PROFESSIONAL ŠPORT, spol. s r.o.
Košice - Západ
121 692 €tržby 2015 ▼ 34 %−79 845 €strata 2015zaniknutá 2. 12. 2016
Fakturačné údaje
Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 2. 12. 2016. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.
RPO ŠÚ SR a FS, 28. 9. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 332 898 €, výsledok hospodárenia -29 145 €
- 13 : tržby 262 488 €, výsledok hospodárenia -146 762 €
- 14 : tržby 185 196 €, výsledok hospodárenia -127 167 €
- 15 : tržby 121 692 €, výsledok hospodárenia -79 845 €
- 16 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -544 €
PROFESSIONAL ŠPORT, spol. s r.o. (IČO 31728570), sídlo Košice - mestská časť Západ, je v registri zapísaná od 7. 6. 1996 do 2. 12. 2016 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 28. 9. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2015.
Prejsť na časť profilu 11
Zamestnanci PROFESSIONAL ŠPORT
osobné náklady v roku 2015 boli 10 015 €.
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2015 | — | 10 015 € | 7 181 € |
| 2014 | — | 20 460 € | 15 050 € |
| 2013 | — | 30 941 € | 22 198 € |
| 2012 | — | 27 393 € | 20 187 € |
Na čo išli osobné náklady v roku 2015
- Mzdy 72 % 7 181 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 2 345 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: výkaz 2015 v RÚZ.
Náklady: výkaz ziskov a strát 2015 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 14. 10. 2026.
Ľudia a vlastníci PROFESSIONAL ŠPORT
Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.
Tržby, zisk a majetok PROFESSIONAL ŠPORT
Za rok 2015 má PROFESSIONAL ŠPORT v závierke tržby 121 692 €, o 34,3 % menej než v roku 2014, a výsledok hospodárenia −79 845 €. Závierky máme za 5 rokov (2012 až 2016), najvyššie tržby sú z roku 2012: 332 898 €.
Výkaz ziskov a strát PROFESSIONAL ŠPORT
Najvyššie tržby: rok 2012, 332 898 €. Najnižšie: rok 2015, 121 692 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2016 | — |
| 2015 | 121 692 € |
| 2014 | 185 196 € |
| 2013 | 262 488 € |
| 2012 | 332 898 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 0 rokoch, strata v 5 rokoch z 5 rokov. Súčet za celé obdobie: −383 463 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2016 | −544 € |
| 2015 | −79 845 € |
| 2014 | −127 167 € |
| 2013 | −146 762 € |
| 2012 | −29 145 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- PROFESSIONAL ŠPORT
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je −65,6 %, medián odvetvia +1,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | PROFESSIONAL ŠPORT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | +2,0 % |
| 2015 | −65,6 % | +1,7 % |
| 2014 | −68,7 % | — |
| 2013 | −55,9 % | — |
| 2012 | −8,8 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 0 z 3 roky, najviac v roku 2013 (−21,2 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2016 | — |
| 2015 | −34,3 % |
| 2014 | −29,4 % |
| 2013 | −21,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha PROFESSIONAL ŠPORT
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2016 mala súvaha majetok 342 €, vlastné imanie −138 € a záväzky 480 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2016 | 342 € | −138 € | 480 € |
| 2015 | 1 466 € | −446 594 € | 448 060 € |
| 2014 | 184 020 € | −366 748 € | 550 768 € |
| 2013 | 223 397 € | −239 581 € | 462 978 € |
| 2012 | 248 511 € | −92 819 € | 341 330 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok PROFESSIONAL ŠPORT (5 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2016 | — | −544 € | 342 € | −138 € | 480 € | — | — |
| 2015 | 121 692 € | −79 845 € | 1 466 € | −446 594 € | 448 060 € | −86 307 € | −65,6 % |
| 2014 | 185 196 € | −127 167 € | 184 020 € | −366 748 € | 550 768 € | −86 115 € | −68,7 % |
| 2013 | 262 488 € | −146 762 € | 223 397 € | −239 581 € | 462 978 € | −96 132 € | −55,9 % |
| 2012 | 332 898 € | −29 145 € | 248 511 € | −92 819 € | 341 330 € | 14 937 € | −8,8 % |
Riziko: zaplatí PROFESSIONAL ŠPORT?
PROFESSIONAL ŠPORT a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv sú 2 zmluvy s dodávateľom PROFESSIONAL ŠPORT z roku 2014.
História firmy PROFESSIONAL ŠPORT
Dátum vzniku PROFESSIONAL ŠPORT je 7. 6. 1996. Závierky v registri máme od roku 2012.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/7956/V
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 332 898 € · majetok 248 511 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Prešov. Firma vznikla 7. 6. 1996.
- Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2016Závierok máme 5.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
PROFESSIONAL ŠPORT v odvetví veľkoobchod
PROFESSIONAL ŠPORT je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46). Medián tržieb odvetvia za rok 2015 je 98 123 € (17 069 závierok), PROFESSIONAL ŠPORT má 121 692 €, čo je 1,2-násobok mediánu. V okrese Košice II je v tomto odvetví 683 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je PROFESSIONAL ŠPORT 83. z 200.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 20 601 €, polovica do 98 123 €, tri štvrtiny do 536 302 €; 10 % firiem má viac než 2 425 585 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 327 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 20 601 € |
| medián | 98 123 € |
| horný kvartil | 536 302 € |
| 10 % firiem má viac než | 2 425 585 € |
| PROFESSIONAL ŠPORT | 121 692 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 15. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- PROFESSIONAL ŠPORT
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby PROFESSIONAL ŠPORT s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | PROFESSIONAL ŠPORT | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2016 | — | 97 883 € |
| 2015 | 121 692 € | 98 123 € |
| 2014 | 185 196 € | — |
| 2013 | 262 488 € | — |
| 2012 | 332 898 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2015.
Čísla v tabuľke
| PROFESSIONAL ŠPORT | 121 692 € |
|---|---|
| medián okresu Košice II | 74 589 € |
| medián kraja | 77 750 € |
| medián Slovenska | 98 123 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- OPTI plus, s.r.o.Žilina · tržby 276 084 € (2025)
- Priemyselné podlahy, s.r.o.Nové Mesto nad Váhom · tržby 276 031 € (2025)
- ALUEFEKT s.r.o.Spišská Nová Ves · tržby 275 972 € (2025)
- OARUS s.r.o.Košice - mestská časť Západ · tržby 275 775 € (2013)
- ORTHO B.B.K., spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 275 680 € (2025)
- Alia Slovakia s. r. o.Bratislava - mestská časť Ružinov · tržby 275 677 € (2025)
- Lauriss RF s. r. o.Piešťany · tržby 275 619 € (2025)
- VDD partner, s. r. o.Bratislava - mestská časť Podunajské Biskupice · tržby 275 598 € (2022)
- Moderné Webstránky s.r.o.Rimavská Sobota · tržby 275 498 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb PROFESSIONAL ŠPORT, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice II ›
Sídlo PROFESSIONAL ŠPORT: Košice - Západ
PROFESSIONAL ŠPORT sídli na adrese Rubínová 2, 040 11 Košice - mestská časť Západ, okres Košice II. V obci Košice - Západ je 7 284 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 13 230. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košice - Západ: obyvatelia a dáta ›Okres Košice II ›Adresár firiem v okrese Košice II ›
PROFESSIONAL ŠPORT: IČO, sídlo a základné údaje
PROFESSIONAL ŠPORT, spol. s r.o. (IČO 31728570) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Západ, okres Košice II. Dátum vzniku je 7. 6. 1996, zánik je v registri zapísaný ku dňu 2. 12. 2016, po 20 rokoch. Za rok 2015 sú v závierke tržby 121 692 € a výsledok hospodárenia −79 845 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 28. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | SK NACE 46490 |
| Vznik | 7. 6. 1996 |
| Zánik | 2. 12. 2016 |
| Obec | Košice - Západ |
| Okres | Okres Košice II |
| Účtovných závierok v registri | 6 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Sieť prepojení firmy PROFESSIONAL ŠPORT
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu PROFESSIONAL ŠPORT
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu PROFESSIONAL ŠPORT
- Tendre35súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 387 tis. €
- Granty a dotácie79výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
- Končiace zmluvy1 691zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 15 tis. €
- Výhry konkurentov156firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 18 tis. €
- Diery na trhu12odvetví chýba v meste Košice - Západtypický nepokrytý dopyt 873 tis. €
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Ružomberok52 zmlúv za 3 roky · 392 686 € · naposledy 27. 8. 2026Ministerstvo obrany Slovenskej republiky26 zmlúv za 3 roky · 122 743 € · naposledy 30. 9. 2026Kultúrny dom Ružomberok19 zmlúv za 3 roky · 5 565 € · naposledy 21. 9. 2026 Všetkých 204 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Západ
EMBASE a. s.Východoslovenský ústav srdcových a cievnych…STEEL BUSINESS EUROPE SEDatacomp s.r.o.FeVerto s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Západ ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.49) v okrese Košice II
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.