Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Ladmovce · Činnosti cirkevných organizácií
24 729 €tržby 2024 ▲ 700 %−9 307 €strata 2024aktívna 36 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 17. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 13 884 €, výsledok hospodárenia 13 884 €
- 22 : tržby 7 763 €, výsledok hospodárenia -3 803 €
- 23 : tržby 3 092 €, výsledok hospodárenia -20 967 €
- 24 : tržby 24 729 €, výsledok hospodárenia -9 307 €
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce (IČO 31997139) mala v roku 2024 tržby 24 729 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2024, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Podľa Registra právnických osôb konajú za Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Za rok 2024 má Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce v závierke tržby 24 729 €, o 699,8 % viac než v roku 2023, a výsledok hospodárenia −9 307 €. Závierky máme za 4 roky (2021 až 2024), najvyššie tržby sú z roku 2024: 24 729 €.
Výkaz ziskov a strát Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Najvyššie tržby: rok 2024, 24 729 €. Najnižšie: rok 2023, 3 092 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2024 | 24 729 € |
| 2023 | 3 092 € |
| 2022 | 7 763 € |
| 2021 | 13 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 3 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −20 193 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2024 | −9 307 € |
| 2023 | −20 967 € |
| 2022 | −3 803 € |
| 2021 | 13 884 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −37,6 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | −37,6 % | +4,7 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | −49,0 % | +4,0 % |
| 2021 | +100,0 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2024 mala súvaha majetok 4 856 €, vlastné imanie 4 856 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2024 | 4 856 € | 4 856 € |
| 2023 | 5 648 € | 5 648 € |
| 2022 | 13 227 € | 13 227 € |
| 2021 | 3 146 € | 3 146 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce (4 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 24 729 € | −9 307 € | 4 856 € | 4 856 € | — | — | −37,6 % |
| 2023 | 3 092 € | −20 967 € | 5 648 € | 5 648 € | — | — | −678,1 % |
| 2022 | 7 763 € | −3 803 € | 13 227 € | 13 227 € | — | — | −49,0 % |
| 2021 | 13 884 € | 13 884 € | 3 146 € | 3 146 € | — | — | +100,0 % |
Riziko: zaplatí Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce?
Peniaze od štátu: Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Dátum vzniku Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce je 1. 1. 1990, teda pred 36 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/09-0611
- Nový štatutár: Mgr. Štefan SpišákFarár
- Nový štatutár: Tibor DeákČlen štatutárneho orgánu
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 13 884 € · majetok 3 146 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024Závierok máme 4, posledné tržby 24 729 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026.
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce v odvetví členské organizácie
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2024 je 8 863 € (10 948 závierok), Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce má 24 729 €, čo je 2,8-násobok mediánu. V okrese Trebišov je v tomto odvetví 827 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce 41. z 149.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 353 €, polovica do 8 863 €, tri štvrtiny do 28 504 €; 10 % firiem má viac než 72 796 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 250 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 353 € |
| medián | 8 863 € |
| horný kvartil | 28 504 € |
| 10 % firiem má viac než | 72 796 € |
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce | 24 729 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2024 | 24 729 € | 8 863 € |
| 2023 | 3 092 € | 8 796 € |
| 2022 | 7 763 € | 8 098 € |
| 2021 | 13 884 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2024.
Čísla v tabuľke
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce | 24 729 € |
|---|---|
| medián okresu Trebišov | 9 885 € |
| medián kraja | 8 552 € |
| medián Slovenska | 8 863 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- "Mladí sociálni demokrati"Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 293 € (2025)
- Stredisko Evanjelickej DIAKONIE Vranov nad TopľouVranov nad Topľou · tržby 59 292 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev Farnosť Nitra - Dolné mestoNitra · tržby 59 242 € (2025)
- Občianske združenie Historia Aperta Polgári TársulásBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 59 214 € (2025)
- Metanoia centrum, o.z.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 59 161 € (2025)
- Nezisková organizácia RECYKLOHRYBratislava - mestská časť Karlova Ves · tržby 59 087 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť HoliceHolice · tržby 59 072 € (2025)
- Rimskokatolícka cirkev, farnosť BadinBadín · tržby 59 022 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, Farnosť LednicaLednica · tržby 58 944 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce: Ladmovce
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce sídli na adrese Kostolná ulica 19, 076 34 Ladmovce, okres Trebišov. V obci Ladmovce je 29 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 937.
Ladmovce: obyvatelia a dáta ›Okres Trebišov ›Adresár firiem v okrese Trebišov ›
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce: IČO, sídlo a základné údaje
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce (IČO 31997139) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Ladmovce, okres Trebišov. Dátum vzniku je 1. 1. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutármi sú Mgr. Štefan Spišák a Tibor Deák. Za rok 2024 sú v závierke tržby 24 729 € a výsledok hospodárenia −9 307 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 17. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 1. 1. 1990 |
| Obec | Ladmovce |
| Okres | Okres Trebišov |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce má vyššie tržby než typická firma: za rok 2024 mala 24 729 €, typická firma odvetvia 8 863 €, čo je 2,8-násobok mediánu (medián z 10 948 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Trebišov ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Trebišov ›
Sieť prepojení firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Ladmovce
- Tendre66súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie84výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v obci Ladmovce
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava286 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 14. 10. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…
Najväčšie firmy v obci Ladmovce
"VAPEX, s.r.o. Ladmovce"ALEX-EGRI spol. s r.o.Kašvar Pozemkové spoločenstvo LadmovceObec LadmovcePB-CELL, s. r. o.Všetky firmy v obci Ladmovce ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Trebišov
Provincia svätých Cyrila a Metoda sestier…Rímskokatolícka farnosť Povýšenia Svätého…Gréckokatolícka cirkev, farnosť KuzmiceKláštor Minoritov BrehovReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.