013 | +0,2 % | — |
| 2012 | −12,7 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 8 z 13 rokov, najviac v roku 2023 (+83,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +17,9 % |
| 2024 | −29,3 % |
| 2023 | +83,3 % |
| 2022 | −32,9 % |
| 2021 | +3,1 % |
| 2020 | +1,5 % |
| 2019 | −15,1 % |
| 2018 | +7,0 % |
| 2017 | −32,2 % |
| 2016 | +0,3 % |
| 2015 | +13,0 % |
| 2014 | +49,6 % |
| 2013 | −24,7 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha BANCE-STAV
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 280 790 €, vlastné imanie 137 915 € a záväzky 142 837 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 280 790 € | 137 915 € | 142 837 € |
| 2024 | 185 997 € | 121 458 € | 64 502 € |
| 2023 | 211 983 € | 113 165 € | 98 787 € |
| 2022 | 193 482 € | 103 306 € | 90 144 € |
| 2021 | 200 273 € | 129 771 € | 70 339 € |
| 2020 | 190 923 € | 113 842 € | 77 046 € |
| 2019 | 161 211 € | 110 367 € | 50 819 € |
| 2018 | 175 198 € | 110 098 € | 64 974 € |
| 2017 | 173 467 € | 101 291 € | 72 074 € |
| 2016 | 186 422 € | 91 890 € | 94 368 € |
| 2015 | 206 323 € | 86 464 € | 119 644 € |
| 2014 | 322 025 € | 66 083 € | 255 898 € |
| 2013 | 225 298 € | 57 649 € | 167 607 € |
| 2012 | 129 932 € | 56 824 € | 73 066 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok BANCE-STAV (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 415 907 € | 16 457 € | 280 790 € | 137 915 € | 142 837 € | 191 642 € | +4,0 % |
| 2024 | 352 784 € | 8 293 € | 185 997 € | 121 458 € | 64 502 € | 170 285 € | +2,4 % |
| 2023 | 498 746 € | 9 859 € | 211 983 € | 113 165 € | 98 787 € | 198 961 € | +2,0 % |
| 2022 | 272 095 € | −26 464 € | 193 482 € | 103 306 € | 90 144 € | 121 669 € | −9,7 % |
| 2021 | 405 800 € | 15 928 € | 200 273 € | 129 771 € | 70 339 € | 167 737 € | +3,9 % |
| 2020 | 393 517 € | 3 475 € | 190 923 € | 113 842 € | 77 046 € | 165 147 € | +0,9 % |
| 2019 | 387 604 € | 269 € | 161 211 € | 110 367 € | 50 819 € | 178 524 € | +0,1 % |
| 2018 | 456 347 € | 8 807 € | 175 198 € | 110 098 € | 64 974 € | 222 160 € | +1,9 % |
| 2017 | 426 303 € | 9 402 € | 173 467 € | 101 291 € | 72 074 € | 213 716 € | +2,2 % |
| 2016 | 629 051 € | 10 638 € | 186 422 € | 91 890 € | 94 368 € | 294 160 € | +1,7 % |
| 2015 | 627 296 € | 23 261 € | 206 323 € | 86 464 € | 119 644 € | 250 837 € | +3,7 % |
| 2014 | 555 104 € | 8 859 € | 322 025 € | 66 083 € | 255 898 € | 197 181 € | +1,6 % |
| 2013 | 370 953 € | 825 € | 225 298 € | 57 649 € | 167 607 € | 184 607 € | +0,2 % |
| 2012 | 492 617 € | −62 468 € | 129 932 € | 56 824 € | 73 066 € | 208 860 € | −12,7 % |
Riziko: zaplatí BANCE-STAV?
BANCE-STAV a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 29 zmlúv s dodávateľom BANCE-STAV v objeme 687 136 € z rokov 2020 až 2025. Najväčší objem je s odberateľom Obec Skačany: 322 652 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2025, 443 420 € v 10 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 10 | 443 420 € |
| 2024 | 5 | 84 016 € |
| 2023 | 4 | 82 225 € |
| 2022 | 8 | 63 791 € |
| 2021 | 1 | 13 683 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy BANCE-STAV
Dátum vzniku BANCE-STAV je 25. 1. 1995, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/477/R
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020417102
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 492 617 € · majetok 129 932 €
- Nový štatutár: Roman MikušKonateľ
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Partizánske. Firma vznikla 25. 1. 1995.
- Nový spoločník: Ing. Miroslav MikušSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Nový spoločník: Roman MikušSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Najväčšia verejná zmluva: 307 486 €Objednávateľ Obec Skačany. Zmluva o dielo - Obnova telocvične pri Základnej škole s materskou školou Skačany
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 415 907 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti BANCE-STAV
- - vykonávanie inžinierskych stavieb
- - vykonávanie priemyselných stavieb
- - vykonávanie bytových a občianskych stavieb
- - staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
- - stavba komunikácií a športových areálov
- - demolácia a zemné práce
- - výroba stavebných prvkov z betónu
- - sprostredkovanie obchodu a služieb
- - kúpa a predaj nehnuteľností
- - činnosť v oblasti nehnuteľností
- - realitná agentúra
- - vnútroštátna doprava
- - zámočníctvo
- kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby
- skladovanie
- prenájom hnuteľných vecí
- činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
- nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla
- prípravné práce k realizácii stavby
- prenájom nehnuteľností
- výkon činnosti stavbyvedúceho pre iné než vyhradené stavby
- výkon činnosti stavebného dozoru pre iné než vyhradené stavby
- energetická certifikácia budov pre miesto spotreby energie: tepelná ochrana sttavebných konštrukcií a budov
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026.
