ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Telovýchovná jednota Junior

Nitra

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

DIČ neuvádza saRegister ho pri subjekte neuvádza.
IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Sídlo

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk

Telovýchovná jednota Junior: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.

na trhu36 rokov
zmluvy so štátom0

Telovýchovná jednota Junior (IČO 31875467), sídlo Nitra, je v registri zapísaná od 9. 7. 1990 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).

Ľudia a vlastníci Telovýchovná jednota Junior

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tendre vhodné pre Telovýchovná jednota JuniorNÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

361 391 €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Financie a závierky Telovýchovná jednota Junior

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Telovýchovná jednota Junior?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Telovýchovná jednota Junior z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Granty a dotácie pre Telovýchovná jednota JuniorNÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

586,9 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Peniaze od štátu: Telovýchovná jednota Junior

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Telovýchovná jednota Junior

Dátum vzniku Telovýchovná jednota Junior je 9. 7. 1990, teda pred 36 rokmi.

  1. Vznik spoločnosti701

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Telovýchovná jednota JuniorNÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

75,8 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Telovýchovná jednota Junior v odvetví šport, zábava a rekreácia

Telovýchovná jednota Junior je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93). V okrese Nitra je v tomto odvetví 835 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Nitra835aktívnych subjektov

Umenie, zábava a rekreácia v okrese Nitra ›

Sídlo Telovýchovná jednota Junior: Nitra

Telovýchovná jednota Junior sídli na adrese Slančíkovej 2, 949 01 Nitra, okres Nitra. V obci Nitra je 19 094 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 31 227. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Nitra19 094aktívnych
Subjektov v okrese Nitra31 227aktívnych
V tom istom odvetví835okres Nitra
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Nitra: obyvatelia a dáta ›Okres Nitra ›Adresár firiem v okrese Nitra ›

Diery na trhu v okrese firmy Telovýchovná jednota JuniorNÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Telovýchovná jednota Junior: IČO, sídlo a základné údaje

Telovýchovná jednota Junior (IČO 31875467) je združenie alebo zväz so sídlom v obci Nitra, okres Nitra. Dátum vzniku je 9. 7. 1990, na trhu je 36 rokov.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoTelovýchovná jednota Junior
SídloSlančíkovej 2, 949 01 Nitra
Registrové údaje firmy
Právna formazdruženie alebo zväz
OdvetvieSK NACE 93110
Vznik9. 7. 1990
ObecNitra
OkresOkres Nitra
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Telovýchovná jednota JuniorNÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

4,3 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Sieť prepojení firmy Telovýchovná jednota JuniorNÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Stráženie firmy Telovýchovná jednota Junior a ExcelNÁSKOK

Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk