VyskúšaťNÁSKOK
Štatistiky Kompletné dáta o firme

RADIX, spol. s r.o.

Košice - Krásna · Sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu

195 320 €tržby 2025 ▼ 9 %+1 401 €zisk 2025

aktívna 31 rokov2 zamestnanci (2025)

Fakturačné údaje

Sídlo
Zapísaná

RPO ŠÚ SR a FS, 16. 10. 2026

Tržby a zisk rok po roku

195 320 €tržby 2025 ▼ 9 %
+1 401 €zisk 2025
  1. 12 : tržby 31 824 €, výsledok hospodárenia 753 €
  2. 13 : tržby 31 035 €, výsledok hospodárenia 3 147 €
  3. 14 : tržby 39 587 €, výsledok hospodárenia 3 234 €
  4. 15 : tržby 26 078 €, výsledok hospodárenia 1 556 €
  5. 16 : tržby 39 863 €, výsledok hospodárenia 4 682 €
  6. 17 : tržby 55 654 €, výsledok hospodárenia -10 575 €
  7. 18 : tržby 96 428 €, výsledok hospodárenia -3 284 €
  8. 19 : tržby 103 689 €, výsledok hospodárenia -2 647 €
  9. 20 : tržby 110 559 €, výsledok hospodárenia -451 €
  10. 21 : tržby 164 059 €, výsledok hospodárenia -412 €
  11. 22 : tržby 184 962 €, výsledok hospodárenia 405 €
  12. 23 : tržby 176 171 €, výsledok hospodárenia 2 604 €
  13. 24 : tržby 213 572 €, výsledok hospodárenia 9 411 €
  14. 25 : tržby 195 320 €, výsledok hospodárenia 1 401 €
Súvaha a výkaz ziskov vo Financiách ›

RADIX, spol. s r.o. (IČO 31700462) mala v roku 2025 tržby 195 320 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).

Prejsť na časť profilu 12

Zamestnanci RADIX

V roku 2025 mala RADIX priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 20 267 €.

Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč MUJ) v Registri účtovných závierok, zber 30. 9. 2026.

Konateľ RADIX

Podľa Registra právnických osôb koná za RADIX 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

Spoločník RADIX

V registri je zapísaný 1 spoločník.

Podiely spoločníkov na vkladoch RADIX
Podiely spoločníkov na vkladoch RADIX Marián Tyč 100,0 %. Spolu 6 972 €. Marián Tyč: 6 972 €, 100,0 %100,0 % jediný spoločník
  • Marián Tyč100,0 %

Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.

Spoločníci: vklad, podiel a od kedy

Vklady spoločníkov a podiel na vkladoch
SpoločníkVkladPodiel
Marián Tyčod 25. 4. 2025 6 972 €100,0 %

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.

Tržby, zisk a majetok RADIX

Za rok 2025 má RADIX v závierke tržby 195 320 €, o 8,5 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +1 401 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2024: 213 572 €.

Tržby 2025195 tis. €▼ −8,5 % medziročne
Výsledok hospodárenia 20251 401 €zisk
Majetok (aktíva) 202543 tis. €
Vlastné imanie 202517 tis. €
Záväzky 202526 tis. €60,4 % majetku
Pridaná hodnota 202524 tis. €
Zisková marža 2025+0,7 %medián odvetvia +2,4 %
Súčet výsledkov za 14 rokov9 824 €2012 až 2025

Výkaz ziskov a strát RADIX

Súvaha RADIX

Všetky čísla zo závierok RADIX (14 rokov)
Čísla zo závierok RADIX po rokoch
RokTržbyVýsledok hosp.AktívaVlastné imanieZáväzkyPridaná hodnotaMarža
2025195 320 €1 401 €43 480 €17 229 €26 251 €23 685 €+0,7 %
2024213 572 €9 411 €46 700 €15 828 €30 872 €31 071 €+4,4 %
2023176 171 €2 604 €37 297 €6 417 €30 880 €17 752 €+1,5 %
2022184 962 €405 €34 674 €3 813 €30 861 €17 281 €+0,2 %
2021164 059 €−412 €28 257 €3 410 €24 847 €13 411 €−0,3 %
2020110 559 €−451 €32 342 €3 821 €28 521 €15 204 €−0,4 %
2019103 689 €−2 647 €30 305 €4 273 €26 032 €12 291 €−2,6 %
201896 428 €−3 284 €18 082 €6 920 €11 162 €6 439 €−3,4 %
201755 654 €−10 575 €21 539 €10 206 €11 333 €6 098 €−19,0 %
201639 863 €4 682 €24 745 €20 782 €3 963 €17 902 €+11,7 %
201526 078 €1 556 €19 251 €16 100 €3 151 €12 492 €+6,0 %
201439 587 €3 234 €17 556 €14 544 €3 012 €14 363 €+8,2 %
201331 035 €3 147 €12 432 €11 310 €1 122 €14 133 €+10,1 %
201231 824 €753 €8 586 €8 163 €423 €7 130 €+2,4 %

Riziko: zaplatí RADIX?

