Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
Bratislava - Karlova Ves · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
29 140 €tržby 2025 ▼ 22 %−6 517 €strata 2025aktívna 23 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 3. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 17 276 €, výsledok hospodárenia 3 635 €
- 23 : tržby 18 566 €, výsledok hospodárenia -1 511 €
- 24 : tržby 37 138 €, výsledok hospodárenia 4 827 €
- 25 : tržby 29 140 €, výsledok hospodárenia -6 517 €
Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA (IČO 31813232) mala v roku 2025 tržby 29 140 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
Podľa Registra právnických osôb koná za Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
Za rok 2025 má Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA v závierke tržby 29 140 €, o 21,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −6 517 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 37 138 €.
Výkaz ziskov a strát Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
Najvyššie tržby: rok 2024, 37 138 €. Najnižšie: rok 2022, 17 276 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 29 140 € |
| 2024 | 37 138 € |
| 2023 | 18 566 € |
| 2022 | 17 276 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 435 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −6 517 € |
| 2024 | 4 827 € |
| 2023 | −1 511 € |
| 2022 | 3 635 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −22,4 %, medián odvetvia +4,6 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −22,4 % | +4,6 % |
| 2024 | +13,0 % | +4,7 % |
| 2023 | −8,1 % | +4,1 % |
| 2022 | +21,0 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2024 (+100,0 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −21,5 % |
| 2024 | +100,0 % |
| 2023 | +7,5 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 23 058 €, vlastné imanie 22 605 € a záväzky 453 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 23 058 € | 22 605 € | 453 € |
| 2024 | 29 281 € | 29 281 € | — |
| 2023 | 24 434 € | 24 434 € | — |
| 2022 | 25 945 € | 25 945 € | 0 € |
| 2021 | 22 310 € | 22 310 € | 0 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 29 140 € | −6 517 € | 23 058 € | 22 605 € | 453 € | — | −22,4 % |
| 2024 | 37 138 € | 4 827 € | 29 281 € | 29 281 € | — | — | +13,0 % |
| 2023 | 18 566 € | −1 511 € | 24 434 € | 24 434 € | — | — | −8,1 % |
| 2022 | 17 276 € | 3 635 € | 25 945 € | 25 945 € | 0 € | — | +21,0 % |
| 2021 | — | — | 22 310 € | 22 310 € | 0 € | — | — |
Riziko: zaplatí Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA?
Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 14 zmlúv s dodávateľom Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA v objeme 47 300 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Fond na podporu umenia: 24 200 € v 4 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2024, 13 600 € v 5 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 3 | 6 800 € |
| 2025 | 2 | 4 000 € |
| 2024 | 5 | 13 600 € |
| 2023 | 1 | 2 500 € |
| 2022 | 1 | 2 400 € |
| 2019 | 1 | 13 000 € |
| 2018 | 1 | 5 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
Dátum vzniku Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA je 22. 11. 2002, teda pred 23 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-20606
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Fond na podporu umenia, hodnota zmluvy 5 000 €. Firma vznikla 22. 11. 2002.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 22 310 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 29 140 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
- spev, tanec, hudba
- detské
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026.
Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA v odvetví členské organizácie
Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA má 29 140 €, čo je 2,9-násobok mediánu. V okrese Bratislava IV je v tomto odvetví 2 227 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA 116. z 323.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA | 29 140 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 29 140 € | 9 948 € |
| 2024 | 37 138 € | 8 858 € |
| 2023 | 18 566 € | 8 796 € |
| 2022 | 17 276 € | 8 098 € |
| 2021 | — | 3 035 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA | 29 140 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava IV | 15 163 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Občianske združenie Sine MetuKomárno · tržby 68 135 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť sv. Kataríny Alexandrijskej, Vyšná ŠebastováVyšná Šebastová · tržby 68 014 € (2022)
- Cirkevný zbor Evanjelickej cirkvi augsburského vyznania na Slovensku RužomberokRužomberok · tržby 67 818 € (2025)
- OZ RETT SYNDROMHrádok · tržby 67 733 € (2025)
- Kongregácia Najsvätejšieho Vykupiteľa – redemptoristiBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 67 657 € (2025)
- EdVantage n.o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 67 567 € (2025)
- Rodičovské združenie pri Základnej škole Moskovská ul. 2 v Banskej BystriciBanská Bystrica · tržby 67 524 € (2025)
- BABADLO, n.o.Prešov · tržby 67 387 € (2025)
- VODNÝ SVET ZVOLENASliač · tržby 67 386 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA: Bratislava - Karlova Ves
Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA sídli na adrese Karloveská, 841 04 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, okres Bratislava IV. V obci Bratislava - Karlova Ves je 9 992 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 26 223.
Bratislava - Karlova Ves: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava IV ›Adresár firiem v okrese Bratislava IV ›
Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA: IČO, sídlo a základné údaje
Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA (IČO 31813232) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Karlova Ves, okres Bratislava IV. Dátum vzniku je 22. 11. 2002, na trhu je 23 rokov a štatutárom je Beáta Čečková. Za rok 2025 sú v závierke tržby 29 140 € a výsledok hospodárenia −6 517 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 3. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 22. 11. 2002 |
| Obec | Bratislava - Karlova Ves |
| Okres | Okres Bratislava IV |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 29 140 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 2,9-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 14. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava IV ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava IV ›
Sieť prepojení firmy Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Občianske združenie Detský folklórny súbor ČEČINKA
- Tendre113súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 491 tis. €
- Granty a dotácie77výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 375zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu14odvetví chýba v meste Bratislava - Karlova Vestypický nepokrytý dopyt 689 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 834 zmlúv za 3 roky · 17 123 131 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 442 zmlúv za 3 roky · 22 830 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 395 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
N I K É , spol. s r.o.Siemens Healthcare s. r. o.Siemens s.r.o.Národná diaľničná spoločnosť, a.s.SkyToll, a. s.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Karlova Ves ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava IV
Dúbravská oáza pokoja a oddychu n.o.Duálna akadémia, z.z.p.o.Divadlo komédieBest English o.z.Angličtina - ZŠ Beňovského
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.