ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zuzana Dominová

Turčianske Teplice

zaniknutá spoločnosť 23 rokov

‹ Prehľad

Príležitosti

O firme

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 26. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026

Tržby a zisk

Zuzana Dominová: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká12 rokov
zmluvy so štátom0

V registri má 10 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.

Zuzana Dominová (IČO 33235155), sídlo Turčianske Teplice, je v registri zapísaný od 20. 11. 2013 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Zuzana Dominová: IČO, sídlo a základné údaje

Zuzana Dominová (IČO 33235155) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice, Žilinský kraj. Dátum vzniku je 20. 11. 2013, podniká 12 rokov.

Obchodné meno
Zuzana Dominová
IČO
33235155
DIČ
1048241282
IČ DPH
nie je platiteľ DPH
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-zapísaný v obchodnom registri
Dátum vzniku
20. 11. 2013
Stav
v registri aktívna
Miesto podnikania
039 01 Turčianske Teplice
Zapísaná v
Obchodný register, Okresný súd Žilina, Firm/10568/L
Sektor ESA 2010
Národné súkromné nefinančné korporácie

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

DPH, právny stav a úradné zoznamy v sekcii Spoľahlivosť ›

Zuzana Dominová v odvetví predaj a oprava motorových vozidiel

Zuzana Dominová je v registri v odvetví Predaj a oprava motorových vozidiel (SK NACE 45). V okrese Turčianske Teplice je v tomto odvetví 26 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Turčianske Teplice26aktívnych subjektov

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Turčianske Teplice ›

História Zuzana Dominová

Dátum vzniku Zuzana Dominová je 20. 11. 2013, teda pred 12 rokmi. Skoršie obchodné meno: Zuzana Dominová. Na časovej osi je spolu 3 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-zapísaný v obchodnom registri · Firm/10568/L
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Celá časová os v sekcii Zmeny ›

Miesto podnikania: Turčianske Teplice

Zuzana Dominová má miesto podnikania v obci Turčianske Teplice, okres Turčianske Teplice, Žilinský kraj. V obci Turčianske Teplice je 1 177 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 450.

Subjektov v obci Turčianske Teplice1 177aktívnych
Subjektov v okrese Turčianske Teplice2 450aktívnych
V tom istom odvetví26okres Turčianske Teplice

Turčianske Teplice: obyvatelia a dáta ›Okres Turčianske Teplice ›Žilinský kraj ›Adresár firiem v okrese Turčianske Teplice ›

Údaje z registra
Obchodné menoZuzana Dominová
Sídlo039 01 Turčianske TeplicePri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Zapísaná vObchodný register, Okresný súd Žilina, Firm/10568/LRegister právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-zapísaný v obchodnom registri
OdvetvieSK NACE 45200
Sektor podľa ESA 2010Národné súkromné nefinančné korporácie
Vznik20. 11. 2013
Skoršie názvyZuzana Dominová
ObecTurčianske Teplice
OkresOkres Turčianske Teplice
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie dáta o firme NÁSKOK

Čo o nej vieme navyše a čo pripravujeme. Vyššie je všetko zadarmo, tu je časť, ktorá si vyžaduje prácu navyše.

Prémiové prehľady

Tieto veci nie sú v žiadnom registri. Skladáme ich z viacerých zdrojov a dopočítavame.

  • Mapa prepojených firiem cez konateľov a spoločníkov
  • Sledovanie zmien: nový konateľ, zmena sídla, nová závierka
  • Odhad počtu zamestnancov a mzdových nákladov z odvetvia
  • Upozornenie, keď firme končí verejná zmluva
  • Export do tabuľky a napojenie cez rozhranie
Pozrieť produkty

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk