Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Hontianska Vrbica
6 068 €tržby 2025 ▲ 0 %+739 €zisk 2025aktívna 34 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby 5 225 €, výsledok hospodárenia 3 783 €
- 22 : tržby 5 270 €, výsledok hospodárenia 3 993 €
- 23 : tržby 5 225 €, výsledok hospodárenia 3 729 €
- 24 : tržby 6 068 €, výsledok hospodárenia 4 420 €
- 25 : tržby 6 068 €, výsledok hospodárenia 739 €
Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica (IČO 31827497) mala v roku 2025 tržby 6 068 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
V roku 2025 mala Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Za rok 2025 má Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica v závierke tržby 6 068 €, o 0,0 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +739 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 6 068 €.
Výkaz ziskov a strát Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Najvyššie tržby: rok 2024, 6 068 €. Najnižšie: rok 2021, 5 225 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 6 068 € |
| 2024 | 6 068 € |
| 2023 | 5 225 € |
| 2022 | 5 270 € |
| 2021 | 5 225 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 5 rokoch, strata v 0 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: 16 664 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 739 € |
| 2024 | 4 420 € |
| 2023 | 3 729 € |
| 2022 | 3 993 € |
| 2021 | 3 783 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +12,2 %, medián odvetvia +15,8 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +12,2 % | +15,8 % |
| 2024 | +72,8 % | +12,9 % |
| 2023 | +71,4 % | +11,8 % |
| 2022 | +75,8 % | +18,1 % |
| 2021 | +72,4 % | +16,4 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 4 roky, najviac v roku 2024 (+16,1 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | 0,0 % |
| 2024 | +16,1 % |
| 2023 | −0,9 % |
| 2022 | +0,9 % |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 55 065 €, vlastné imanie 54 725 € a záväzky 340 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 55 065 € | 54 725 € | 340 € |
| 2024 | 54 765 € | 53 986 € | 779 € |
| 2023 | 50 223 € | 49 566 € | 657 € |
| 2022 | 46 541 € | 45 837 € | 704 € |
| 2021 | 42 511 € | 41 844 € | 667 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 6 068 € | 739 € | 55 065 € | 54 725 € | 340 € | 1 336 € | +12,2 % |
| 2024 | 6 068 € | 4 420 € | 54 765 € | 53 986 € | 779 € | 5 456 € | +72,8 % |
| 2023 | 5 225 € | 3 729 € | 50 223 € | 49 566 € | 657 € | 4 644 € | +71,4 % |
| 2022 | 5 270 € | 3 993 € | 46 541 € | 45 837 € | 704 € | 4 710 € | +75,8 % |
| 2021 | 5 225 € | 3 783 € | 42 511 € | 41 844 € | 667 € | 4 669 € | +72,4 % |
Riziko: zaplatí Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica?
Peniaze od štátu: Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Dátum vzniku Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica je 23. 3. 1992, teda pred 34 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnosti271
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 5 225 € · majetok 42 511 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 6 068 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica v odvetví lesníctvo a ťažba dreva
Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica je v registri v odvetví Lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02). Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 24 499 € (3 558 závierok), Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica má 6 068 €, čo je 25 % mediánu. V okrese Levice je v tomto odvetví 180 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica 43. z 65.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 6 705 €, polovica do 24 499 €, tri štvrtiny do 78 251 €; 10 % firiem má viac než 293 105 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 1 493 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 6 705 € |
| medián | 24 499 € |
| horný kvartil | 78 251 € |
| 10 % firiem má viac než | 293 105 € |
| Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica | 6 068 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 6 068 € | 24 499 € |
| 2024 | 6 068 € | 23 973 € |
| 2023 | 5 225 € | 24 589 € |
| 2022 | 5 270 € | 26 919 € |
| 2021 | 5 225 € | 20 660 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica | 6 068 € |
|---|---|
| medián okresu Levice | 10 158 € |
| medián kraja | 12 665 € |
| medián Slovenska | 24 499 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Urbárske pozemkové spoločenstvo lesov, pasienok a lúk Horná Ždaňa 1Horná Ždaňa · tržby 14 664 € (2025)
- LESOVOZ s.r.o.Bušince · tržby 14 658 € (2025)
- I N R O J A s.r.o.Oravské Veselé · tržby 14 651 € (2025)
- Pozemkové spoločenstvo, URBARIÁT - urbárska spoločnosť F.O.Vidiná · tržby 14 616 € (2025)
- Urbárska spoločnosť Čabradský Vrbovok, p. s.Čabradský Vrbovok · tržby 14 592 € (2025)
- Pozemkové lesné spoločenstvo Košare Šarišské SokolovceSabinov · tržby 14 516 € (2025)
- WE WORK, s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 14 511 € (2025)
- Lesné spoločenstvo v Čiernom n/T. - pozemkové spoločenstvoČierne nad Topľou · tržby 14 498 € (2025)
- Lesné pozemkové spoločenstvo NozdroviceKošeca · tržby 14 485 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica: Hontianska Vrbica
Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica sídli na adrese Hontianska Vrbica 209, 935 55 Hontianska Vrbica, okres Levice. V obci Hontianska Vrbica je 100 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 638.
Hontianska Vrbica: obyvatelia a dáta ›Okres Levice ›Adresár firiem v okrese Levice ›
Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica: IČO, sídlo a základné údaje
Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica (IČO 31827497) je právna forma 271 so sídlom v obci Hontianska Vrbica, okres Levice. Dátum vzniku je 23. 3. 1992, na trhu je 34 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 6 068 € a výsledok hospodárenia +739 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | právna forma 271 |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 02100 |
| Vznik | 23. 3. 1992 |
| Obec | Hontianska Vrbica |
| Okres | Okres Levice |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví lesníctvo a ťažba dreva (SK NACE 02) Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 6 068 €, typická firma odvetvia 24 499 € (medián z 3 558 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Levice ›Lesníctvo a ťažba dreva: tržby a mzdy ›Lesníctvo a ťažba dreva v Nitrianskom kraji ›Mzdy v okrese Levice ›
Sieť prepojení firmy Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Združenie lesnej a pasienkovej spoločnosti - pozemkové spoločenstvo Hontianska Vrbica
- Tendre6súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 714 tis. €
- Granty a dotácie76výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 90 tis. €
- Končiace zmluvy316zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 400 €
- Výhry konkurentov75firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 36 tis. €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v obci Hontianska Vrbica
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Pôdohospodárska platobná agentúra Hraničná 12, 815 26 Bratislava776 zmlúv za 3 roky · 93 291 690 € · naposledy 9. 12. 2025Slovenský pozemkový fond316 zmlúv za 3 roky · 3 984 € · naposledy 14. 10. 2026VIVA ENERGY SK, s.r.o.274 zmlúv za 3 roky · 7 917 268 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 2 895 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v obci Hontianska Vrbica
HONT Hontianska Vrbica, s.r.o.KULTÚRA SLOVAKIA s.r.o.RDL mont s.r.o.STAVELA s. r. o.Brain & Eye s.r.o.Všetky firmy v obci Hontianska Vrbica ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 02.10) v okrese Levice
FAVORIT SLS, s.r.o.Lesné spoločenstvo OSTROVICA, pozem. spol.Urbárske lesné a pasienkové pozemkové…Lesné pasienkové pozemkové spoločenstvo…Pozemkové spoločenstvo - spolok urbárnikov…
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.