Himalaya spirit
Bratislava - Staré Mesto · Činnosti športových klubov
aktívna 21 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 11. 10. 2026
Tržby a zisk
Himalaya spirit: závierky v registri má, ale bez riadku s tržbami.
Himalaya spirit (IČO 31809278), sídlo Bratislava - mestská časť Staré Mesto, je v registri zapísaná od 13. 7. 2005 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 10. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Himalaya spirit
Podľa Registra právnických osôb koná za Himalaya spirit 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Himalaya spirit
Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), riadok s tržbami v nich nie je vyplnený. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Himalaya spirit
Zisk v 0 rokoch, strata v 4 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −455 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | −128 € |
| 2023 | −117 € |
| 2022 | −113 € |
| 2021 | −98 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Himalaya spirit
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 319 €, vlastné imanie 7 319 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie |
|---|---|---|
| 2025 | 7 319 € | 7 319 € |
| 2024 | 7 319 € | 7 319 € |
| 2023 | 7 447 € | 7 447 € |
| 2022 | 7 564 € | 7 564 € |
| 2021 | 7 677 € | 7 677 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Himalaya spirit (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 € | 7 319 € | 7 319 € | — | — | — |
| 2024 | — | −128 € | 7 319 € | 7 319 € | — | — | — |
| 2023 | — | −117 € | 7 447 € | 7 447 € | — | — | — |
| 2022 | — | −113 € | 7 564 € | 7 564 € | — | — | — |
| 2021 | — | −98 € | 7 677 € | 7 677 € | — | — | — |
Riziko: zaplatí Himalaya spirit?
Peniaze od štátu: Himalaya spirit
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Himalaya spirit
Dátum vzniku Himalaya spirit je 13. 7. 2005, teda pred 21 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-26390
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 7 677 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Himalaya spirit
- kluby
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026.
Himalaya spirit v odvetví šport, zábava a rekreácia
Himalaya spirit je v registri v odvetví Šport, zábava a rekreácia (SK NACE 93), činnosť činnosti športových klubov. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 708 aktívnych subjektov.
Sídlo Himalaya spirit: Bratislava - Staré Mesto
Himalaya spirit sídli na adrese Obchodná 35, 811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 964 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 860. Na tej istej adrese je zapísaných 15 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Himalaya spirit: IČO, sídlo a základné údaje
Himalaya spirit (IČO 31809278) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 13. 7. 2005, na trhu je 21 rokov a štatutárom je Martin Stolár.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti športových klubov (SK NACE 9312) |
| Vznik | 13. 7. 2005 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy Himalaya spirit
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Himalaya spirit
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Himalaya spirit
- Tendre7súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 800 €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 165 tis. €
- Končiace zmluvy975zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Výhry konkurentov57firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
NSK , Rázusova 2A, 94901 Nitra541 zmlúv za 3 roky · 1 270 565 € · naposledy 29. 7. 2026Mesto Košice452 zmlúv za 3 roky · 2 495 306 € · naposledy 6. 10. 2026Trnavský samosprávny kraj273 zmlúv za 3 roky · 569 916 € · naposledy 7. 10. 2026 Všetkých 1 745 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 93.12) v okrese Bratislava I
Športový klub IAMES BratislavaPOLO KLUB BRATISLAVA 1888, s.r.o.Golfový klub PegasVysokoškolský športový klub FTVŠ UK…Klub vodného póla Bratislava
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.