VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Malá Čalomija · Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

1 320 €tržby 2025 ▼ 84 %+906 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

1 320 €tržby 2025 ▼ 84 %
+906 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -196 €
  2. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -125 €
  3. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -202 €
  4. 24 : tržby 8 408 €, výsledok hospodárenia 6 149 €
  5. 25 : tržby 1 320 €, výsledok hospodárenia 906 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija (IČO 31928315) mala v roku 2025 tržby 1 320 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Podľa Registra právnických osôb koná za Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Za rok 2025 má Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija v závierke tržby 1 320 €, o 84,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +906 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 8 408 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 101 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20251 320 €▼ −84,3 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025906 €zisk
Majetok (aktíva) 20258 711 €
Vlastné imanie 20256 872 €
Záväzky 20251 839 €21,1 % majetku
Pridaná hodnota 20251 190 €
Zisková marža 2025+68,6 %medián odvetvia +15,8 %
Súčet výsledkov za 5 rokov6 532 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov101 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Súvaha Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Všetky čísla zo závierok Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija (5 rokov)
Čísla zo závierok Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20251 320 €906 €8 711 €6 872 €1 839 €1 190 €+68,6 %
20248 408 €6 149 €8 665 €5 966 €2 699 €7 278 €+73,1 %
2023—−202 €1 555 €−183 €1 738 €−130 €—
2022—−125 €1 757 €19 €1 738 €——
2021—−196 €1 248 €144 €1 104 €−130 €—

Riziko: zaplatí Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija?

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija v objeme 634 € z roku 2022. Najväčší objem je s odberateľom Pôdohospodárska platobná agentúra: 634 € v 1 zmluve.

Zmluvy so štátom1Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv634 €spolu za všetky roky
Prvá zmluva202214. 8. 2022

História firmy Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Dátum vzniku Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija je 14. 2. 2011, teda pred 15 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiPozemkové spoločenstvo · PS 1/2011
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 1 248 €
  3. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Pôdohospodárska platobná agentúra, hodnota zmluvy 634 €. Firma vznikla 14. 2. 2011.
  4. Nový štatutár: Ján ŠimkoPredseda
  5. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 1 320 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

  • Lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija v odvetví lesníctvo a ťažba dreva

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02), činnosť lesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija má 1 320 €, čo je 5 % mediánu. V okrese Veľký Krtíš je v tomto odvetví 143 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija 47. z 55.

V odvetví v okrese Veľký Krtíš143aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou3 558Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia24 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+15,8 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Poľnohospodárstvo, lesníctvo a rybolov v okrese Veľký Krtíš ›

Sídlo Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija: Malá Čalomija

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija sídli na adrese Malá Čalomija 119, 991 08 Malá Čalomija, okres Veľký Krtíš. V obci Malá Čalomija je 20 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 5 847.

Subjektov v obci Malá Čalomija20aktívnych
Subjektov v okrese Veľký Krtíš5 847aktívnych
V tom istom odvetví143okres Veľký Krtíš

Malá Čalomija: obyvatelia a dáta ›Okres Veľký Krtíš ›Adresár firiem v okrese Veľký Krtíš ›

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija: IČO, sídlo a základné údaje

Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija (IČO 31928315) je pozemkové spoločenstvo so sídlom v obci Malá Čalomija, okres Veľký Krtíš. Dátum vzniku je 14. 2. 2011, na trhu je 15 rokov a štatutárom je Ján Šimko. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 320 € a výsledok hospodárenia +906 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaPozemkové spoločenstvo
OdvetvieLesné hospodárstvo a ostatné služby v lesníctve (SK NACE 0210)
Vznik14. 2. 2011
ObecMalá Čalomija
OkresOkres Veľký Krtíš
Vyrubená daň z príjmov101 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 320 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Veľký Krtíš ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Banskobystrickom kraji ›Mzdy v okrese Veľký Krtíš ›

Sieť prepojení firmy Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Lesné pozemkové spoločenstvo Malá Čalomija

  • Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
  • Granty a dotácie72výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
  • Končiace zmluvy317zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 400 €
  • Výhry konkurentov76firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
  • Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Malá Čalomijatypický nepokrytý dopyt 288 tis. €

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

Obec Malá Čalomija

Najväčšie firmy v obci Malá Čalomija

LUPKO s. r. o.Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi…HEGSTAV s. r. o.Všetky firmy v obci Malá Čalomija ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Veľký Krtíš

Pozemkové spoločenstvo Podlužianska…Pozemkové spoločenstvo SennéPozemkové spoločenstvo - Vlastnícka…Pozemkové spoločenstvo ŽabicaPozemkové spoločenstvo Ospech

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk