Ing. Ivan Šimončič -LEXMED
Čachtice · Výroba kovových konštrukcií a ich častí
aktívna 35 rokov10 až 19 zamestnancov
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
Ing. Ivan Šimončič -LEXMED: živnostník tržby v registri nezverejňuje.
V registri má 13 výkazov, graf sa ukáže, keď ich stiahneme.
Ing. Ivan Šimončič -LEXMED (IČO 32778848), sídlo Čachtice, je v registri zapísaný od 7. 6. 1993 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Ing. Ivan Šimončič -LEXMED: IČO, sídlo a základné údaje
Ing. Ivan Šimončič -LEXMED (IČO 32778848) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Čachtice, okres Nové Mesto nad Váhom. Dátum vzniku je 7. 6. 1993, podniká 33 rokov.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
DPH, právny stav a úradné zoznamy v páse Riziko ›Financie a závierky Ing. Ivan Šimončič -LEXMED
Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.
Tendre pre Ing. Ivan Šimončič -LEXMEDNÁSKOK
Otvorené súťaže štátu v odbore firmy s lehotou, predpokladanou hodnotou a obstarávateľom.
106,2 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží v odbore, najbližší rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Riziko: zaplatí Ing. Ivan Šimončič -LEXMED?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Ing. Ivan Šimončič -LEXMED z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: Ing. Ivan Šimončič -LEXMED
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
Granty a dotácie pre Ing. Ivan Šimončič -LEXMEDNÁSKOK
Výzvy na dotácie podľa právnej formy a kraja, najprv z oblastí, v ktorých firmy z odboru už dostali peniaze.
577,2 mil. €Alokácia výziev s uzávierkou, najbližší rok
Zdroj: ITMS21+ (eurofondy 2021 až 2027) a Plán obnovy · aktualizované 26. 9. 2026
História Ing. Ivan Šimončič -LEXMED
Dátum vzniku Ing. Ivan Šimončič -LEXMED je 7. 6. 1993, teda pred 33 rokmi.
- Začiatok podnikaniaPodnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri · 304-2524
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK1020301854
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Ing. Ivan Šimončič -LEXMED
V registri je zapísaných 7 predmetov podnikania, teda čo Ing. Ivan Šimončič -LEXMED smie robiť.
- Sprostredkovanie obchodu
- Nákup a predaj priemyselných výrobkov
- Inžinierska činnosť
- Výroba účelových strojov a zariadení
- Staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
- Výroba kovových konštrukcií a ich častí
- Výroba meracích, kontrolných, testovacích, navigačných prístrojov a zariadení okrem zariadení na riadenie priemyselných procesorov
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Ing. Ivan Šimončič -LEXMEDNÁSKOK
Firma v strede, okolo nej osoby z registra a všetky ich ďalšie firmy s tržbami.
Končiace zmluvy v odbore firmy Ing. Ivan Šimončič -LEXMEDNÁSKOK
Zmluvy úradov s firmami z odboru, ktoré končia do 12 mesiacov a znova sa budú vypisovať.
32,5 mil. €Objem zmlúv v odbore, ktoré končia, najbližší rok
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk) · aktualizované 26. 9. 2026
Ing. Ivan Šimončič -LEXMED v odvetví výroba kovových konštrukcií a výrobkov
Ing. Ivan Šimončič -LEXMED je v registri v odvetví Výroba kovových konštrukcií a výrobkov (SK NACE 25), činnosť výroba kovových konštrukcií a ich častí. V okrese Nové Mesto nad Váhom je v tomto odvetví 617 aktívnych subjektov.
Miesto podnikania: Čachtice
Ing. Ivan Šimončič -LEXMED má miesto podnikania v obci Čachtice, okres Nové Mesto nad Váhom. V obci Čachtice je 474 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 10 681.
Čachtice: obyvatelia a dáta ›Okres Nové Mesto nad Váhom ›Adresár firiem v okrese Nové Mesto nad Váhom ›
Diery na trhu v okrese firmy Ing. Ivan Šimončič -LEXMEDNÁSKOK
Odvetvia, ktoré v okrese firmy chýbajú v porovnaní s podobne veľkými okresmi, s odhadom nepokrytého dopytu.
Údaje z registra
| Právna forma | Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri |
|---|---|
| Odvetvie | Výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511) |
| Vznik | 7. 6. 1993 |
| Obec | Čachtice |
| Okres | Okres Nové Mesto nad Váhom |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Ing. Ivan Šimončič -LEXMEDNÁSKOK
Firmy, ktoré v odbore vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko.
1,10 mld. €Víťazné ceny v odbore, posledný rok
Zdroj: Vestník verejného obstarávania ÚVO a Elektronický kontraktačný systém EKS · aktualizované 26. 9. 2026
Stráženie a Excel: Ing. Ivan Šimončič -LEXMEDNÁSKOK
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.