VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Bratislava - Petržalka

110 949 €tržby 2025 ▲ 43 %−14 871 €strata 2025

Fakturačné údaje

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 16. 10. 2026
Sídlo

RPO ŠÚ SR a FS

Tržby a zisk rok po roku

110 949 €tržby 2025 ▲ 43 %
−14 871 €strata 2025
  1. 21 : tržby 29 299 €, výsledok hospodárenia -2 138 €
  2. 22 : tržby 49 341 €, výsledok hospodárenia 25 348 €
  3. 23 : tržby 78 655 €, výsledok hospodárenia -16 381 €
  4. 24 : tržby 77 799 €, výsledok hospodárenia 4 616 €
  5. 25 : tržby 110 949 €, výsledok hospodárenia -14 871 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova (IČO 31795323) mala v roku 2025 tržby 110 949 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 11

Zamestnanci DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova má podľa Registra organizácií ŠÚ SR 1 zamestnancov.

Pásmo: Register organizácií ŠÚ SR.

Ľudia a vlastníci DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Za rok 2025 má DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova v závierke tržby 110 949 €, o 42,6 % viac než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −14 871 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2025: 110 949 €.

Tržby 2025111 tis. €▲ +42,6 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2025−15 tis. €strata
Majetok (aktíva) 202559 tis. €
Vlastné imanie 202516 tis. €
Záväzky 20257 653 €13,0 % majetku
Zisková marža 2025−13,4 %medián odvetvia +4,6 %
Súčet výsledkov za 5 rokov−3 427 €2021 až 2025

Výkaz ziskov a strát DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Súvaha DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Všetky čísla zo závierok DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova (5 rokov)
Čísla zo závierok DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025110 949 €−14 871 €58 653 €15 886 €7 653 €—−13,4 %
202477 799 €4 616 €88 758 €30 757 €664 €—+5,9 %
202378 655 €−16 381 €60 805 €26 141 €1 503 €—−20,8 %
202249 341 €25 348 €73 244 €42 523 €1 905 €—+51,4 %
202129 299 €−2 138 €61 633 €17 175 €1 114 €—−7,3 %

Riziko: zaplatí DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova?

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova a verejné zmluvy

V Centrálnom registri zmlúv je 23 zmlúv s dodávateľom DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova v objeme 107 261 € z rokov 2018 až 2026. Najväčší objem je s odberateľom Ministerstvo spravodlivosti Slovenskej republiky: 30 000 € v 2 zmluvách.

Zmluvy so štátom23Centrálny register zmlúv
Objem zmlúv107 tis. €spolu za všetky roky
Prvá zmluva201829. 11. 2018

História firmy DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Dátum vzniku DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova je 1. 12. 1997, teda pred 28 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2021.

  1. Vznik spoločnosti701
  2. Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, hodnota zmluvy 300 €. Firma vznikla 1. 12. 1997.
  3. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021tržby 29 299 € · majetok 61 633 €
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 110 949 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova v odvetví členské organizácie

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94). Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova má 110 949 €, čo je 11-násobok mediánu. V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 1 936 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova 28. z 275.

V odvetví v okrese Bratislava V1 936aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou10 727Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia9 948 €rok 2025
Medián ziskovej marže+4,6 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Ostatné činnosti v okrese Bratislava V ›

Sídlo DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova: Bratislava - Petržalka

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova sídli na adrese Mamateyova 4, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 439 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 564. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 439aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 564aktívnych
V tom istom odvetví1 936okres Bratislava V
Na tej istej adrese5aktívnych subjektov

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova: IČO, sídlo a základné údaje

DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova (IČO 31795323) je združenie alebo zväz so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 1. 12. 1997, na trhu je 28 rokov. Za rok 2025 sú v závierke tržby 110 949 € a výsledok hospodárenia −14 871 €, počet zamestnancov podľa registra je 1.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formazdruženie alebo zväz
OdvetvieSK NACE 94999
Vznik1. 12. 1997
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri12

Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026.

V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 110 949 €, typická firma odvetvia 9 948 €, čo je 11-násobok mediánu (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Bratislava V ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava V ›

Sieť prepojení firmy DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu DOMKA - Združenie saleziánskej mládeže, stredisko Bratislava - Mamateyova

  • Tendre103súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 415 tis. €
  • Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiaca
  • Končiace zmluvy3 388zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v meste Bratislava - Petržalkatypický nepokrytý dopyt 1,0 mil. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Faurecia Automotive Slovakia s.r.o.ESET, spol. s r.o.SHELL Slovakia, s.r.o.Mercedes-Benz Slovakia s. r. o.JTI Slovak Republic, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Petržalka ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava V

Talentída, n.o.Angličtina - ZŠ GercenovaAnimeCrew plusMea Vita seniorInštitút celostnej edukácie

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk