Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Komárno · Činnosti cirkevných organizácií
121 486 €tržby 2025 ▼ 87 %−194 265 €strata 2025aktívna 32 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 71 304 €, výsledok hospodárenia 15 875 €
- 22 : tržby 1 069 100 €, výsledok hospodárenia -135 294 €
- 23 : tržby 559 835 €, výsledok hospodárenia -314 931 €
- 24 : tržby 908 485 €, výsledok hospodárenia -368 083 €
- 25 : tržby 121 486 €, výsledok hospodárenia -194 264 €
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno (IČO 34012222) mala v roku 2025 tržby 121 486 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno v závierke tržby 121 486 €, o 86,6 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −194 265 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 1 069 100 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 385 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Najvyššie tržby: rok 2022, 1 069 100 €. Najnižšie: rok 2021, 71 304 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 121 486 € |
| 2024 | 908 485 € |
| 2023 | 559 835 € |
| 2022 | 1 069 100 € |
| 2021 | 71 304 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −996 698 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −194 265 € |
| 2024 | −368 083 € |
| 2023 | −314 931 € |
| 2022 | −135 294 € |
| 2021 | 15 875 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −40,5 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | +4,6 % |
| 2024 | −40,5 % | +4,7 % |
| 2023 | −56,3 % | +4,1 % |
| 2022 | −12,7 % | +4,0 % |
| 2021 | +22,3 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+62,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −86,6 % |
| 2024 | +62,3 % |
| 2023 | −47,6 % |
| 2022 | +1 399,3 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 5 727 158 €, vlastné imanie 5 726 580 € a záväzky 578 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 5 727 158 € | 5 726 580 € | 578 € |
| 2024 | 5 887 571 € | 5 884 132 € | 3 439 € |
| 2023 | 6 135 713 € | 6 133 336 € | 2 377 € |
| 2022 | 6 544 024 € | 6 543 788 € | 236 € |
| 2021 | 6 361 039 € | 6 359 619 € | 1 420 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 121 486 € | −194 265 € | 5 727 158 € | 5 726 580 € | 578 € | — | −159,9 % |
| 2024 | 908 485 € | −368 083 € | 5 887 571 € | 5 884 132 € | 3 439 € | — | −40,5 % |
| 2023 | 559 835 € | −314 931 € | 6 135 713 € | 6 133 336 € | 2 377 € | — | −56,3 % |
| 2022 | 1 069 100 € | −135 294 € | 6 544 024 € | 6 543 788 € | 236 € | — | −12,7 % |
| 2021 | 71 304 € | 15 875 € | 6 361 039 € | 6 359 619 € | 1 420 € | — | +22,3 % |
Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno?
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 13 zmlúv s dodávateľom Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno v objeme 853 793 € z rokov 2013 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky: 700 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2022, 700 000 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 1 | 4 459 € |
| 2023 | 1 | 4 000 € |
| 2022 | 2 | 700 000 € |
| 2021 | 2 | 334 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 1 | 25 000 € |
| 2018 | 1 | 35 000 € |
| 2017 | 1 | 20 000 € |
| 2014 | 2 | 40 000 € |
| 2013 | 1 | 25 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno je 4. 10. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 10 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-2011
- Nový štatutár: Mgr. Róbert KissFarár
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo kultúry SR, hodnota zmluvy 25 000 €. Firma vznikla 4. 10. 1994.
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2022096593
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 71 304 € · majetok 6 361 039 €
- Najväčšia verejná zmluva: 700 000 €Objednávateľ Ministerstvo kultúry Slovenskej republiky. Zmluva o poskytnutí dotácie
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 121 486 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno v odvetví členské organizácie
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno má 121 486 €, čo je 12-násobok mediánu. V okrese Komárno je v tomto odvetví 1 138 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno 11. z 250.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno | 121 486 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 121 486 € | 9 948 € |
| 2024 | 908 485 € | 8 858 € |
| 2023 | 559 835 € | 8 796 € |
| 2022 | 1 069 100 € | 8 098 € |
| 2021 | 71 304 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno | 121 486 € |
|---|---|
| medián okresu Komárno | 9 074 € |
| medián kraja | 8 023 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Futbalová Akadémia Nitrianskeho krajaNitra · tržby 276 000 € (2023)
- Bratská jednota baptistov cirkevný zbor VIERA v BratislaveBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 122 € (2025)
- A la maison careBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 271 574 € (2025)
- Europäische Bildungswerke für Beruf und Gesellschaft e.V. (EBG) - Európske vzdelávacie strediská pre povolanie a spoločnosťZávadka nad Hronom · tržby 271 044 € (2025)
- Detské centrum BarančekKošice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce · tržby 270 979 € (2025)
- Mestské divadlo TrenčínTrenčín · tržby 270 251 € (2025)
- Truc sphériqueŽilina · tržby 268 689 € (2025)
- Diecézna charita ŽilinaŽilina · tržby 268 553 € (2025)
- Regionálna rozvojová agentúra Trnava-Hlohovec-PiešťanyTrnava · tržby 267 320 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno: Komárno
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno sídli na adrese Palatínova ul. 11, 945 05 Komárno, okres Komárno. V obci Komárno je 10 785 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 19 814. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Komárno: obyvatelia a dáta ›Okres Komárno ›Adresár firiem v okrese Komárno ›
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno: IČO, sídlo a základné údaje
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno (IČO 34012222) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Komárno, okres Komárno. Dátum vzniku je 4. 10. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutárom je Mgr. Róbert Kiss. Za rok 2025 sú v závierke tržby 121 486 € a výsledok hospodárenia −194 265 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 4. 10. 1994 |
| Obec | Komárno |
| Okres | Okres Komárno |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 385 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 121 486 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 12-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Komárno ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Komárno ›
Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Komárno
- Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 334 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu2odvetvia chýbajú v meste Komárno
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava285 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 25. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Rímskokatolícka cirkev, farnosť KameničnáRímskokatolícka cirkev, farnosť IžaRímskokatolícka cirkev, farnosť Nová StrážABU SERVIS, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Komárno
REAL - K, s.r.o.REAL - H.M. s.r.o.GAMEX TRADING s.r.o.AGROSERVIS spol. s r.o.MK Car Rent s. r. o.Všetky firmy v obci Komárno ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Komárno
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Rímskokatolícka cirkev, farnosť ČíčovReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Apoštolská cirkev na Slovensku zbor Nesvady
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.