Centrum pre európsku politiku
Bratislava - Staré Mesto · Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
1 385 €tržby 2025 ▼ 77 %−4 024 €strata 2025aktívna 29 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 15. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 24 : tržby 6 040 €, výsledok hospodárenia 158 €
- 25 : tržby 1 385 €, výsledok hospodárenia -4 024 €
Centrum pre európsku politiku (IČO 31770983) mala v roku 2025 tržby 1 385 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutár Centrum pre európsku politiku
Podľa Registra právnických osôb koná za Centrum pre európsku politiku 1 štatutár. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Tržby, zisk a majetok Centrum pre európsku politiku
Za rok 2025 má Centrum pre európsku politiku v závierke tržby 1 385 €, o 77,1 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia −4 024 €. Závierky máme za 2 roky (2024 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 6 040 €.
Výkaz ziskov a strát Centrum pre európsku politiku
Najvyššie tržby: rok 2024, 6 040 €. Najnižšie: rok 2025, 1 385 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 1 385 € |
| 2024 | 6 040 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 1 roku z 2 roky. Súčet za celé obdobie: −3 866 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −4 024 € |
| 2024 | 158 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha Centrum pre európsku politiku
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 57 284 €, vlastné imanie 15 349 € a záväzky 41 935 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 57 284 € | 15 349 € | 41 935 € |
| 2024 | 62 605 € | 19 374 € | 43 232 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok Centrum pre európsku politiku (2 roky)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1 385 € | −4 024 € | 57 284 € | 15 349 € | 41 935 € | — | −290,6 % |
| 2024 | 6 040 € | 158 € | 62 605 € | 19 374 € | 43 232 € | — | +2,6 % |
Riziko: zaplatí Centrum pre európsku politiku?
Centrum pre európsku politiku a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 9 zmlúv s dodávateľom Centrum pre európsku politiku v objeme 300 358 € z rokov 2012 až 2022. Najväčší objem je s odberateľom Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu: 199 576 € v 2 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2013, 116 365 € v 2 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2022 | 1 | 0 € |
| 2020 | 2 | 15 000 € |
| 2018 | 1 | 20 000 € |
| 2017 | 1 | 99 774 € |
| 2014 | 1 | 47 640 € |
| 2013 | 2 | 116 365 € |
| 2012 | 1 | 1 579 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy Centrum pre európsku politiku
Dátum vzniku Centrum pre európsku politiku je 31. 12. 1996, teda pred 29 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2024. Na časovej osi je spolu 7 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiZdruženie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) · VVS/1-900/90-12225
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ IUVENTA, hodnota zmluvy 1 579 €. Firma vznikla 31. 12. 1996.
- Najväčšia verejná zmluva: 99 802 €Objednávateľ Slovenská agentúra pre medzinárodnú rozvojovú spoluprácu. ZMLUVA č. SAMRS/2013/VP/01/13 O POSKYTNUTÍ DOTÁCIE NA REALIZÁCIU PROJEKTU OFICIALNEJ ROZVOJOVEJ POMOCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY Z PROGRAMU SLOVAKAID
- Nový štatutár: Kamil SládekIný štatutárny orgán
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2024tržby 6 040 € · majetok 62 605 €
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 2, posledné tržby 1 385 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti Centrum pre európsku politiku
- fil., pol., obč.povedomie a rozvoj osobnosti
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026.
Centrum pre európsku politiku v odvetví členské organizácie
Centrum pre európsku politiku je v registri v odvetví Členské organizácie (SK NACE 94), činnosť činnosti ostatných členských organizácií i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 9 948 € (10 727 závierok), Centrum pre európsku politiku má 1 385 €, čo je 14 % mediánu. V okrese Bratislava I je v tomto odvetví 3 629 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je Centrum pre európsku politiku 512. z 580.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 2 600 €, polovica do 9 948 €, tri štvrtiny do 29 739 €; 10 % firiem má viac než 74 552 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 391 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 2 600 € |
| medián | 9 948 € |
| horný kvartil | 29 739 € |
| 10 % firiem má viac než | 74 552 € |
| Centrum pre európsku politiku | 1 385 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- Centrum pre európsku politiku
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby Centrum pre európsku politiku s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | Centrum pre európsku politiku | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 1 385 € | 9 948 € |
| 2024 | 6 040 € | 8 858 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| Centrum pre európsku politiku | 1 385 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava I | 17 488 € |
| medián kraja | 13 100 € |
| medián Slovenska | 9 948 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- design factoryBratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 3 153 € (2025)
- CrossFit RunwayBratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 3 153 € (2025)
- VČELÁRSKY EKOLOGICKÝ SPOLOK SLOVENSKAPúchov · tržby 3 151 € (2024)
- Poľovnícka spoločnosť Divé husi MužlaMužla · tržby 3 150 € (2025)
- OZ Slobodný cval - Szabad vágta PTFiľakovo · tržby 3 150 € (2025)
- AMOSKidsHorná Potôň · tržby 3 150 € (2025)
- Veci, vedci, veď siVeľký Šariš · tržby 3 150 € (2025)
- zaObzorŠtefanov nad Oravou · tržby 3 144 € (2025)
- Ochrana prírody a poriadkuBratislava - mestská časť Ružinov · tržby 3 143 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb Centrum pre európsku politiku, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo Centrum pre európsku politiku: Bratislava - Staré Mesto
Centrum pre európsku politiku sídli na adrese Panenská 30, 811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto, okres Bratislava I. V obci Bratislava - Staré Mesto je 45 961 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 45 864. Na tej istej adrese je zapísaných 17 aktívnych subjektov.
Bratislava - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava I ›Adresár firiem v okrese Bratislava I ›
Centrum pre európsku politiku: IČO, sídlo a základné údaje
Centrum pre európsku politiku (IČO 31770983) je združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) so sídlom v obci Bratislava - Staré Mesto, okres Bratislava I. Dátum vzniku je 31. 12. 1996, na trhu je 29 rokov a štatutárom je Kamil Sládek. Za rok 2025 sú v závierke tržby 1 385 € a výsledok hospodárenia −4 024 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 15. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.) |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti ostatných členských organizácií i. n. (SK NACE 9499) |
| Vznik | 31. 12. 1996 |
| Obec | Bratislava - Staré Mesto |
| Okres | Okres Bratislava I |
| Účtovných závierok v registri | 12 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
V odvetví členské organizácie (SK NACE 94) Centrum pre európsku politiku má nižšie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 1 385 €, typická firma odvetvia 9 948 € (medián z 10 727 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava I ›Členské organizácie: tržby a mzdy ›Členské organizácie v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava I ›
Sieť prepojení firmy Centrum pre európsku politiku
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu Centrum pre európsku politiku
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu Centrum pre európsku politiku
- Tendre108súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 489 tis. €
- Granty a dotácie74výziev s uzávierkou do mesiaca
- Končiace zmluvy3 384zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 2 000 €
- Diery na trhu1odvetvie chýba v meste Bratislava - Staré Mestotypický nepokrytý dopyt 2 800 €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Fond na podporu kultúry národnostných menšín2 864 zmlúv za 3 roky · 17 272 977 € · naposledy 12. 10. 2026Fond na podporu umenia2 443 zmlúv za 3 roky · 22 835 492 € · naposledy 5. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava1 853 zmlúv za 3 roky · 78 124 004 € · naposledy 12. 10. 2026 Všetkých 6 413 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto
Energetika Slovensko, a. s.Západoslovenská distribučná, a.s.Rascon Europe central s. r. o.Torreol, s. r. o.O2 Slovakia, s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 94.99) v okrese Bratislava I
LITA, autorská spoločnosťDotyk tancaALIANCIA STARÁ TRŽNICA - občianske združenieVzdelávacie centrum PopuloAkadémia LEAF - LEAF Academy
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.