Viva Network Slovensko
Svätý Jur · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
37 457 €tržby 2025 ▼ 10 %−2 763 €strata 2025aktívna 28 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 12. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia neuvedený
- 22 : tržby 15 773 €, výsledok hospodárenia 7 160 €
- 23 : tržby 29 371 €, výsledok hospodárenia -2 296 €
- 24 : tržby 41 764 €, výsledok hospodárenia 4 029 €
- 25 : tržby 37 457 €, výsledok hospodárenia -2 763 €
Viva Network Slovensko (IČO 31787614) mala v roku 2025 tržby 37 457 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári Viva Network Slovensko
Podľa Registra právnických osôb konajú za Viva Network Slovensko 3 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Viva Network Slovensko
Za rok 2025 má Viva Network Slovensko v závierke tržby 37 457 €, o 10,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −2 763 €. Závierky máme za 5 rokov (2021 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 41 764 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 0 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát Viva Network Slovensko
Najvyššie tržby: rok 2024, 41 764 €. Najnižšie: rok 2022, 15 773 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 37 457 € |
| 2024 | 41 764 € |
| 2023 | 29 371 € |
| 2022 | 15 773 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 2 rokoch, strata v 2 rokoch z 4 roky. Súčet za celé obdobie: 6 130 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −2 763 € |
| 2024 | 4 029 € |
| 2023 | −2 296 € |
| 2022 | 7 160 € |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- Viva Network Slovensko
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −7,4 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | Viva Network Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | −7,4 % | +4,7 % |
| 2024 | +9,6 % | +4,7 % |
| 2023 | −7,8 % | +4,1 % |
| 2022 | +45,4 % | +4,0 % |
| 2021 | — | +28,7 % |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 2 z 3 roky, najviac v roku 2023 (+86,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −10,3 % |
| 2024 | +42,2 % |
| 2023 | +86,2 % |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Finančná správa zverejňuje vyrubenú daň z príjmov. Za 2 roky je to spolu 0 €, za obdobie do 31. 12. 2025 0 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Vyrubená daň |
|---|---|
| 2025 | 0 € |
| 2024 | 0 € |
Zdroj: Finančná správa SR, zoznam daňových subjektov s vyrubenou daňou (CC0).
Súvaha Viva Network Slovensko
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 7 652 €, vlastné imanie 7 652 € a záväzky —.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 7 652 € | 7 652 € | — |
| 2024 | 10 415 € | 10 364 € | 51 € |
| 2023 | 6 386 € | 6 336 € | 51 € |
| 2022 | 8 682 € | 7 132 € | 1 551 € |
| 2021 | 1 510 € | 1 459 € | 51 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Viva Network Slovensko (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 37 457 € | −2 763 € | 7 652 € | 7 652 € | — | — | −7,4 % |
| 2024 | 41 764 € | 4 029 € | 10 415 € | 10 364 € | 51 € | — | +9,6 % |
| 2023 | 29 371 € | −2 296 € | 6 386 € | 6 336 € | 51 € | — | −7,8 % |
| 2022 | 15 773 € | 7 160 € | 8 682 € | 7 132 € | 1 551 € | — | +45,4 % |
| 2021 | — | — | 1 510 € | 1 459 € | 51 € | — | — |
Riziko: zaplatí Viva Network Slovensko?
Peniaze od štátu: Viva Network Slovensko
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy Viva Network Slovensko
Dátum vzniku Viva Network Slovensko je 15. 12. 1997, teda pred 28 rokmi. Skoršie obchodné meno: Viva SR - nový život ohrozeným deťom. Závierky v registri máme od roku 2021. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-13470
- Zmena obchodného menaPredtým Viva SR - nový život ohrozeným deťom, odvtedy Viva Network Slovensko.
- Nový štatutár: Martina HargašováIný štatutárny orgán
- Nový štatutár: Ivan KotúčekIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2021majetok 1 510 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 5, posledné tržby 37 457 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Viva Network Slovensko
- iné mládežnícke
- ľudské práva
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026.
