VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Euro-PRIO

Bratislava - Petržalka · Činnosti profesijných členských organizácií

0 €tržby 2025 ▼ 100 %+119 €zisk 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

0 €tržby 2025 ▼ 100 %
+119 €zisk 2025
  1. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -219 €
  2. 22 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 1 185 €
  3. 23 : tržby 700 €, výsledok hospodárenia 195 €
  4. 24 : tržby 300 €, výsledok hospodárenia -390 €
  5. 25 : tržby 0 €, výsledok hospodárenia 119 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

Euro-PRIO (IČO 31801064), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 18. 10. 1999 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 15. 10. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Štatutár Euro-PRIO

Podľa Registra právnických osôb koná za Euro-PRIO 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Tržby, zisk a majetok Euro-PRIO

Za rok 2025 má Euro-PRIO v závierke tržby 0 €, o 100,0 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +119 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2023: 700 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.

Tržby 20250 €▼ −100,0 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025119 €zisk
Majetok (aktíva) 2025160 €
Vlastné imanie 2025−2 660 €
Záväzky 20252 820 €1 763,3 % majetku
Súčet výsledkov za 5 rokov889 €2021 až 2025
Vyrubená daň z príjmov0 €obdobie do 31. 12. 2025

Výkaz ziskov a strát Euro-PRIO

Súvaha Euro-PRIO

Všetky čísla zo závierok Euro-PRIO (5 rokov)
Čísla zo závierok Euro-PRIO po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
20250 €119 €160 €−2 660 €2 820 €——
2024300 €−390 €41 €−2 779 €2 820 €—−129,9 %
2023700 €195 €231 €−2 389 €2 620 €—+27,8 %
20220 €1 185 €1 267 €−2 583 €3 850 €——
2021—−219 €232 €−3 768 €4 000 €——

Riziko: zaplatí Euro-PRIO?

Peniaze od štátu: Euro-PRIO

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Euro-PRIO

Dátum vzniku Euro-PRIO je 18. 10. 1999, teda pred 26 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 5 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-15779
  2. Nový štatutár: Mária BartošováIný štatutárny orgán
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 232 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 0 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti Euro-PRIO

  • iné združenia

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.

Euro-PRIO v odvetví členské organizácie

Euro-PRIO je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti profesijných členských organizácií. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 936 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava V1 936aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Ostatné činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo Euro-PRIO: Bratislava - Petržalka

Euro-PRIO sídli na adrese Znievska 42, 851 06 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví1 936okres Bratislava V
Na tej istej adrese13aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Euro-PRIO: IČO, sídlo a základné údaje

Euro-PRIO (IČO 31801064) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 18. 10. 1999, na trhu je 26 rokov a štatutárom je Mária Bartošová. Za rok 2025 sú v závierke tržby 0 € a výsledok hospodárenia +119 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
OdvetvieČinnosti profesijných členských organizácií (SK NACE 9412)
Vznik18. 10. 1999
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Vyrubená daň z príjmov0 € (za obdobie do 31. 12. 2025)
Účtovných závierok v registri6

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy Euro-PRIO

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu Euro-PRIO

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu Euro-PRIO

  • Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
  • Granty a dotácie70výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy75zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 1 500 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.12) v okrese Bratislava V

Notárska komora Slovenskej republikySlovenská oftalmologická spoločnosťZdruženie realitných kancelárií SlovenskaSlovenská spoločnosť pre otorinolaryngológiu…Slovensko-rakúska obchodná komora

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk