Štatistiky Kompletné dáta o firme

Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond, v likvidácii

Žiar nad Hronom

5 881 €tržby 2022+3 658 €zisk 2022

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 12. 10. 2023. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 7. 11. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 23. 10. 2026 Čo prezradí IČO a ako ho overiť ›

Tržby a zisk rok po roku

5 881 €tržby 2022
+3 658 €zisk 2022
  1. 22 : tržby 5 881 €, výsledok hospodárenia 3 658 €

Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond, v likvidácii (IČO 31908349), sídlo Žiar nad Hronom, je v registri zapísaná od 3. 7. 2001 do 12. 10. 2023 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 23. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2022.

Prejsť na časť profilu 9

Spoločníci Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond

V registri sú zapísaní 2 spoločníci.

Jarmila Kapustováspoločník
Jozef Husárspoločník

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026.

Kto firmu skutočne vlastní a kde nájsť konečného užívateľa výhod ›

Tržby, zisk a majetok Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond

Za rok 2022 má Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond v závierke tržby 5 881 €, a výsledok hospodárenia +3 658 €.

Tržby 20225 881 €
Výsledok hospodárenia 20223 658 €zisk
Majetok (aktíva) 20223 190 €
Vlastné imanie 20223 190 €
Zisková marža 2022+62,2 %medián odvetvia +1,4 %
Všetky čísla zo závierok Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond (1 rok)
Čísla zo závierok Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20225 881 €3 658 €3 190 €3 190 €——+62,2 %
Odkiaľ sú tržby a zisk a kedy pribudne závierka za ďalší rok ›

Riziko: zaplatí Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond?

Peniaze od štátu: Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond

Dátum vzniku Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond je 3. 7. 2001. Závierky v registri máme od roku 2022.

  1. Vznik spoločnostiNeinvestičný fond · 2/2001
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2022tržby 5 881 € · majetok 3 190 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond v odvetví sociálna práca bez ubytovania

Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88). Medián tržieb odvetvia za rok 2022 je 16 810 € (791 závierok), Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond má 5 881 €, čo je 35 % mediánu. V okrese Žiar nad Hronom je v tomto odvetví 22 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Žiar nad Hronom22aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou791Slovensko, rok 2022
Medián tržieb odvetvia17 tis. €rok 2022
Medián ziskovej marže+1,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Žiar nad Hronom ›

Sídlo Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond: Žiar nad Hronom

Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond sídli na adrese J. Kollára 2, 965 01 Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. V obci Žiar nad Hronom je 2 828 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 6 746.

Subjektov v obci Žiar nad Hronom2 828aktívnych
Subjektov v okrese Žiar nad Hronom6 746aktívnych
V tom istom odvetví22okres Žiar nad Hronom

Žiar nad Hronom: obyvatelia a dáta ›Okres Žiar nad Hronom ›Adresár firiem v okrese Žiar nad Hronom ›

Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond: IČO, sídlo a základné údaje

Žiarsky gymnázialny neinvestičný fond, v likvidácii (IČO 31908349) je neinvestičný fond so sídlom v obci Žiar nad Hronom, okres Žiar nad Hronom. Dátum vzniku je 3. 7. 2001, zánik je v registri zapísaný ku dňu 12. 10. 2023, po 22 rokoch. Za rok 2022 sú v závierke tržby 5 881 € a výsledok hospodárenia +3 658 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 23. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaNeinvestičný fond
OdvetvieSK NACE 88990
Vznik3. 7. 2001
Zánik12. 10. 2023
ObecŽiar nad Hronom
OkresOkres Žiar nad Hronom
Účtovných závierok v registri10

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Súvisiace firmy

Rovnaký konateľ alebo spoločník

HERMES s.r.o.

Najväčšie firmy v obci Žiar nad Hronom

Slovalco, a.s.Hydro Extrusion Slovakia a.s.PHARMACOPOLA s.r.o.TUBAPACK, a.s.Fagor Ederlan Slovensko, a.s.Všetky firmy v obci Žiar nad Hronom ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 88.99) v okrese Žiar nad Hronom

CENTRUM Alžbeta, n.o.Slovenský Červený kríž, územný spolok Žiar…

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.skDatahorses, kybernetická bezpečnosť