Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
Likavka · Činnosti cirkevných organizácií
38 305 €tržby 2025 ▼ 10 %+16 730 €zisk 2025aktívna 31 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 14. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 834 €, výsledok hospodárenia 834 €
- 22 : tržby 26 054 €, výsledok hospodárenia 7 368 €
- 23 : tržby 33 802 €, výsledok hospodárenia -9 469 €
- 24 : tržby 42 747 €, výsledok hospodárenia 3 539 €
- 25 : tržby 38 305 €, výsledok hospodárenia 16 730 €
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka (IČO 31920730) mala v roku 2025 tržby 38 305 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
Podľa Registra právnických osôb koná za Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
Za rok 2025 má Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka v závierke tržby 38 305 €, o 10,4 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +16 730 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 42 747 €.
Výkaz ziskov a strát Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
Najvyššie tržby: rok 2024, 42 747 €. Najnižšie: rok 2021, 834 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 38 305 € |
| 2024 | 42 747 € |
| 2023 | 33 802 € |
| 2022 | 26 054 € |
| 2021 | 834 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 4 rokoch, strata v 1 roku z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 19 001 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 16 730 € |
| 2024 | 3 539 € |
| 2023 | −9 469 € |
| 2022 | 7 368 € |
| 2021 | 834 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +43,7 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +43,7 % | +4,6 % |
| 2024 | +8,3 % | +4,7 % |
| 2023 | −28,0 % | +4,1 % |
| 2022 | +28,3 % | +4,0 % |
| 2021 | +100,0 % | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+29,7 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −10,4 % |
| 2024 | +26,5 % |
| 2023 | +29,7 % |
| 2022 | +3 024,1 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 65 316 €, vlastné imanie 64 536 € a záväzky 780 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 65 316 € | 64 536 € | 780 € |
| 2024 | 49 597 € | 49 597 € | — |
| 2023 | 46 642 € | 46 642 € | — |
| 2022 | 39 336 € | 38 836 € | 500 € |
| 2021 | 31 134 € | 30 834 € | 300 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 38 305 € | 16 730 € | 65 316 € | 64 536 € | 780 € | — | +43,7 % |
| 2024 | 42 747 € | 3 539 € | 49 597 € | 49 597 € | — | — | +8,3 % |
| 2023 | 33 802 € | −9 469 € | 46 642 € | 46 642 € | — | — | −28,0 % |
| 2022 | 26 054 € | 7 368 € | 39 336 € | 38 836 € | 500 € | — | +28,3 % |
| 2021 | 834 € | 834 € | 31 134 € | 30 834 € | 300 € | — | +100,0 % |
Riziko: zaplatí Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka?
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 1 zmluva s dodávateľom Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka v objeme 6 € z roku 2024. Najväčší objem je s odberateľom Národná diaľničná spoločnosť, a.s.: 6 € v 1 zmluve.
História firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
Dátum vzniku Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka je 1. 1. 1995, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiCirkevná organizácia · 308/1991/11-7094
- Nový štatutár: Mgr. Pavol OndríkIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 834 € · majetok 31 134 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Národná diaľničná spoločnosť, a.s., hodnota zmluvy 6 €. Firma vznikla 1. 1. 1995.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 38 305 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
- Činnosti cirkevných organizácií
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026.
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka v odvetví členské organizácie
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti cirkevných organizácií. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka má 38 305 €, čo je 3,9-násobok mediánu. V okrese Ružomberok je v tomto odvetví 563 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka 26. z 126.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka | 38 305 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 38 305 € | 9 948 € |
| 2024 | 42 747 € | 8 858 € |
| 2023 | 33 802 € | 8 796 € |
| 2022 | 26 054 € | 8 098 € |
| 2021 | 834 € | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka | 38 305 € |
|---|---|
| medián okresu Ružomberok | 9 786 € |
| medián kraja | 10 525 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kláštor Minoritov BrehovBrehov · tržby 90 091 € (2025)
- Bystrická MačačáreňBanská Bystrica · tržby 90 021 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Nanebovzatia Panny Márie, Hanušovce nad TopľouHanušovce nad Topľou · tržby 89 791 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť MartinMartin · tržby 89 554 € (2025)
- Slovenská diabetologická asociáciaBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 89 529 € (2025)
- Horský film Poprad, n.f.Poprad · tržby 89 424 € (2025)
- POHYBOVŇAMalacky · tržby 89 278 € (2025)
- Základná odborová organizácia pri FORLIFE, n.o. Nemocnica KomárnoKomárno · tržby 89 225 € (2025)
- Divadelný SvetKurima · tržby 89 224 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka: Likavka
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka sídli na adrese Likavka 116, 034 95 Likavka, okres Ružomberok. V obci Likavka je 393 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 8 156.
Likavka: obyvatelia a dáta ›Okres Ružomberok ›Adresár firiem v okrese Ružomberok ›
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka: IČO, sídlo a základné údaje
Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka (IČO 31920730) je cirkevná organizácia so sídlom v obci Likavka, okres Ružomberok. Dátum vzniku je 1. 1. 1995, na trhu je 31 rokov a štatutárom je Mgr. Pavol Ondrík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 38 305 € a výsledok hospodárenia +16 730 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 14. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Cirkevná organizácia |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cirkevných organizácií (SK NACE 9491) |
| Vznik | 1. 1. 1995 |
| Obec | Likavka |
| Okres | Okres Ružomberok |
| Účtovných závierok v registri | 14 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 38 305 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 3,9-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Ružomberok ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Žilinskom kraji ›Mzdy v okrese Ružomberok ›
Sieť prepojení firmy Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Rímskokatolícka cirkev, farnosť Likavka
- Tendre70súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 252 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy475zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Likavkatypický nepokrytý dopyt 71 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Ministerstvo kultúry SR326 zmlúv za 3 roky · 9 151 316 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava285 zmlúv za 3 roky · 27 159 319 € · naposledy 25. 9. 2026Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR211 zmlúv za 3 roky · 53 096 307 € · naposledy 29. 9. 2026 Všetkých 1 154 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Likavka
GRENSTAVE, s.r.o.ENERGETIKA Ružomberok, spol. s r.o.GREMITECH, s. r. o.Poľnohospodárske družstvo LikavkaZNALCI s. r. o.Všetky firmy v obci Likavka ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.91) v okrese Ružomberok
Rímskokatolícka cirkev, farnosť RužomberokRímskokatolícka cirkev, farnosť LúčkyBratská jednota baptistov, cirkevný zbor…Rímskokatolícka cirkev, farnosť LudrováRímskokatolícka cirkev, farnosť Liptovský…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.