Viva Network Slovensko v odvetví členské organizácie
Viva Network Slovensko je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 946 € (10 723 závierok), Viva Network Slovensko má 37 457 €, čo je 3,8-násobok mediánu. V okrese Pezinok je v tomto odvetví 1 024 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Viva Network Slovensko 37. z 171.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 946 €, tri štvrtiny do 29 747 €; 10 % firiem má viac než 74 554 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 946 € |
| horný kvartil | 29 747 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 554 € |
| Viva Network Slovensko | 37 457 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Viva Network Slovensko
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Viva Network Slovensko s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Viva Network Slovensko | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 37 457 € | 9 946 € |
| 2024 | 41 764 € | 8 833 € |
| 2023 | 29 371 € | 8 790 € |
| 2022 | 15 773 € | 8 089 € |
| 2021 | — | 3 034 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Viva Network Slovensko | 37 457 € |
|---|---|
| medián okresu Pezinok | 9 776 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 946 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- Kláštor Minoritov BrehovBrehov · tržby 90 091 € (2025)
- Bystrická MačačáreňBanská Bystrica · tržby 90 021 € (2025)
- Rímskokatolícka farnosť Nanebovzatia Panny Márie, Hanušovce nad TopľouHanušovce nad Topľou · tržby 89 791 € (2025)
- Rímskokatolícka cirkev, farnosť MartinMartin · tržby 89 554 € (2025)
- Slovenská diabetologická asociáciaBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 89 529 € (2025)
- Horský film Poprad, n.f.Poprad · tržby 89 424 € (2025)
- POHYBOVŇAMalacky · tržby 89 278 € (2025)
- Základná odborová organizácia pri FORLIFE, n.o. Nemocnica KomárnoKomárno · tržby 89 225 € (2025)
- Divadelný SvetKurima · tržby 89 224 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Viva Network Slovensko, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Viva Network Slovensko: Svätý Jur
Viva Network Slovensko sídli na adrese Krajinská, 900 21 Svätý Jur, okres Pezinok. V obci Svätý Jur je 1 115 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 399.
Svätý Jur: obyvatelia a dáta ›Okres Pezinok ›Adresár firiem v okrese Pezinok ›
Viva Network Slovensko: IČO, sídlo a základné údaje
Viva Network Slovensko (IČO 31787614) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Svätý Jur, okres Pezinok. Dátum vzniku je 15. 12. 1997, na trhu je 28 rokov a štatutármi sú Martina Hargašová, Ivan Kotúček a 1 ďalší. Za rok 2025 sú v závierke tržby 37 457 € a výsledok hospodárenia −2 763 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 15. 12. 1997 |
| Skoršie názvy | Viva SR - nový život ohrozeným deťom |
| Obec | Svätý Jur |
| Okres | Okres Pezinok |
| Vyrubená daň z príjmov | 0 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Viva Network Slovensko patrí tržbami do štvrtiny najväčších firiem: za rok 2025 mala 37 457 €, typická firma odvetvia 9 946 €, čo je 3,8-násobok mediánu (medián z 10 723 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 12. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Pezinok ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Pezinok ›
Sieť prepojení firmy Viva Network Slovensko
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Viva Network Slovensko
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Viva Network Slovensko
- Tendre109súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 342zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu4odvetvia chýbajú v meste Svätý Jurtypický nepokrytý dopyt 2,5 mil. €
Najbližší tender zadarmo
ČOV Nový SvetObec Nový Svetlehota 16. 10. 2026 · odhad 2,2 mil. € · ÚVOKto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 306 536 € · naposledy 6. 10. 2026Fond na podporu umenia2 439 zmlúv za 3 roky · 22 816 732 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 847 zmlúv za 3 roky · 78 096 323 € · naposledy 9. 10. 2026 Všetkých 6 396 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
KL PRO SK s. r. o.HLINÍKOVÉ KONŠTRUKCIE, s. r. o.BPS Malach, s.r.o.Malach Consulting, s.r.o.GEOSTAP, s.r.o.
Najväčšie firmy v obci Svätý Jur
Medirex s. r. o.Martinrea Slovakia Fluid Systems s. r. o.ZAR Services, s. r. o.PALK, a. s.Medicyt, a. s.Všetky firmy v obci Svätý Jur ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Pezinok
Škôlka Benjamín, občianske združenieSTYLES DANCE ACADEMYProseniorAcademia Istropolitana NovaMimi a Monty
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.