Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
Malá Lehota · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
24 661 €tržby 2025 ▲ 13 %+8 756 €zisk 2025aktívna 24 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 14 025 €, výsledok hospodárenia 2 278 €
- 22 : tržby 21 261 €, výsledok hospodárenia 11 198 €
- 23 : tržby 26 152 €, výsledok hospodárenia 11 092 €
- 24 : tržby 21 830 €, výsledok hospodárenia 9 147 €
- 25 : tržby 24 661 €, výsledok hospodárenia 8 756 €
Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota (IČO 31930573) mala v roku 2025 tržby 24 661 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
V roku 2025 mala Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026.
Štatutári Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
Podľa Registra právnických osôb konajú za Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
Za rok 2025 má Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota v závierke tržby 24 661 €, o 13,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +8 756 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 26 152 €.
Výkaz ziskov a strát Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
Najvyššie tržby: rok 2023, 26 152 €. Najnižšie: rok 2021, 14 025 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 24 661 € |
| 2024 | 21 830 € |
| 2023 | 26 152 € |
| 2022 | 21 261 € |
| 2021 | 14 025 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 42 471 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 8 756 € |
| 2024 | 9 147 € |
| 2023 | 11 092 € |
| 2022 | 11 198 € |
| 2021 | 2 278 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +35,5 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +35,5 % | +15,8 % |
| 2024 | +41,9 % | +12,9 % |
| 2023 | +42,4 % | +11,8 % |
| 2022 | +52,7 % | +18,1 % |
| 2021 | +16,2 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 4 roky, najviac v roku 2022 (+51,6 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +13,0 % |
| 2024 | −16,5 % |
| 2023 | +23,0 % |
| 2022 | +51,6 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 59 494 €, vlastné imanie 58 154 € a záväzky 1 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 59 494 € | 58 154 € | 1 340 € |
| 2024 | 52 376 € | 50 211 € | 2 165 € |
| 2023 | 60 591 € | 58 633 € | 1 958 € |
| 2022 | 49 517 € | 47 541 € | 1 976 € |
| 2021 | 34 791 € | 34 389 € | 402 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 24 661 € | 8 756 € | 59 494 € | 58 154 € | 1 340 € | 10 752 € | +35,5 % |
| 2024 | 21 830 € | 9 147 € | 52 376 € | 50 211 € | 2 165 € | 11 895 € | +41,9 % |
| 2023 | 26 152 € | 11 092 € | 60 591 € | 58 633 € | 1 958 € | 13 982 € | +42,4 % |
| 2022 | 21 261 € | 11 198 € | 49 517 € | 47 541 € | 1 976 € | 14 023 € | +52,7 % |
| 2021 | 14 025 € | 2 278 € | 34 791 € | 34 389 € | 402 € | 3 506 € | +16,2 % |
Riziko: zaplatí Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota?
Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota v objeme 30 € z roku 2023. Najväčší objem je s odberateľom Obec Malá Lehota: 30 € v 1 zmluve.
História firmy Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
Dátum vzniku Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota je 14. 3. 2002, teda pred 24 rokmi. Skoršie obchodné meno: Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · R-0004/ZC
- Zmena obchodného menaPredtým Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov, odvtedy Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 14 025 € · majetok 34 791 €
- Zapísaný neurčené: Ján PacalajNeurčené
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Obec Malá Lehota, hodnota zmluvy 30 €. Firma vznikla 14. 3. 2002.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 24 661 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
- Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota má 24 661 €, čo je 1,0-násobok mediánu. V okrese Žarnovica je v tomto odvetví 131 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota 12. z 23.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota | 24 661 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 24 661 € | 24 499 € |
| 2024 | 21 830 € | 23 973 € |
| 2023 | 26 152 € | 24 589 € |
| 2022 | 21 261 € | 26 919 € |
| 2021 | 14 025 € | 20 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota | 24 661 € |
|---|---|
| medián okresu Žarnovica | 24 661 € |
| medián kraja | 21 664 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Komposesorát pozemkové spoločenstvo KalamenyKalameny · tržby 59 296 € (2025)
- Lesné pozemkové spoločenstvo URBÁR obec HájHáj · tržby 59 288 € (2025)
- Urbárske spoločenstvo Medveš Tachty, p.s.Nová Bašta · tržby 59 213 € (2025)
- Urbárske pozemkové spoločenstvo KošecaKošeca · tržby 59 182 € (2025)
- PILTAREZ s. r. o.Toporec · tržby 59 182 € (2025)
- Marek Repaský s.r.o.Zlatá Baňa · tržby 59 091 € (2025)
- Urbariát pozemkové spoločenstvo Oravská LesnáOravská Lesná · tržby 58 980 € (2025)
- Urbárska spoločnosť, pozemkové spoločenstvo Vyšné RemetyVyšné Remety · tržby 58 841 € (2025)
- Kuric Pavol, s.r.o.Stará Bystrica · tržby 58 764 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota: Malá Lehota
Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota sídli na adrese Malá Lehota 500, 966 42 Malá Lehota, okres Žarnovica. V obci Malá Lehota je 119 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 878.
Malá Lehota: obyvatelia a dáta ›Okres Žarnovica ›Adresár firiem v okrese Žarnovica ›
Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota: IČO, sídlo a základné údaje
Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota (IČO 31930573) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Malá Lehota, okres Žarnovica. Dátum vzniku je 14. 3. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutármi sú Vladimír Rajnoha a Ján Pacalaj. Za rok 2025 sú v závierke tržby 24 661 € a výsledok hospodárenia +8 756 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Pozemkové spoločenstvo |
|---|---|
| Odvetvie | Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210) |
| Vznik | 14. 3. 2002 |
| Skoršie názvy | Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov |
| Obec | Malá Lehota |
| Okres | Okres Žarnovica |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 24 661 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Žarnovica ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Žarnovica ›
Sieť prepojení firmy Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Pozemkové spoločenstvo urbárskych lesov a pasienkov Malá Lehota
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy317zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 400 €
- Výhry konkurentov76firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Malá Lehotatypický nepokrytý dopyt 1 400 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava776 zmlúv za 3 roky · 93 291 690 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond316 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 14. 10. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.274 zmlúv za 3 roky · 7 917 268 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 2 895 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v obci Malá Lehota
Azal trade s. r. o.HB Green s. r. o.TRIZ s.r.o.DALEMAR s. r. o.TRENING HOUSE, s.r.o.Všetky firmy v obci Malá Lehota ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Žarnovica
Mestské lesy Nová Baňa s. r. o.MPSX s.r.o.Urbárske lesné a pasienkové pozemkové…Pozemkové spoločenstvo urbársky a zemiansky…Urbárske pozemkové spoločenstvo Voznica
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.