Štatistiky Kompletné dáta o firme

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná

Sklabiná · Činnosti cirkevných organizácií

12 310 €tržby 2025 ▲ 2 %−2 042 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 22. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 22. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

12 310 €tržby 2025 ▲ 2 %
−2 042 €strata 2025
  1. 21 : tržby 3 893 €, výsledok hospodárenia 3 893 €
  2. 22 : tržby 20 607 €, výsledok hospodárenia 1 827 €
  3. 23 : tržby 11 826 €, výsledok hospodárenia -1 917 €
  4. 24 : tržby 12 043 €, výsledok hospodárenia -194 €
  5. 25 : tržby 12 310 €, výsledok hospodárenia -2 042 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná (IČO 31933408) mala v roku 2025 tržby 12 310 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 10

Štatutár Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná

Podľa Registra právnických osôb koná za Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná

Za rok 2025 má Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná v závierke tržby 12 310 €, o 2,2 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 042 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2022: 20 607 €.

Tržby 202512 tis. €▲ +2,2 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−2 042 €strata
Majetok (aktíva) 2025141 tis. €
Vlastné imanie 2025141 tis. €
Zisková marža 2025−16,6 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov1 566 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná

Súvaha Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná

Všetky čísla zo závierok Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná (5 rokov)
Čísla zo závierok Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
202512 310 €−2 042 €140 827 €140 827 €——−16,6 %
202412 043 €−194 €144 582 €144 582 €——−1,6 %
202311 826 €−1 917 €146 382 €146 382 €——−16,2 %
202220 607 €1 827 €149 999 €149 999 €——+8,9 %
20213 893 €3 893 €149 872 €149 872 €——+100,0 %

Riziko: zaplatí Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná?

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná z roku 2017.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Prvá zmluva201721. 12. 2017

História firmy Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná

Dátum vzniku Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná je 1. 7. 1991, teda pred 35 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-4109
  2. Nový štatutár: Mgr. Jaroslav KadlecFarár
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Slovenský hydrometeorologický ústav. Firma vznikla 1. 7. 1991.
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 3 893 € · majetok 149 872 €
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 12 310 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná

  • Činnosti cirkevných organizácií

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026.

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná v odvetví členské organizácie

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná má 12 310 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 470 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná 40. z 107.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš470aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná: Sklabiná

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná sídli na adrese Sklabiná 18, 991 05 Sklabiná, okres Veľký Krtíš. V obci Sklabiná je 101 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 847.

Subjektov v obci Sklabiná101aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 847aktívnych
V tom istom odvetví470okres Veľký Krtíš

Sklabiná: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná: IČO, sídlo a základné údaje

Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná (IČO 31933408) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Sklabiná, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 1. 7. 1991, na trhu je 35 rokov a štatutárom je Mgr. Jaroslav Kadlec. Za rok 2025 sú v závierke tržby 12 310 € a výsledok hospodárenia −2 042 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 22. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaCirkevná organizácia
OdvetvieČinnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491)
Vznik1. 7. 1991
ObecSklabiná
OkresOkres Veľký Krtíš
Účtovných závierok v registri14

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rimskokatolícka cirkev, farnosť Sklabiná má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 12 310 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 22. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Sklabiná

AGROPEX s.r.o.CPB, spol. s r.o.ANTONI Restaurant s. r. o.P.S. TEAM, s.r.o.AUTO SIGMA s. r. o.Všetky firmy v obci Sklabiná ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Veľký Krtíš

Rimskokatolícka cirkev, farnosť VinicaRímskokatolícka cirkev, farnosť Boha…Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…Rimskokatolícka cirkev, farnosť HrušovCirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk