ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Miriam Ondriašová

Stupava

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Miriam Ondriašová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká33 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 10 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Miriam Ondriašová (IČO 33368074), sídlo Stupava, je v registri zapísaný od 1. 12. 1992 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Miriam Ondriašová: IČO, sídlo a základné údaje

Miriam Ondriašová (IČO 33368074) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Stupava. Dátum vzniku je 1. 12. 1992, podniká 33 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›

Financie a závierky Miriam Ondriašová

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre pre Miriam OndriašováNÁSKOK

Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.

2,17 mld. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 27. 9. 2026

Riziko: zaplatí Miriam Ondriašová?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Miriam Ondriašová z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: Miriam Ondriašová

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre Miriam OndriašováNÁSKOK

Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.

2,47 mld. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026

História Miriam Ondriašová

Dátum vzniku Miriam Ondriašová je 1. 12. 1992, teda pred 33 rokmi. Skoršie obchodné meno: Mgr. Miriam Ondriašová S A M O.

  1. Začiatok podnikania511-5166
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Miriam Ondriašová v odvetví činnosti v oblasti nehnuteľností

Miriam Ondriašová je v registri v odvetví Činnosti v oblasti nehnuteľností (SK NACE 68).

Končiace zmluvy v odbore firmy Miriam OndriašováNÁSKOK

Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.

31,8 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok

Odomknúť

Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026

Údaje z registra
Obchodné menoMiriam Ondriašová
Sídlo900 31 StupavaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vŽivnostenský register Okresného úradu Žilina, číslo 511-5166Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
OdvetvieSK NACE 68200
Vznik1. 12. 1992
Skoršie názvyMgr. Miriam Ondriašová S A M O
ObecStupava
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Diery na trhu v okrese firmy Miriam OndriašováNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Miriam OndriašováNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.

4,20 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok

Odomknúť

Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026

Sieť prepojení firmy Miriam OndriašováNÁSKOK

Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.

Stráženie a Excel: Miriam OndriašováNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk