Štatistiky Kompletné dáta o firme

Zdenko Čerňan

Aktívny · Žilina · podniká od 1994 · 32 rokov

Čo robí

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
Zobraziť všetky (4) ›

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 23. 10. 2026
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 21. 10. 2026

Tržby a zisk

Zdenko Čerňan: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká32 rokov
zmluvy so štátom0

Zdenko Čerňan (IČO 32895461), sídlo Žilina, je v registri zapísaný od 15. 3. 1994 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 21. 10. 2026).

Financie a závierky Zdenko Čerňan

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Riziko: zaplatí Zdenko Čerňan?

Peniaze od štátu: Zdenko Čerňan

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História Zdenko Čerňan

Dátum vzniku Zdenko Čerňan je 15. 3. 1994, teda pred 32 rokmi.

  1. Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 306-6164

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Zdenko Čerňan

  • Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Administratívne služby

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026.

Zdenko Čerňan v odvetví reklama a prieskum trhu

Zdenko Čerňan je v registri v odvetví Reklama a prieskum trhu (SK NACE 73), činnosť prieskum trhu a verejnej mienky. V okrese Žilina je v tomto odvetví 752 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žilina752aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Žilina ›

Miesto podnikania: Žilina

Zdenko Čerňan má miesto podnikania v obci Žilina, okres Žilina. V obci Žilina je 21 483 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 942.

Subjektov v obci Žilina21 483aktívnych
Subjektov v okrese Žilina34 942aktívnych
V tom istom odvetví752okres Žilina

Žilina: obyvatelia a dáta ›Okres Žilina ›Adresár firiem v okrese Žilina ›

Zdenko Čerňan: IČO, sídlo a základné údaje

Zdenko Čerňan (IČO 32895461) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Žilina, okres Žilina. Začiatok podnikania je 15. 3. 1994, podniká 32 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 21. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Sídlo010 01 ŽilinaPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
OdvetviePrieskum trhu a verejnej mienky (SK NACE 7320)
Vznik15. 3. 1994
ObecŽilina
OkresOkres Žilina
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Žilina

Stredoslovenská energetika, a. s.SUNGWOO HITECH Slovakia s.r.o.Stredoslovenská distribučná, a.s.TIPSPORT SK, a.s.Hyundai Transys Slovakia s. r. o.Všetky firmy v obci Žilina ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 73.20) v okrese Žilina

Quality Search XL, s.r.o.Tomer Financial Services s. r. o.SOMBRA, s. r. o.Mioner, s. r. o.MiraVision, s. r. o.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk