VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

SEDLÁR, spol. s r.o. v likvidácii

Vysoké Tatry

3 290 €tržby 2017 ▼ 66 %−911 €strata 2017

Fakturačné údaje

Pozor: subjekt je v registri zrušený ku dňu 7. 3. 2025. Údaje sú posledné zapísané, na doklad ich brať netreba.

IČ DPH Nie je platiteľ DPHv zozname platiteľov FS nie je k 13. 10. 2026
Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 13. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

3 290 €tržby 2017 ▼ 66 %
−911 €strata 2017
  1. 12 : tržby 13 387 €, výsledok hospodárenia -2 636 €
  2. 13 : tržby 14 035 €, výsledok hospodárenia -2 178 €
  3. 14 : tržby 10 731 €, výsledok hospodárenia -1 538 €
  4. 15 : tržby 13 209 €, výsledok hospodárenia 6 291 €
  5. 16 : tržby 9 650 €, výsledok hospodárenia 2 920 €
  6. 17 : tržby 3 290 €, výsledok hospodárenia -911 €
  7. 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -611 €
  8. 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -111 €
  9. 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  10. 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  11. 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  12. 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  13. 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
  14. 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia 0 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

SEDLÁR, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 31703771), sídlo Vysoké Tatry, je v registri zapísaná od 20. 2. 1995 do 7. 3. 2025 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 13. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2017.

Prejsť na časť profilu 10

Ľudia a vlastníci SEDLÁR, spol. s r.o.

Kto je pri firme zapísaný v registri, v koľkých ďalších firmách pôsobí a ako sú tie firmy prepojené.

Tržby, zisk a majetok SEDLÁR, spol. s r.o.

Za rok 2017 má SEDLÁR, spol. s r.o. v závierke tržby 3 290 €, o 65,9 % menej než v roku 2016, a výsledok hospodárenia −911 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 14 035 €.

Tržby 20173 290 €▼ −65,9 % medziročne
Výsledok hospodárenia 2017−911 €strata
Majetok (aktíva) 20250 €
Vlastné imanie 20250 €
Záväzky 20250 €
Zisková marža 2017−27,7 %medián odvetvia +4,5 %
Súčet výsledkov za 14 rokov1 226 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát SEDLÁR, spol. s r.o.

Súvaha SEDLÁR, spol. s r.o.

Všetky čísla zo závierok SEDLÁR, spol. s r.o. (14 rokov)
Čísla zo závierok SEDLÁR, spol. s r.o. po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025—0 €0 €0 €0 €——
2024—0 €4 300 €3 968 €332 €——
2023—0 €4 300 €3 968 €332 €——
2022—0 €4 300 €3 968 €332 €——
2021—0 €4 300 €3 968 €332 €——
2020—0 €4 398 €4 066 €332 €——
2019—−111 €5 200 €4 868 €332 €——
2018—−611 €5 300 €4 368 €932 €——
20173 290 €−911 €4 400 €4 068 €332 €3 268 €−27,7 %
20169 650 €2 920 €22 356 €7 899 €14 457 €9 629 €+30,3 %
201513 209 €6 291 €28 627 €11 270 €17 357 €—+47,6 %
201410 731 €−1 538 €24 224 €3 441 €20 783 €—−14,3 %
201314 035 €−2 178 €22 384 €2 801 €19 583 €3 492 €−15,5 %
201213 387 €−2 636 €19 425 €2 343 €17 082 €565 €−19,7 %

Riziko: zaplatí SEDLÁR, spol. s r.o.?

Peniaze od štátu: SEDLÁR, spol. s r.o.

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy SEDLÁR, spol. s r.o.

Dátum vzniku SEDLÁR, spol. s r.o. je 20. 2. 1995. Závierky v registri máme od roku 2012.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/2185/P
  2. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 13 387 € · majetok 19 425 €
  3. Zápis zánikuOd tohto dňa subjekt v registri nežije.
  4. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

SEDLÁR, spol. s r.o. v odvetví nakladateľské činnosti

SEDLÁR, spol. s r.o. je v registri v odvetví Nakladateľské činnosti (SK NACE 58). Medián tržieb odvetvia za rok 2017 je 38 517 € (899 závierok), SEDLÁR, spol. s r.o. má 3 290 €, čo je 9 % mediánu. V okrese Poprad je v tomto odvetví 49 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je SEDLÁR, spol. s r.o. 12. z 12.

V odvetví v okrese Poprad49aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou899Slovensko, rok 2017
Medián tržieb odvetvia39 tis. €rok 2017
Medián ziskovej marže+4,5 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb SEDLÁR, spol. s r.o., posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Informácie a komunikácia v okrese Poprad ›

Sídlo SEDLÁR, spol. s r.o.: Vysoké Tatry

SEDLÁR, spol. s r.o. sídli na adrese Nový Smokovec 63, 062 01 Vysoké Tatry, okres Poprad. V obci Vysoké Tatry je 1 054 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 17 098. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.

Subjektov v obci Vysoké Tatry1 054aktívnych
Subjektov v okrese Poprad17 098aktívnych
V tom istom odvetví49okres Poprad
Na tej istej adrese2aktívnych subjektov

Vysoké Tatry: obyvatelia a dáta ›Okres Poprad ›Adresár firiem v okrese Poprad ›

SEDLÁR, spol. s r.o.: IČO, sídlo a základné údaje

SEDLÁR, spol. s r.o. v likvidácii (IČO 31703771) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Vysoké Tatry, okres Poprad. Dátum vzniku je 20. 2. 1995, zánik je v registri zapísaný ku dňu 7. 3. 2025, po 30 rokoch. Za rok 2017 sú v závierke tržby 3 290 € a výsledok hospodárenia −911 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 13. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSK NACE 58190
Vznik20. 2. 1995
Zánik7. 3. 2025
ObecVysoké Tatry
OkresOkres Poprad
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.

Sieť prepojení firmy SEDLÁR, spol. s r.o.

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu SEDLÁR, spol. s r.o.

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu SEDLÁR, spol. s r.o.

  • Tendre0súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiaca
  • Granty a dotácie81výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 198 tis. €
  • Končiace zmluvy76zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 700 €
  • Výhry konkurentov30firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 700 €
  • Diery na trhu6odvetví chýba v obci Vysoké Tatrytypický nepokrytý dopyt 251 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v obci Vysoké Tatry

GRAND HOTEL BELLEVUE, a.s.Národný ústav detskej tuberkulózy a…DOMÉNA, s.r.o.KÚPELE NOVÝ SMOKOVEC, a.s.BODOS, s.r.o.Všetky firmy v obci Vysoké Tatry ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 58.19) v okrese Poprad

TORDEN s.r.o.SPORT 2000 Urbanovič, spol. s r.o.JULAMEDIC s.r.o.ADUSTRADE s.r.o.Aimi Shop s. r. o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálO násMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk