ŠtatistikyNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"

Bratislava - Petržalka

Štatistiky Náskok

O firme

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 31. 5. 2012. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 27. 9. 2026
Sídlo
Zapísaná

Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 19. 9. 2026

Tržby a zisk

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii": subjekt je zrušený ku dňu 31. 5. 2012, tržby v registri nemá.

zmluvy so štátom0

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii" (IČO 31781934), sídlo Bratislava - mestská časť Petržalka, je v registri zapísaná od 28. 8. 1997 do 31. 5. 2012 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 19. 9. 2026).

Spoločník Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026.

Tendre vhodné pre Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"NÁSKOK

Súťaže štátu v odbore firmy, do ktorých sa môže zapojiť v najbližších 6 mesiacoch.

12,9 mil. €Predpokladaná hodnota súťaží s lehotou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Financie a závierky Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"

Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.

Riziko: zaplatí Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"?

Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii" z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.

Granty a dotácie pre Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"NÁSKOK

Výzvy na granty a dotácie, o ktoré môže firma žiadať v najbližších 6 mesiacoch.

488,5 mil. €Peniaze vo výzvach s uzávierkou v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Peniaze od štátu: Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"

Dátum vzniku Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii" je 28. 8. 1997.

  1. Vznik spoločnostiNadácia · 203/Na-96/174
  2. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Zmluvy, ktoré čoskoro končia v odbore firmy Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"NÁSKOK

Vieme, ktorým kontraktom úradov v odbore sa v najbližších 6 mesiacoch blíži koniec, takže sa firma pripraví na novú súťaž skôr než konkurencia.

253,0 mil. €Hodnota zmlúv v odbore, ktoré skončia v najbližších 6 mesiacoch

OdomknúťNÁSKOK

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii" v odvetví sociálna práca bez ubytovania

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii" je v registri v odvetví Sociálna práca bez ubytovania (SK NACE 88). V okrese Bratislava V je v tomto odvetví 136 aktívnych subjektov.

V odvetví v okrese Bratislava V136aktívnych subjektov

Zdravotníctvo a sociálna pomoc v okrese Bratislava V ›

Sídlo Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii": Bratislava - Petržalka

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii" sídli na adrese Handlovská 19, 851 01 Bratislava, okres Bratislava V. V obci Bratislava - Petržalka je 32 076 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 34 190.

Subjektov v obci Bratislava - Petržalka32 076aktívnych
Subjektov v okrese Bratislava V34 190aktívnych
V tom istom odvetví136okres Bratislava V

Bratislava - Petržalka: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava V ›Adresár firiem v okrese Bratislava V ›

Diery na trhu v okrese firmy Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"NÁSKOK

Odvetvia, ktoré v okrese chýbajú oproti podobne veľkým okresom, a koľko dopytu v nich nikto nepokrýva.

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii": IČO, sídlo a základné údaje

Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii" (IČO 31781934) je nadácia so sídlom v obci Bratislava - Petržalka, okres Bratislava V. Dátum vzniku je 28. 8. 1997, zánik je v registri zapísaný ku dňu 31. 5. 2012, po 14 rokoch.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Obchodné menoNadácia B. Braun pre krvnú dialýzu
SídloHandlovská 19, 851 01 Bratislava
Zapísaná vRegister nadácií, MV SR, 203/Na-96/174Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 19. 9. 2026.
Registrové údaje firmy
Právna formaNadácia
OdvetvieSK NACE 88990
Vznik28. 8. 1997
Zánik31. 5. 2012
ObecBratislava - Petržalka
OkresOkres Bratislava V
Účtovných závierok v registri0

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Ďalšie subjekty v mestskej časti Bratislava - Petržalka

Nadácia J. MurgašaNadácia Podpora hygieny a zdravia "v…Nadácia ZDRAVIE - SALUD "v likvidácii"Nadácia matka-dieťaNadácia PaedDr. Ivony Podstavkovej, PhD. "v…Nadácia PentaNadácia SENTENTIA "v likvidácii"Nadácia ManažérBratislava - Petržalka v číslach ›

Kto vyhráva súťaže v odbore firmy Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"NÁSKOK

Firmy, ktoré v odbore za posledných 6 mesiacov vyhrávajú súťaže štátu, koľkokrát a za koľko, teda s kým sa firma bude merať.

187,3 mil. €Víťazné ceny v odbore za posledných 6 mesiacov

OdomknúťNÁSKOK

Sieť prepojení firmy Nadácia B. Braun pre krvnú dialýzu "v likvidácii"NÁSKOK

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyinfo@statistiky.sk