BANCE-STAV v odvetví špecializované stavebné práce
BANCE-STAV je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 71 977 € (14 568 závierok), BANCE-STAV má 415 907 €, čo je 5,8-násobok mediánu. V okrese Bánovce nad Bebravou je v tomto odvetví 981 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je BANCE-STAV 16. z 79.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 25 777 €, polovica do 71 977 €, tri štvrtiny do 269 120 €; 10 % firiem má viac než 853 144 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 7 774 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 25 777 € |
| medián | 71 977 € |
| horný kvartil | 269 120 € |
| 10 % firiem má viac než | 853 144 € |
| BANCE-STAV | 415 907 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- BANCE-STAV
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby BANCE-STAV s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | BANCE-STAV | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 415 907 € | 71 977 € |
| 2024 | 352 784 € | 79 046 € |
| 2023 | 498 746 € | 84 747 € |
| 2022 | 272 095 € | 86 381 € |
| 2021 | 405 800 € | 76 841 € |
| 2020 | 393 517 € | 75 514 € |
| 2019 | 387 604 € | 86 111 € |
| 2018 | 456 347 € | 83 125 € |
| 2017 | 426 303 € | 79 649 € |
| 2016 | 629 051 € | 74 208 € |
| 2015 | 627 296 € | 71 979 € |
| 2014 | 555 104 € | — |
| 2013 | 370 953 € | — |
| 2012 | 492 617 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| BANCE-STAV | 415 907 € |
|---|---|
| medián okresu Bánovce nad Bebravou | 53 315 € |
| medián kraja | 72 470 € |
| medián Slovenska | 71 977 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Prisma elektro s. r. o.Pezinok · tržby 970 284 € (2025)
- GA-STAV.SLOVAKIA s. r. o.Kendice · tržby 969 964 € (2025)
- PROFIPLYN s.r.o.Brutovce · tržby 968 970 € (2025)
- EU Elite Worker, s. r. o.Štefanov nad Oravou · tržby 968 580 € (2025)
- LIFEstav s.r.o.Bitarová · tržby 967 641 € (2025)
- L - L spol. s r.o.Šoporňa · tržby 965 603 € (2025)
- DM-Elektrik, s. r. o.Žarnovica · tržby 965 433 € (2025)
- Prima Energia s. r. o.Zvolen · tržby 965 307 € (2025)
- Leroto s.r.o.Bratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 965 074 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb BANCE-STAV, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo BANCE-STAV: Bánovce nad Bebravou
BANCE-STAV sídli na adrese Partizánska 917/80, 957 01 Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou. V obci Bánovce nad Bebravou je 2 322 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 4 937. Na tej istej adrese je zapísaných 4 aktívnych subjektov.
Bánovce nad Bebravou: obyvatelia a dáta ›Okres Bánovce nad Bebravou ›Adresár firiem v okrese Bánovce nad Bebravou ›
BANCE-STAV: IČO, sídlo a základné údaje
BANCE-STAV spol. s r.o. (IČO 34114891) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, okres Bánovce nad Bebravou. Dátum vzniku je 25. 1. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutármi sú Ing. Miroslav Mikuš a Roman Mikuš. Za rok 2025 sú v závierke tržby 415 907 € a výsledok hospodárenia +16 457 €, počet zamestnancov podľa registra je 10 až 19.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 10. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Základné imanie | 9 959 € |
| Vznik | 25. 1. 1995 |
| Obec | Bánovce nad Bebravou |
| Okres | Okres Bánovce nad Bebravou |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví špecializované stavebné práce (SK NACE 43) BANCE-STAV spol. s r.o. patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 415 907 €, typická firma odvetvia 71 977 €, čo je 5,8-násobok mediánu (medián z 14 568 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bánovce nad Bebravou ›Špecializované stavebné práce: tržby a mzdy ›Špecializované stavebné práce v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Bánovce nad Bebravou ›
Sieť prepojení firmy BANCE-STAV
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu BANCE-STAV
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu BANCE-STAV
- Tendre111súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,5 mil. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 57 tis. €
- Výhry konkurentov403firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 606 tis. €
- Diery na trhu19odvetví chýba v meste Bánovce nad Bebravoutypický nepokrytý dopyt 524 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 005 971 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava709 zmlúv za 3 roky · 11 099 246 € · naposledy 9. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.135 zmlúv za 3 roky · 1 734 972 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 224 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Bánovce nad Bebravou
MAN Components s.r.o.Gabor spol. s r.o.MILSY a.s.MTA SLOVAKIA s.r.o.Hörmann Automotive Slovakia s.r.o.Všetky firmy v obci Bánovce nad Bebravou ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Bánovce nad Bebravou
SSA SLOVAKIA s.r.o.DAPEplast, spol. s r.o.STAVEX - J, s. r. o.MONT-REAL s.r.o.STAVOKAN, s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.