Oto Svitač
Aktívny · Nové Mesto nad Váhom · podniká od 1994 · 31 rokov
Čo robí
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Fakturačné údaje
Dá sa mu veriť?
- Podniká aktívne od 1994Register právnických osôb ŠÚ SR, overené 19. 10. 2026 o 01:16
- Zoznamy dlžníkov overte priamo u úradovSociálna poisťovňa · VšZP · Dôvera · Union · Finančná správa
RPO ŠÚ SR a FS, 19. 10. 2026
Tržby a zisk
Oto Svitač: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 2 výkazy, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Oto Svitač (IČO 32783108), sídlo Nové Mesto nad Váhom, je v registri zapísaný od 1. 11. 1994 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 10. 2026).
Financie a závierky Oto Svitač
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Riziko: zaplatí Oto Svitač?
Oto Svitač a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Oto Svitač z roku 2016.
História Oto Svitač
Dátum vzniku Oto Svitač je 1. 11. 1994, teda pred 31 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 304-3360
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nové Mesto nad Váhom. Firma vznikla 1. 11. 1994.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Oto Svitač
- Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
- Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
- Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026.
Oto Svitač v odvetví špecializované stavebné práce
Oto Svitač je v registri v odvetví Špecializované stavebné práce (SK NACE 43), činnosť ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 1 352 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Nové Mesto nad Váhom
Oto Svitač má miesto podnikania v obci Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Nové Mesto nad Váhom je 3 815 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 790.
Nové Mesto nad Váhom: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Oto Svitač: IČO, sídlo a základné údaje
Oto Svitač (IČO 32783108) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Nové Mesto nad Váhom, okres Nové Mesto nad Váhom. Začiatok podnikania je 1. 11. 1994, podniká 31 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce (SK NACE 4335) |
| Vznik | 1. 11. 1994 |
| Obec | Nové Mesto nad Váhom |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 2 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Oto Svitač
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Ďalšie časti profilu
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Oto Svitač
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Oto Svitač
- Tendre101súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 1,2 mil. €
- Granty a dotácie36výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 184 tis. €
- Končiace zmluvy77zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 59 tis. €
- Výhry konkurentov401firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 608 tis. €
- Diery na trhu9odvetví chýba v meste Nové Mesto nad Váhomtypický nepokrytý dopyt 387 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Všeobecná zdravotná poisťovňa, a.s.802 zmlúv za 3 roky · 1 006 287 € · naposledy 30. 9. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava717 zmlúv za 3 roky · 11 131 592 € · naposledy 16. 10. 2026Západoslovenská vodárenská spoločnosť, a.s.133 zmlúv za 3 roky · 1 720 817 € · naposledy 10. 9. 2026 Všetkých 3 219 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Nové Mesto nad Váhom
Vertiv Slovakia, a. s.ZF Active Safety Slovakia s.r.o.MAGNA SLOVTECA, s.r.o.Bidfood Slovakia s. r. o.Silgan Metal Packaging Nove Mesto a. s.Všetky firmy v obci Nové Mesto nad Váhom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 43.39) v okrese Nové Mesto nad Váhom
DIKRA s.r.o.ELIPOS s. r. o.Grade partners s. r. o.KOP elektro s. r. o.COOLTHERM s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.