Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Tulčík · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
35 179 €tržby 2025 ▼ 11 %+11 817 €zisk 2025aktívna 28 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 27 629 €, výsledok hospodárenia 11 441 €
- 22 : tržby 48 976 €, výsledok hospodárenia 29 758 €
- 23 : tržby 37 698 €, výsledok hospodárenia 20 529 €
- 24 : tržby 39 716 €, výsledok hospodárenia 17 239 €
- 25 : tržby 35 179 €, výsledok hospodárenia 11 817 €
Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík (IČO 31967671) mala v roku 2025 tržby 35 179 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
osobné náklady v roku 2025 boli 1 182 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | — | 1 182 € | — |
| 2024 | — | 2 121 € | — |
| 2023 | — | 1 902 € | — |
| 2022 | — | 1 815 € | — |
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2025 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 5. 10. 2026.
Štatutári Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Podľa Registra právnických osôb konajú za Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Za rok 2025 má Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík v závierke tržby 35 179 €, o 11,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +11 817 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 48 976 €.
Výkaz ziskov a strát Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Najvyššie tržby: rok 2022, 48 976 €. Najnižšie: rok 2021, 27 629 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 35 179 € |
| 2024 | 39 716 € |
| 2023 | 37 698 € |
| 2022 | 48 976 € |
| 2021 | 27 629 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 90 784 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 11 817 € |
| 2024 | 17 239 € |
| 2023 | 20 529 € |
| 2022 | 29 758 € |
| 2021 | 11 441 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +33,6 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +33,6 % | +15,8 % |
| 2024 | +43,4 % | +13,0 % |
| 2023 | +54,5 % | +11,8 % |
| 2022 | +60,8 % | +18,2 % |
| 2021 | +41,4 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+77,3 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −11,4 % |
| 2024 | +5,4 % |
| 2023 | −23,0 % |
| 2022 | +77,3 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 32 683 €, vlastné imanie 30 022 € a záväzky 2 661 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 32 683 € | 30 022 € | 2 661 € |
| 2024 | 40 660 € | 36 239 € | 4 421 € |
| 2023 | 36 963 € | 36 304 € | 660 € |
| 2022 | 42 480 € | 35 530 € | 6 950 € |
| 2021 | 18 772 € | 16 713 € | 2 060 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 35 179 € | 11 817 € | 32 683 € | 30 022 € | 2 661 € | 17 554 € | +33,6 % |
| 2024 | 39 716 € | 17 239 € | 40 660 € | 36 239 € | 4 421 € | 25 485 € | +43,4 % |
| 2023 | 37 698 € | 20 529 € | 36 963 € | 36 304 € | 660 € | 30 516 € | +54,5 % |
| 2022 | 48 976 € | 29 758 € | 42 480 € | 35 530 € | 6 950 € | 39 178 € | +60,8 % |
| 2021 | 27 629 € | 11 441 € | 18 772 € | 16 713 € | 2 060 € | 15 371 € | +41,4 % |
Riziko: zaplatí Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík?
Peniaze od štátu: Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Dátum vzniku Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík je 28. 11. 1997, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0002/PO
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 27 629 € · majetok 18 772 €
- Nový štatutár: Jozef FrimerPredseda
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 35 179 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 447 € (3 554 závierok), Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík má 35 179 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Prešov je v tomto odvetví 312 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík 36. z 132.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 701 €, polovica do 24 447 €, tri štvrtiny do 77 627 €; 10 % firiem má viac než 291 214 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 491 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 701 € |
| medián | 24 447 € |
| horný kvartil | 77 627 € |
| 10 % firiem má viac než | 291 214 € |
| Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík | 35 179 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 35 179 € | 24 447 € |
| 2024 | 39 716 € | 23 906 € |
| 2023 | 37 698 € | 24 551 € |
| 2022 | 48 976 € | 26 882 € |
| 2021 | 27 629 € | 20 620 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík | 35 179 € |
|---|---|
| medián okresu Prešov | 13 994 € |
| medián kraja | 19 787 € |
| medián Slovenska | 24 447 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Bývalý urbár, pozemkové spoločenstvo Teplička nad VáhomTeplička nad Váhom · tržby 78 360 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo - urbár StankovanyStankovany · tržby 78 265 € (2025)
- LENILA Trade s.r.o.Košice - mestská časť Sever · tržby 78 210 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo urbarialistov v BatizovciachBatizovce · tržby 77 641 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo Lesný spolok KotmanováKotmanová · tržby 77 586 € (2025)
- ONDAN Wood s.r.o.Tepličky · tržby 77 310 € (2025)
- RG services, s. r. o.Východná · tržby 77 000 € (2025)
- Lesopoľnohospodárske PZ Budiš, pozem.spol.Budiš · tržby 76 949 € (2025)
- Spolok bývalých urbarialistov Podhradie, pozemkové spoločenstvoPodhradie · tržby 76 834 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík: Tulčík
Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík sídli na adrese Tulčík 170, 082 13 Tulčík, okres Prešov. V obci Tulčík je 194 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 29 001.
Tulčík: obyvatelia a dáta ›Okres Prešov ›Adresár firiem v okrese Prešov ›
Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík: IČO, sídlo a základné údaje
Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík (IČO 31967671) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Tulčík, okres Prešov. Dátum vzniku je 28. 11. 1997, na trhu je 28 rokov a štatutármi sú Jozef Frimer a František Vrabeľ. Za rok 2025 sú v závierke tržby 35 179 € a výsledok hospodárenia +11 817 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Pozemkové spoločenstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210) |
| Vznik | 28. 11. 1997 |
| Obec | Tulčík |
| Okres | Okres Prešov |
| Účtovných závierok v registri | 16 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 35 179 €, typická firma odvetvia 24 447 € (medián z 3 554 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Prešov ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Prešovskom kraji ›Mzdy v okrese Prešov ›
Sieť prepojení firmy Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pozemkové spoločenstvo KIKAPA Tulčík
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 91 tis. €
- Končiace zmluvy296zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 700 €
- Výhry konkurentov70firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 25 tis. €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v obci Tulčíktypický nepokrytý dopyt 123 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava776 zmlúv za 3 roky · 93 291 690 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond315 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 30. 9. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.271 zmlúv za 3 roky · 7 904 167 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 2 891 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Telovýchovná jednota Družstevník Tulčík
Najväčšie firmy v obci Tulčík
Poľnohospodárske družstvo Sekčov v TulčíkuONYX treid, s. r. o.MJR SK, s.r.o.GOSPA TRAVEL, s.r.o.KABAU s. r. o.Všetky firmy v obci Tulčík ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Prešov
Pozemkové spoločenstvo Sopotnica SedlicePozemkové spoločenstvo, združenie bývalých…Lesné pozemkové spoločenstvo VíťazPozemkové spoločenstvo KOPYTOV Šindliarp.s. Pasienková a lesná urbárska spoločnosť…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.