Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
Kľúčovec · Činnosti cirkevných organizácií
21 186 €tržby 2025 ▲ 573 %−1 848 €strata 2025aktívna 31 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 3 149 €, výsledok hospodárenia 2 399 €
- 25 : tržby 21 186 €, výsledok hospodárenia -1 848 €
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec (IČO 34017267) mala v roku 2025 tržby 21 186 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
Podľa Registra právnických osôb konajú za Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
Za rok 2025 má Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec v závierke tržby 21 186 €, o 572,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 848 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 21 186 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 240 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
Najvyššie tržby: rok 2025, 21 186 €. Najnižšie: rok 2024, 3 149 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 21 186 € |
| 2024 | 3 149 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: 551 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 848 € |
| 2024 | 2 399 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −8,7 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −8,7 % | +4,6 % |
| 2024 | +76,2 % | +4,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 24 784 €, vlastné imanie 24 784 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 24 784 € | 24 784 € |
| 2024 | 15 075 € | 15 075 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 21 186 € | −1 848 € | 24 784 € | 24 784 € | — | — | −8,7 % |
| 2024 | 3 149 € | 2 399 € | 15 075 € | 15 075 € | — | — | +76,2 % |
Riziko: zaplatí Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec?
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 3 zmluvy s dodávateľom Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec z rokov 2022 až 2025.
Rok s najväčším objemom: 2022, 0 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2025 | 1 | 0 € |
| 2023 | 1 | 0 € |
| 2022 | 1 | 0 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
Dátum vzniku Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec je 15. 12. 1994, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/09-0113
- Nový štatutár: Ladislav NagyČlen štatutárneho orgánu
- Nový štatutár: Zsolt FesztyFarár
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Kľúčovec. Firma vznikla 15. 12. 1994.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 3 149 € · majetok 15 075 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 21 186 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec v odvetví členské organizácie
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec má 21 186 €, čo je 2,1-násobok mediánu. V okrese Dunajská Streda je v tomto odvetví 1 371 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec 61. z 234.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec | 21 186 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 21 186 € | 9 948 € |
| 2024 | 3 149 € | 8 858 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec | 21 186 € |
|---|---|
| medián okresu Dunajská Streda | 7 807 € |
| medián kraja | 8 970 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť Rokytov pri HumennomRokytov pri Humennom · tržby 51 535 € (2025)
- FS ROZSUTEC o.z.Žilina · tržby 51 470 € (2025)
- Súbor mažoretiek ELLČAČAČadca · tržby 51 463 € (2025)
- Slovenský poľovnícky zväz, regionálna organizácia KysúcČadca · tržby 51 445 € (2025)
- Budovy pre budúcnosťBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 441 € (2025)
- Občianske združenie FS BYSTRINABanská Bystrica · tržby 51 384 € (2025)
- Kalis mediaTornaľa · tržby 51 359 € (2025)
- Le nuove musicheBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 336 € (2025)
- MLNMChrabrany · tržby 51 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec: Kľúčovec
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec sídli na adrese Kľúčovec 54, 930 07 Kľúčovec, okres Dunajská Streda. V obci Kľúčovec je 78 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 24 020.
Kľúčovec: obyvatelia a dáta ›Okres Dunajská Streda ›Adresár firiem v okrese Dunajská Streda ›
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec: IČO, sídlo a základné údaje
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec (IČO 34017267) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Kľúčovec, okres Dunajská Streda. Dátum vzniku je 15. 12. 1994, na trhu je 31 rokov a štatutármi sú Ladislav Nagy a Zsolt Feszty. Za rok 2025 sú v závierke tržby 21 186 € a výsledok hospodárenia −1 848 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 15. 12. 1994 |
| Obec | Kľúčovec |
| Okres | Okres Dunajská Streda |
| Vyrubená daň z príjmov | 240 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 5 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 21 186 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 2,1-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Dunajská Streda ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trnavskom kraji ›Mzdy v okrese Dunajská Streda ›
Sieť prepojení firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Kľúčovec
- Tendre34súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 543 tis. €
- Granty a dotácie80výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Kľúčovec
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava285 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 25. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KINGYES s.r.o.Občianske združenie MagyarOK!REFKULCSOD
Najväčšie firmy v obci Kľúčovec
CARROT SK, s.r.o.EVERA SK s.r.o.Gastrocenter s. r. o.TestMarshall s.r.o.Kánai Racing s.r.o.Všetky firmy v obci Kľúčovec ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Dunajská Streda
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Veľký MederRímskokatolícka cirkev, farnosť Štvrtok na…Rímskokatolícka cirkev, farnosť ŠamorínŽidovská náboženská obec Dunajská StredaReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.