Orbis Institute
Bratislava - Ružinov · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
8 755 €tržby 2025 ▲ 46 %+1 165 €zisk 2025aktívna 24 rokov1 zamestnanec
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 8. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -3 782 €
- 22 : tržby 1 800 €, výsledok hospodárenia -17 038 €
- 23 : tržby 5 630 €, výsledok hospodárenia 6 863 €
- 24 : tržby 6 000 €, výsledok hospodárenia -568 €
- 25 : tržby 8 755 €, výsledok hospodárenia 1 165 €
Orbis Institute (IČO 31810306) mala v roku 2025 tržby 8 755 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci Orbis Institute
Orbis Institute má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.
Štatutár Orbis Institute
Podľa Registra právnických osôb koná za Orbis Institute 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Orbis Institute
Za rok 2025 má Orbis Institute v závierke tržby 8 755 €, o 45,9 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 165 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 8 755 €.
Výkaz ziskov a strát Orbis Institute
Najvyššie tržby: rok 2025, 8 755 €. Najnižšie: rok 2022, 1 800 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 8 755 € |
| 2024 | 6 000 € |
| 2023 | 5 630 € |
| 2022 | 1 800 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 3 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −13 360 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 1 165 € |
| 2024 | −568 € |
| 2023 | 6 863 € |
| 2022 | −17 038 € |
| 2021 | −3 782 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Orbis Institute
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +13,3 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Orbis Institute | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +13,3 % | +4,7 % |
| 2024 | −9,5 % | +4,7 % |
| 2023 | — | +4,1 % |
| 2022 | — | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 3 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+212,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | +45,9 % |
| 2024 | +6,6 % |
| 2023 | +212,8 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Orbis Institute
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 38 394 €, vlastné imanie 11 121 € a záväzky 27 274 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 38 394 € | 11 121 € | 27 274 € |
| 2024 | 38 701 € | 9 956 € | 28 745 € |
| 2023 | 38 801 € | 10 524 € | 28 278 € |
| 2022 | 37 087 € | 3 660 € | 33 427 € |
| 2021 | 44 587 € | 20 699 € | 21 860 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Orbis Institute (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8 755 € | 1 165 € | 38 394 € | 11 121 € | 27 274 € | — | +13,3 % |
| 2024 | 6 000 € | −568 € | 38 701 € | 9 956 € | 28 745 € | — | −9,5 % |
| 2023 | 5 630 € | 6 863 € | 38 801 € | 10 524 € | 28 278 € | — | +121,9 % |
| 2022 | 1 800 € | −17 038 € | 37 087 € | 3 660 € | 33 427 € | — | −946,6 % |
| 2021 | — | −3 782 € | 44 587 € | 20 699 € | 21 860 € | — | — |
Riziko: zaplatí Orbis Institute?
Orbis Institute a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom Orbis Institute v objeme 30 100 € z rokov 2012 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR: 10 000 € v 1 zmluve.
Rok s najväčším objemom: 2016, 10 000 € v 3 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2026 | 1 | 1 000 € |
| 2022 | 2 | 7 500 € |
| 2016 | 3 | 10 000 € |
| 2014 | 1 | 5 000 € |
| 2013 | 1 | 1 500 € |
| 2012 | 1 | 5 100 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Orbis Institute
Dátum vzniku Orbis Institute je 14. 2. 2002, teda pred 24 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 6 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-19383
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ IUVENTA, hodnota zmluvy 5 100 €. Firma vznikla 14. 2. 2002.
- Nový štatutár: Peter KozelnickýIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 44 587 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 8 755 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Orbis Institute
- vzdelávacie
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026.
Orbis Institute v odvetví členské organizácie
Orbis Institute je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Orbis Institute má 8 755 €, čo je 88 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 3 297 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Orbis Institute 273. z 454.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| Orbis Institute | 8 755 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Orbis Institute
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Orbis Institute s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Orbis Institute | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 8 755 € | 9 946 € |
| 2024 | 6 000 € | 8 833 € |
| 2023 | 5 630 € | 8 790 € |
| 2022 | 1 800 € | 8 089 € |
| 2021 | — | 3 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Orbis Institute | 8 755 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 15 581 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kanet n. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 19 396 € (2025)
- Gréckokatolícka cirkev, farnosť Ruská PorubaRuská Poruba · tržby 19 388 € (2025)
- KukkoniaDunajská Streda · tržby 19 383 € (2025)
- Poľovnícka spoločnosť Gbely Pole LesGbely · tržby 19 379 € (2025)
- Poľovnícke združenie VYŠOVECTrenčín · tržby 19 375 € (2025)
- Občianske združenie Bezpečne a ZdravoTurčianske Teplice · tržby 19 373 € (2025)
- Different - občianske združenieAndrejová · tržby 19 369 € (2025)
- Poľovnícke združenie Veľké LeváreVeľké Leváre · tržby 19 355 € (2025)
- Martinkove šťastie, o.z.Humenné · tržby 19 353 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Orbis Institute, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Orbis Institute: Bratislava - Ružinov
Orbis Institute sídli na adrese Bajkalská 29E, 821 01 Bratislava - mestská časť Ružinov, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 533 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 54 830. Na tej istej adrese je zapísaných 8 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
Orbis Institute: IČO, sídlo a základné údaje
Orbis Institute (IČO 31810306) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 14. 2. 2002, na trhu je 24 rokov a štatutárom je Peter Kozelnický. Za rok 2025 sú v závierke tržby 8 755 € a výsledok hospodárenia +1 165 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 8. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 14. 2. 2002 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Účtovných závierok v registri | 11 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Orbis Institute má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 8 755 €, typická firma odvetvia 9 946 € (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy Orbis Institute
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Orbis Institute
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Orbis Institute
- Tendre109súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 342zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Najbližší tender zadarmo
ČOV Nový SvetObec Nový Svetlehota 16. 10. 2026 · odhad 2,2 mil. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 306 536 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 439 zmlúv za 3 roky · 22 816 732 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 396 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
BikeLab, s.r.o.Orbis company, s. r. o.Mileticka, s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava II
Slovenská legálna metrológia, n. o.ČLOVEČINA, občianske združenieDOMUS BENE - DOM DOBRA, o.z.Detské centrum DostojevskéhoAngličtina - ZŠ Ostredková
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.