Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Tekovský Hrádok · Činnosti cirkevných organizácií
13 648 €tržby 2025 ▼ 55 %+6 748 €zisk 2025aktívna 31 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 764 €, výsledok hospodárenia 764 €
- 22 : tržby 1 725 €, výsledok hospodárenia 544 €
- 23 : tržby 1 102 €, výsledok hospodárenia -971 €
- 24 : tržby 30 000 €, výsledok hospodárenia -2 755 €
- 25 : tržby 13 648 €, výsledok hospodárenia 6 748 €
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok (IČO 34016341) mala v roku 2025 tržby 13 648 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Podľa Registra právnických osôb konajú za Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Za rok 2025 má Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok v závierke tržby 13 648 €, o 54,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +6 748 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 30 000 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 139 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Najvyššie tržby: rok 2024, 30 000 €. Najnižšie: rok 2021, 764 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 13 648 € |
| 2024 | 30 000 € |
| 2023 | 1 102 € |
| 2022 | 1 725 € |
| 2021 | 764 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 4 330 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 6 748 € |
| 2024 | −2 755 € |
| 2023 | −971 € |
| 2022 | 544 € |
| 2021 | 764 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +49,4 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +49,4 % | +4,7 % |
| 2024 | −9,2 % | +4,7 % |
| 2023 | −88,1 % | +4,1 % |
| 2022 | +31,5 % | +4,0 % |
| 2021 | +100,0 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2022 (+125,9 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −54,5 % |
| 2024 | +2 622,7 % |
| 2023 | −36,1 % |
| 2022 | +125,9 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 10 547 €, vlastné imanie 10 547 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 10 547 € | 10 547 € |
| 2024 | 7 208 € | 7 208 € |
| 2023 | 8 573 € | 8 573 € |
| 2022 | 6 212 € | 6 212 € |
| 2021 | 4 905 € | 4 905 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 13 648 € | 6 748 € | 10 547 € | 10 547 € | — | — | +49,4 % |
| 2024 | 30 000 € | −2 755 € | 7 208 € | 7 208 € | — | — | −9,2 % |
| 2023 | 1 102 € | −971 € | 8 573 € | 8 573 € | — | — | −88,1 % |
| 2022 | 1 725 € | 544 € | 6 212 € | 6 212 € | — | — | +31,5 % |
| 2021 | 764 € | 764 € | 4 905 € | 4 905 € | — | — | +100,0 % |
Riziko: zaplatí Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok?
Peniaze od štátu: Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Dátum vzniku Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok je 1. 12. 1994, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/09-0338
- Nový štatutár: Klára AggováČlen štatutárneho orgánu
- Nový štatutár: Mgr. Zuzana SzathmáryFarár
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 764 € · majetok 4 905 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 13 648 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok v odvetví členské organizácie
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok má 13 648 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 1 212 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok 95. z 277.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok | 13 648 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 13 648 € | 9 946 € |
| 2024 | 30 000 € | 8 833 € |
| 2023 | 1 102 € | 8 790 € |
| 2022 | 1 725 € | 8 089 € |
| 2021 | 764 € | 3 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok | 13 648 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 6 700 € |
| medián kraja | 8 013 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Infinity MusicFiľakovo · tržby 33 924 € (2025)
- Hydro T.O.Nitra · tržby 33 902 € (2025)
- Do sedlaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 870 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku-Cirkevný zbor VEĽKÉ REVIŠTIAVeľké Revištia · tržby 33 862 € (2024)
- Poľovnícke združenie ČuntavaDobšiná · tržby 33 849 € (2025)
- Občianske združenie BzučkoNováky · tržby 33 821 € (2024)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť PoráčPoráč · tržby 33 807 € (2025)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť LukovLukov · tržby 33 790 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Narodenia sv. Jána Krstiteľa, SedliskáSedliská · tržby 33 761 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok: Tekovský Hrádok
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok sídli na adrese Tekovský Hrádok 55, 935 51 Tekovský Hrádok, okres Levice. V obci Tekovský Hrádok je 66 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 545.
Tekovský Hrádok: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok: IČO, sídlo a základné údaje
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok (IČO 34016341) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Tekovský Hrádok, okres Levice. Dátum vzniku je 1. 12. 1994, na trhu je 31 rokov a štatutármi sú Mgr. Zuzana Szathmáry a Klára Aggová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 13 648 € a výsledok hospodárenia +6 748 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 1. 12. 1994 |
| Obec | Tekovský Hrádok |
| Okres | Okres Levice |
| Vyrubená daň z príjmov | 139 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 13 648 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Tekovský Hrádok
- Tendre41súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 282 tis. €
- Granty a dotácie88výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy473zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Tekovský Hrádok
Najbližší tender zadarmo
Toner 2026/420/2UNIVERZITA J. SELYEHOlehota 16. 10. 2026, 13:00 · odhad 100 € · EKSKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava285 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 25. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR212 zmlúv za 3 roky · 53 100 267 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 152 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
HunDel, s.r.o.Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…
Najväčšie firmy v obci Tekovský Hrádok
BARUMEX, s.r.o.SLOVAK AGRO HOLDING, s.r.o.A G R O B A s.r.o.Future Direction s.r.o.In Nomine Animalis Trust s. r. o.Všetky firmy v obci Tekovský Hrádok ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Levice
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Rímskokatolícka cirkev Farnosť Starý TekovRímskokatolícka cirkev, farnosť LeviceRímskokatolícka cirkev, Farnosť ŠahyRímskokatolícka cirkev Farnosť Levice -…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.