Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
Gemerská Poloma · Činnosti cirkevných organizácií
22 023 €tržby 2025 ▲ 38 %+12 521 €zisk 2025aktívna 32 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 4. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 469 €, výsledok hospodárenia 469 €
- 22 : tržby 18 743 €, výsledok hospodárenia -3 888 €
- 23 : tržby 13 491 €, výsledok hospodárenia -1 842 €
- 24 : tržby 15 983 €, výsledok hospodárenia 5 044 €
- 25 : tržby 22 023 €, výsledok hospodárenia 12 521 €
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma (IČO 31966705) mala v roku 2025 tržby 22 023 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
Podľa Registra právnických osôb konajú za Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
Za rok 2025 má Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma v závierke tržby 22 023 €, o 37,8 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +12 521 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 22 023 €.
Výkaz ziskov a strát Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
Najvyššie tržby: rok 2025, 22 023 €. Najnižšie: rok 2021, 469 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 22 023 € |
| 2024 | 15 983 € |
| 2023 | 13 491 € |
| 2022 | 18 743 € |
| 2021 | 469 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 3 rokoch, strata v 2 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 12 303 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 12 521 € |
| 2024 | 5 044 € |
| 2023 | −1 842 € |
| 2022 | −3 888 € |
| 2021 | 469 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +56,9 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +56,9 % | +4,6 % |
| 2024 | +31,6 % | +4,7 % |
| 2023 | −13,7 % | +4,1 % |
| 2022 | −20,7 % | +4,0 % |
| 2021 | +100,0 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2025 (+37,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +37,8 % |
| 2024 | +18,5 % |
| 2023 | −28,0 % |
| 2022 | +3 893,7 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 20 706 €, vlastné imanie 20 706 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 20 706 € | 20 706 € | — |
| 2024 | 8 175 € | 8 175 € | — |
| 2023 | 3 127 € | 3 127 € | — |
| 2022 | 4 964 € | 3 964 € | 1 000 € |
| 2021 | 8 383 € | 1 231 € | 7 152 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 22 023 € | 12 521 € | 20 706 € | 20 706 € | — | — | +56,9 % |
| 2024 | 15 983 € | 5 044 € | 8 175 € | 8 175 € | — | — | +31,6 % |
| 2023 | 13 491 € | −1 842 € | 3 127 € | 3 127 € | — | — | −13,7 % |
| 2022 | 18 743 € | −3 888 € | 4 964 € | 3 964 € | 1 000 € | — | −20,7 % |
| 2021 | 469 € | 469 € | 8 383 € | 1 231 € | 7 152 € | — | +100,0 % |
Riziko: zaplatí Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma?
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma v objeme 15 363 € z rokov 2020 až 2023. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo kultúry SR: 15 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2020, 15 000 € v 1 zmluve.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2023 | 1 | 363 € |
| 2020 | 1 | 15 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
Dátum vzniku Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma je 1. 1. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · MK-1072/2011-12/3708
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ministerstvo kultúry SR, hodnota zmluvy 15 000 €. Firma vznikla 1. 1. 1994.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 469 € · majetok 8 383 €
- Nový štatutár: Mgr. Erika Sýkorová PhD.Farár
- Nový štatutár: Ing. Mária MadáčováČlen štatutárneho orgánu
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 22 023 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026.
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma v odvetví členské organizácie
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma má 22 023 €, čo je 2,2-násobok mediánu. V okrese Rožňava je v tomto odvetví 764 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma 24. z 143.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma | 22 023 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 22 023 € | 9 948 € |
| 2024 | 15 983 € | 8 863 € |
| 2023 | 13 491 € | 8 796 € |
| 2022 | 18 743 € | 8 098 € |
| 2021 | 469 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma | 22 023 € |
|---|---|
| medián okresu Rožňava | 7 028 € |
| medián kraja | 9 800 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť Rokytov pri HumennomRokytov pri Humennom · tržby 51 535 € (2025)
- FS ROZSUTEC o.z.Žilina · tržby 51 470 € (2025)
- Súbor mažoretiek ELLČAČAČadca · tržby 51 463 € (2025)
- Slovenský poľovnícky zväz, regionálna organizácia KysúcČadca · tržby 51 445 € (2025)
- Budovy pre budúcnosťBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 51 441 € (2025)
- Občianske združenie FS BYSTRINABanská Bystrica · tržby 51 384 € (2025)
- Kalis mediaTornaľa · tržby 51 359 € (2025)
- Le nuove musicheBratislava - mestská časť Petržalka · tržby 51 336 € (2025)
- MLNMChrabrany · tržby 51 300 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma: Gemerská Poloma
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma sídli na adrese Súľovská, 049 22 Gemerská Poloma, okres Rožňava. V obci Gemerská Poloma je 168 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 794.
Gemerská Poloma: obyvatelia a dáta ›Okres Rožňava ›Adresár firiem v okrese Rožňava ›
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma: IČO, sídlo a základné údaje
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma (IČO 31966705) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Gemerská Poloma, okres Rožňava. Dátum vzniku je 1. 1. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutármi sú Mgr. Erika Sýkorová PhD. a Ing. Mária Madáčová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 22 023 € a výsledok hospodárenia +12 521 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 4. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 1. 1. 1994 |
| Obec | Gemerská Poloma |
| Okres | Okres Rožňava |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 22 023 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 2,2-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Rožňava ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Rožňava ›
Sieť prepojení firmy Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku Gemerská Poloma
- Tendre65súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 27 tis. €
- Granty a dotácie73výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu6odvetví chýba v obci Gemerská Polomatypický nepokrytý dopyt 178 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava286 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 14. 10. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…
Najväčšie firmy v obci Gemerská Poloma
EUROTALC s.r.o.Poľnohospodárske družstvo Gemerská PolomaVECOMP, s.r.o.GEMER SERVIS, s.r.o.COPPER WOOD s. r. o.Všetky firmy v obci Gemerská Poloma ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Rožňava
Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Rímskokatolícka cirkev, farnosť…Rímskokatolícka cirkev farnosť Rožňava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.