ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik

Aktívny · Humenné · podniká od 1993 · 33 rokov

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
Sídlo

Dá sa mu veriť?

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik: živnostník tržby v registri nezverejňuje.

podniká33 rokov
zmluvy so štátom0

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik (IČO 31981569), sídlo Humenné, je v registri zapísaný od 15. 6. 1993 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Financie a závierky JUDr. Anton Grec, komerčný právnik

Živnostník účtovnú závierku v registri nezverejňuje, ukazujeme, čo o ňom vieme.

Tendre vhodné pre JUDr. Anton Grec, komerčný právnikNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

9,7 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Riziko: zaplatí JUDr. Anton Grec, komerčný právnik?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability JUDr. Anton Grec, komerčný právnik z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Peniaze od štátu: JUDr. Anton Grec, komerčný právnik

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

Granty a dotácie pre JUDr. Anton Grec, komerčný právnikNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

171,8 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

História JUDr. Anton Grec, komerčný právnik

Dátum vzniku JUDr. Anton Grec, komerčný právnik je 15. 6. 1993, teda pred 33 rokmi.

  1. Začiatok podnikania105

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik v odvetví právne a účtovnícke činnosti

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik je v registri v odvetví Právne a účtovnícke činnosti (SK NACE 69). V okrese Humenné je v tomto odvetví 234 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Humenné234aktívnych subjektov

Odborné, vedecké a technické činnosti v okrese Humenné ›

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy JUDr. Anton Grec, komerčný právnikNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

104,3 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Miesto podnikania: Humenné

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik má miesto podnikania v obci Humenné, okres Humenné. V obci Humenné je 5 573 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 9 201.

Subjektov v obci Humenné5 573aktívnych
Subjektov v okrese Humenné9 201aktívnych
V tom istom odvetví234okres Humenné

Humenné: obyvatelia a dáta ›Okres Humenné ›Adresár firiem v okrese Humenné ›

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik: IČO, sídlo a základné údaje

JUDr. Anton Grec, komerčný právnik (IČO 31981569) je živnostník, teda fyzická osoba podnikateľ z obce Humenné, okres Humenné. Začiatok podnikania je 15. 6. 1993, podniká 33 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoJUDr. Anton Grec, komerčný právnik
Sídlo066 01 HumennéPri živnostníkovi ulicu nezverejňujeme, sídlo býva jeho bydlisko.
Registrové údaje firmy
Právna formafyzická osoba, podnikateľ
OdvetvieSK NACE 69100
Vznik15. 6. 1993
ObecHumenné
OkresOkres Humenné
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v obci Humenné

Ing. Jana TárnokováIvana Lukáčová - FENIXMgr. Vladimír Varga, advokátRenáta KráľovskáJUDr. Michaela Zubaľ BurdováIng. Pavol DupaľSvetlana Marcinová - ExpertProMaxIng. Iveta ČurhováHumenné v číslach ›

Diery na trhu v okrese firmy JUDr. Anton Grec, komerčný právnikNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy JUDr. Anton Grec, komerčný právnikNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

6,6 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Sieť prepojení firmy JUDr. Anton Grec, komerčný právnikNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Stráženie firmy JUDr. Anton Grec, komerčný právnik a ExcelNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk