Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
Brzotín · Činnosti cirkevných organizácií
14 655 €tržby 2025 ▼ 29 %+13 212 €zisk 2025aktívna 36 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 139 €, výsledok hospodárenia -8 575 €
- 22 : tržby 12 106 €, výsledok hospodárenia 11 848 €
- 23 : tržby 10 570 €, výsledok hospodárenia 9 570 €
- 24 : tržby 20 697 €, výsledok hospodárenia 19 617 €
- 25 : tržby 14 655 €, výsledok hospodárenia 13 212 €
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín (IČO 31967906) mala v roku 2025 tržby 14 655 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
Podľa Registra právnických osôb konajú za Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
Za rok 2025 má Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín v závierke tržby 14 655 €, o 29,2 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 212 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 20 697 €.
Výkaz ziskov a strát Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
Najvyššie tržby: rok 2024, 20 697 €. Najnižšie: rok 2021, 139 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 14 655 € |
| 2024 | 20 697 € |
| 2023 | 10 570 € |
| 2022 | 12 106 € |
| 2021 | 139 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 45 673 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 212 € |
| 2024 | 19 617 € |
| 2023 | 9 570 € |
| 2022 | 11 848 € |
| 2021 | −8 575 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +90,2 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +90,2 % | +4,6 % |
| 2024 | +94,8 % | +4,7 % |
| 2023 | +90,5 % | +4,1 % |
| 2022 | +97,9 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 1 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+95,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −29,2 % |
| 2024 | +95,8 % |
| 2023 | −12,7 % |
| 2022 | +8 609,7 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 25 897 €, vlastné imanie 25 897 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 25 897 € | 25 897 € |
| 2024 | 23 538 € | 23 538 € |
| 2023 | 15 762 € | 15 762 € |
| 2022 | 19 835 € | 19 835 € |
| 2021 | 16 562 € | 16 562 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 14 655 € | 13 212 € | 25 897 € | 25 897 € | — | — | +90,2 % |
| 2024 | 20 697 € | 19 617 € | 23 538 € | 23 538 € | — | — | +94,8 % |
| 2023 | 10 570 € | 9 570 € | 15 762 € | 15 762 € | — | — | +90,5 % |
| 2022 | 12 106 € | 11 848 € | 19 835 € | 19 835 € | — | — | +97,9 % |
| 2021 | 139 € | −8 575 € | 16 562 € | 16 562 € | — | — | −6 168,8 % |
Riziko: zaplatí Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín?
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín v objeme 27 410 € z roku 2017. Najväčší objem je s odberateľom Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava: 27 410 € v 1 zmluve.
História firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
Dátum vzniku Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín je 1. 1. 1990, teda pred 36 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/09-0503
- Nový štatutár: Mgr. Róbert MudiFarár
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rožňava, hodnota zmluvy 27 410 €. Firma vznikla 1. 1. 1990.
- Nový štatutár: Peter VajnerČlen štatutárneho orgánu
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 139 € · majetok 16 562 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 14 655 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín v odvetví členské organizácie
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín má 14 655 €, čo je 1,5-násobok mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 764 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín 38. z 143.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín | 14 655 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 14 655 € | 9 948 € |
| 2024 | 20 697 € | 8 863 € |
| 2023 | 10 570 € | 8 796 € |
| 2022 | 12 106 € | 8 098 € |
| 2021 | 139 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín | 14 655 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 7 028 € |
| medián kraja | 9 800 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Infinity MusicFiľakovo · tržby 33 924 € (2025)
- Hydro T.O.Nitra · tržby 33 902 € (2025)
- Do sedlaBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 33 870 € (2025)
- Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku-Cirkevný zbor VEĽKÉ REVIŠTIAVeľké Revištia · tržby 33 862 € (2024)
- Poľovnícke združenie ČuntavaDobšiná · tržby 33 849 € (2025)
- Občianske združenie BzučkoNováky · tržby 33 821 € (2024)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť PoráčPoráč · tržby 33 807 € (2025)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť LukovLukov · tržby 33 790 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Narodenia sv. Jána Krstiteľa, SedliskáSedliská · tržby 33 761 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín: Brzotín
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín sídli na adrese Hámosiho 1, 049 51 Brzotín, okres Rožňava. V obci Brzotín je 194 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 794. Na tej istej adrese je zapísaných 3 aktívnych subjektov.
Brzotín: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín: IČO, sídlo a základné údaje
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín (IČO 31967906) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Brzotín, okres Rožňava. Dátum vzniku je 1. 1. 1990, na trhu je 36 rokov a štatutármi sú Mgr. Róbert Mudi a Peter Vajner. Za rok 2025 sú v závierke tržby 14 655 € a výsledok hospodárenia +13 212 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 1. 1. 1990 |
| Obec | Brzotín |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 9 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 14 655 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku Cirkevný zbor Brzotín
- Tendre65súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Brzotíntypický nepokrytý dopyt 50 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava286 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 14. 10. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Ében Haézer n.f.Providentia n. o. v likvidáciiReformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…Reformovaná kresťanská cirkev na Slovensku…
Najväčšie firmy v obci Brzotín
AC Autocentrum s.r.o.CMF Slovakia s.r.o.BEZPEČNÉ LIEHOVINY s.r.o.Z & M s.r.o.MEVA-SK s.r.o. RožňavaVšetky firmy v obci Brzotín ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Rožňava
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Rímskokatolícka cirkev, farnosť…Rímskokatolícka cirkev farnosť Rožňava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.