Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
Hraň · Činnosti cirkevných organizácií
15 769 €tržby 2025 ▼ 15 %−1 910 €strata 2025aktívna 32 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 23 : tržby 14 645 €, výsledok hospodárenia 1 130 €
- 24 : tržby 18 508 €, výsledok hospodárenia -2 324 €
- 25 : tržby 15 769 €, výsledok hospodárenia -1 910 €
Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň (IČO 31998721) mala v roku 2025 tržby 15 769 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
Za rok 2025 má Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň v závierke tržby 15 769 €, o 14,8 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −1 910 €. Závierky máme za 3 roky (2023 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 18 508 €.
Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
Najvyššie tržby: rok 2024, 18 508 €. Najnižšie: rok 2023, 14 645 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 15 769 € |
| 2024 | 18 508 € |
| 2023 | 14 645 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 2 rokoch z 3 roky. Súčet za celé obdobie: −3 104 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −1 910 € |
| 2024 | −2 324 € |
| 2023 | 1 130 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −12,1 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −12,1 % | +4,6 % |
| 2024 | −12,6 % | +4,7 % |
| 2023 | +7,7 % | +4,1 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 3 560 €, vlastné imanie 3 560 € a záväzky 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 3 560 € | 3 560 € | 0 € |
| 2024 | 4 815 € | 4 815 € | 0 € |
| 2023 | 6 486 € | 6 486 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň (3 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15 769 € | −1 910 € | 3 560 € | 3 560 € | 0 € | — | −12,1 % |
| 2024 | 18 508 € | −2 324 € | 4 815 € | 4 815 € | 0 € | — | −12,6 % |
| 2023 | 14 645 € | 1 130 € | 6 486 € | 6 486 € | 0 € | — | +7,7 % |
Riziko: zaplatí Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň?
Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 6 zmlúv s dodávateľom Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň v objeme 72 000 € z rokov 2012 až 2018. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo kultúry SR: 72 000 € v 6 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2015, 20 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2018 | 1 | 10 000 € |
| 2017 | 2 | 17 000 € |
| 2015 | 1 | 20 000 € |
| 2013 | 1 | 15 000 € |
| 2012 | 1 | 10 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
Dátum vzniku Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň je 1. 1. 1994, teda pred 32 rokmi. Skoršie obchodné meno: Rímskokatolícka cirkev, farnosť Hraň. Závierky v registri máme od roku 2023. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · MK-4081/2017-260/14122
- Nový štatutár: Vladimír ČechIný štatutárny orgán
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo kultúry SR, hodnota zmluvy 10 000 €. Firma vznikla 1. 1. 1994.
- Zmena obchodného menaPredtým Rímskokatolícka cirkev, farnosť Hraň, odvtedy Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2023tržby 14 645 € · majetok 6 486 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 3, posledné tržby 15 769 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň v odvetví členské organizácie
Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň má 15 769 €, čo je 1,6-násobok mediánu. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 827 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň 58. z 149.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň | 15 769 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 15 769 € | 9 948 € |
| 2024 | 18 508 € | 8 863 € |
| 2023 | 14 645 € | 8 796 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň | 15 769 € |
|---|---|
| medián okresu Trebišov | 9 885 € |
| medián kraja | 9 800 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Stredoeurópsky dom fotografieBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 39 016 € (2025)
- Slovenský poľovnícky zväz, okresná organizácia Košice-okolieKošice - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 992 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť GbeľanyGbeľany · tržby 38 967 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť RosinaRosina · tržby 38 934 € (2025)
- Detský folklórny súbor KorničkaTrenčín · tržby 38 934 € (2025)
- KLUB Strednej priemyselnej školy J. Murgaša Banská BystricaBanská Bystrica · tržby 38 928 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev Farnosť HosťovceHosťovce · tržby 38 914 € (2025)
- Svätojánsky vrchŠtúrovo · tržby 38 908 € (2025)
- FLL Slovensko o.z.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 38 906 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň: Hraň
Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň sídli na adrese Ulica SNP 157, 076 03 Hraň, okres Trebišov. V obci Hraň je 166 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 937.
Hraň: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›
Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň: IČO, sídlo a základné údaje
Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň (IČO 31998721) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Hraň, okres Trebišov. Dátum vzniku je 1. 1. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutárom je Vladimír Čech. Za rok 2025 sú v závierke tržby 15 769 € a výsledok hospodárenia −1 910 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 1. 1. 1994 |
| Skoršie názvy | Rímskokatolícka cirkev, farnosť Hraň |
| Obec | Hraň |
| Okres | Okres Trebišov |
| Účtovných závierok v registri | 10 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 15 769 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trebišov ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Trebišov ›
Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rímskokatolícka farnosť Nájdenia Svätého Kríža, Hraň
- Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Hraňtypický nepokrytý dopyt 77 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava286 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 14. 10. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Hraň
Detská psychiatrická liečebňa n. o. HraňRWX s.r.o.Estri, s.r.o.Marek Tomko el - mont s.r.o.tintin s.r.o.Všetky firmy v obci Hraň ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Trebišov
Provincia svätých Cyrila a Metoda sestier…Rímskokatolícka farnosť Povýšenia Svätého…Gréckokatolícka cirkev, farnosť KuzmiceKláštor Minoritov BrehovReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.