VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Koš · Činnosti cirkevných organizácií

7 277 €tržby 2025 ▼ 24 %−9 784 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

7 277 €tržby 2025 ▼ 24 %
−9 784 €strata 2025
  1. 21 : tržby 984 €, výsledok hospodárenia 984 €
  2. 22 : tržby 6 138 €, výsledok hospodárenia 1 480 €
  3. 23 : tržby 9 874 €, výsledok hospodárenia -1 853 €
  4. 24 : tržby 9 516 €, výsledok hospodárenia -6 382 €
  5. 25 : tržby 7 277 €, výsledok hospodárenia -9 784 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš (IČO 31938698) mala v roku 2025 tržby 7 277 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš v závierke tržby 7 277 €, o 23,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −9 784 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 9 874 €.

Tržby 20257 277 €▼ −23,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−9 784 €strata
Majetok (aktíva) 20251,30 mil. €
Vlastné imanie 20251,30 mil. €
Záväzky 20250 €0,0 % majetku
Zisková marža 2025−134,4 %medián odvetvia +4,7 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−16 tis. €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Súvaha Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš (5 rokov)
Čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20257 277 €−9 784 €1 299 444 €1 299 444 €0 €—−134,4 %
20249 516 €−6 382 €1 309 032 €1 309 032 €0 €—−67,1 %
20239 874 €−1 853 €1 313 776 €1 313 776 €0 €—−18,8 %
20226 138 €1 480 €1 314 393 €1 314 393 €0 €—+24,1 %
2021984 €984 €1 311 929 €1 311 929 €0 €—+100,0 %

Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš?

Peniaze od štátu: Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš je 26. 9. 1994, teda pred 32 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-4061
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 984 € · majetok 1 311 929 €
  3. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 7 277 €.
  4. Nový štatutár: PaedDr. Dominik KučeraIný štatutárny orgán

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

  • Činnosti cirkevných organizácií

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš v odvetví členské organizácie

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš má 7 277 €, čo je 73 % mediánu. V okrese Prievidza je v tomto odvetví 1 102 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš 93. z 159.

V odvetví v okrese Prievidza1 102aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 723Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 946 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,7 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Prievidza ›

Sídlo Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš: Koš

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš sídli na adrese Nová 28, 972 41 Koš, okres Prievidza. V obci Koš je 149 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 664.

Subjektov v obci Koš149aktívnych
Subjektov v okrese Prievidza17 664aktívnych
V tom istom odvetví1 102okres Prievidza

Koš: obyvatelia a dáta ›Okres Prievidza ›Adresár firiem v okrese Prievidza ›

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš: IČO, sídlo a základné údaje

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš (IČO 31938698) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Koš, okres Prievidza. Dátum vzniku je 26. 9. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutárom je PaedDr. Dominik Kučera. Za rok 2025 sú v závierke tržby 7 277 € a výsledok hospodárenia −9 784 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaCirkevná organizácia
OdvetvieČinnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491)
Vznik26. 9. 1994
ObecKoš
OkresOkres Prievidza
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 7 277 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Prievidza ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Trenčianskom kraji ›Mzdy v okrese Prievidza ›

Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Koš

  • Tendre38súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 28 tis. €
  • Granty a dotácie85výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy473zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
  • Diery na trhu0odvetví chýba v obci Koš

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Opatovce…

Najväčšie firmy v obci Koš

ZENIT SK, s.r.o.RECYKLÁCIA s. r. o.AGRODAN, s.r.o.FARMA SPP, s.r.o.Environmental Institute, s.r.o.Všetky firmy v obci Koš ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Prievidza

Rímskokatolícka cirkev, farnosť Horná VesRímskokatolícka cirkev, farnosť SebedražieRímskokatolícka cirkev, farnosť Prievidza -…Rímskokatolícka cirkev, farnosť Lehota pod…Rímskokatolícka cirkev, farnosť Handlová

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk