Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Mníšek nad Hnilcom · Činnosti cirkevných organizácií
6 755 €tržby 2025 ▼ 64 %+334 €zisk 2025aktívna 36 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 3 694 €, výsledok hospodárenia 317 €
- 23 : tržby 34 722 €, výsledok hospodárenia -18 005 €
- 24 : tržby 18 975 €, výsledok hospodárenia -135 €
- 25 : tržby 6 755 €, výsledok hospodárenia 334 €
Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom (IČO 31972985) mala v roku 2025 tržby 6 755 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom v závierke tržby 6 755 €, o 64,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +334 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 34 722 €.
Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Najvyššie tržby: rok 2023, 34 722 €. Najnižšie: rok 2022, 3 694 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 755 € |
| 2024 | 18 975 € |
| 2023 | 34 722 € |
| 2022 | 3 694 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: −17 489 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 334 € |
| 2024 | −135 € |
| 2023 | −18 005 € |
| 2022 | 317 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +4,9 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +4,9 % | +4,6 % |
| 2024 | −0,7 % | +4,7 % |
| 2023 | −51,9 % | +4,1 % |
| 2022 | +8,6 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 1 165 €, vlastné imanie 1 165 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 1 165 € | 1 165 € | — |
| 2024 | 831 € | 831 € | 292 € |
| 2023 | 10 361 € | 10 256 € | 105 € |
| 2022 | 655 € | 655 € | 102 € |
| 2021 | 467 € | 467 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 755 € | 334 € | 1 165 € | 1 165 € | — | — | +4,9 % |
| 2024 | 18 975 € | −135 € | 831 € | 831 € | 292 € | — | −0,7 % |
| 2023 | 34 722 € | −18 005 € | 10 361 € | 10 256 € | 105 € | — | −51,9 % |
| 2022 | 3 694 € | 317 € | 655 € | 655 € | 102 € | — | +8,6 % |
| 2021 | — | — | 467 € | 467 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom?
Peniaze od štátu: Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom je 1. 1. 1990, teda pred 36 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-0859
- Nový štatutár: Mgr. Cyril AdamIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 467 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 6 755 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026.
Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom v odvetví členské organizácie
Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom má 6 755 €, čo je 68 % mediánu. V okrese Gelnica je v tomto odvetví 225 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom 30. z 47.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom | 6 755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 755 € | 9 948 € |
| 2024 | 18 975 € | 8 858 € |
| 2023 | 34 722 € | 8 796 € |
| 2022 | 3 694 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom | 6 755 € |
|---|---|
| medián okresu Gelnica | 10 633 € |
| medián kraja | 9 800 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Rada mládeže Banskobystrického krajaBanská Bystrica · tržby 16 865 € (2023)
- EURACHEM SlovakiaBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 16 860 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev Farnosť SalkaSalka · tržby 16 854 € (2025)
- GS1 SLOVAKIAŽilina · tržby 16 852 € (2025)
- ZaMED KNKomárno · tržby 16 838 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Stará TuráStará Turá · tržby 16 830 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť DubováDubová · tržby 16 805 € (2025)
- DobroduchNitra · tržby 16 805 € (2025)
- Občianske združenie Ľudová hudba DzugasovciPrešov · tržby 16 801 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom: Mníšek nad Hnilcom
Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom sídli na adrese Mníšek nad Hnilcom 273, 055 64 Mníšek nad Hnilcom, okres Gelnica. V obci Mníšek nad Hnilcom je 146 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 2 857.
Mníšek nad Hnilcom: obyvatelia a dáta ›Okres Gelnica ›Adresár firiem v okrese Gelnica ›
Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom: IČO, sídlo a základné údaje
Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom (IČO 31972985) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Mníšek nad Hnilcom, okres Gelnica. Dátum vzniku je 1. 1. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutárom je Mgr. Cyril Adam. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 755 € a výsledok hospodárenia +334 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 1. 1. 1990 |
| Obec | Mníšek nad Hnilcom |
| Okres | Okres Gelnica |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 755 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Gelnica ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Gelnica ›
Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rímskokatolícka cirkev farnosť Mníšek nad Hnilcom
- Tendre64súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v obci Mníšek nad Hnilcomtypický nepokrytý dopyt 100 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava285 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 25. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Mníšek nad Hnilcom
Obecné lesy Mníšek nad Hnilcom, s.r.o.SPIŠ TIMBER, s.r.o.YACOOB s.r.o.Shyro Technologies s. r. o.REBEST s.r.o.Všetky firmy v obci Mníšek nad Hnilcom ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Gelnica
Rímskokatolícka cirkev, farnosť KluknavaRímskokatolícka cirkev Farnosť GelnicaRímskokatolícka cirkev farnosť MargecanyRímskokatolícka cirkev, farnosť SmolníkRímskokatolícka cirkev farnosť Nálepkovo
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.