Peniaze od štátu: RADIX

Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.

História firmy RADIX

Dátum vzniku RADIX je 12. 12. 1994, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 11 udalostí, tu sú hlavné míľniky.

  1. Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/5546/V
  2. Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020484114
  3. Nový štatutár: Marián TyčKonateľ
  4. Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 31 824 € · majetok 8 586 €
  5. Nový spoločník: Marián TyčSpoločník v.o.s. / s.r.o.
  6. Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 195 320 €.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.

Činnosti RADIX

  • vykonávanie dopravných stavieb
  • vykonávanie priemyselných, bytových, občianskych a inžinierskych stavieb /vrátane vybavenia sídliskových celkov/
  • staviteľ - vykonávanie jednoduchých stavieb a poddodávok
  • vodné stavby /riečne, pobrežné, výstavba vodovodov a kanalizácie/
  • demolácia a zemné práce
  • prieskumné a podzemné práce
  • výroba stavebných hmôt a polotovarov
  • výroba betónových a železobetónových dielov
  • maloobchod a veľkoobchod v rozsahu voľných živností
  • prenájom dopravných a mechanizačných prostriedkov, stavebných dielov a podporných stavebných konštrukcií, stavebných strojov a zariadení
  • nákup a predaj nehnuteľností
  • realitná agentúra
  • leasing spojený s financovaním
  • sprostredkovateľská činnosť
  • služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
  • spracovanie rýb a rybacích výrobkov
  • výroba ovocných a zeleninových nápojov a výrobkov
  • výroba cukru, kakaa, čokolády, cukroviniek, čaju a kávy
  • výroba ovocného a hroznového vína
  • výroba nealkoholických nápojov
  • výroba konfekčného textilného tovaru /okrem odevov/
  • výroba kobercov a podlahového textilu
  • výroba pracovných odevov
  • výroba obuvi
  • výroba drevených obalov, dýh, preglejkových výrobkov a aglomerovaných drevárskych výrobkov
  • výroba dreveného uhlia
  • výroba tovaru z plastov
  • výroba keramických obkladačiek, dlaždíc, tehál, pálenej krytiny a kameniny pre stavebníctvo
  • konzultačná a poradenská činnosť v oblasti stavebníctva
  • prevádzkovanie malej vodnej elektrárne
  • automatizované spracovanie údajov
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe zmluvy s autorom
  • montáž a opravy kancelárskej a výpočtovej techniky
  • montáž a opravy elektrických strojov a prístrojov
  • poskytovanie ubytovacích služieb v domovoch mládeže
  • montáž a opravy telekomunikačných zariadení mimo jednotnej telekomunikačnej siete

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026.

RADIX v odvetví veľkoobchod

RADIX je v registri v odvetví Veľkoobchod (SK NACE 46), činnosť sprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 139 031 € (14 222 závierok), RADIX má 195 320 €, čo je 1,4-násobok mediánu. V okrese Košice IV je v tomto odvetví 869 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je RADIX 192. z 380.

V odvetví v okrese Košice IV869aktívnych subjektov
Firiem odvetvia so závierkou14 222Slovensko, rok 2025
Medián tržieb odvetvia139 tis. €rok 2025
Medián ziskovej marže+2,4 %odvetvie

Podobne veľké firmy v odvetví

Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb RADIX, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.

Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Košice IV ›

Sídlo RADIX: Košice - Krásna

RADIX sídli na adrese Za mostom č. 12, 040 18 Košice, okres Košice IV. V obci Košice - Krásna je 998 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 426.

Subjektov v obci Košice - Krásna998aktívnych
Subjektov v okrese Košice IV16 426aktívnych
V tom istom odvetví869okres Košice IV

Košice - Krásna: obyvatelia a dáta ›Okres Košice IV ›Adresár firiem v okrese Košice IV ›

RADIX: IČO, sídlo a základné údaje

RADIX, spol. s r.o. (IČO 31700462) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Krásna, okres Košice IV. Dátum vzniku je 12. 12. 1994, na trhu je 31 rokov a štatutárom je Marián Tyč. Za rok 2025 sú v závierke tržby 195 320 € a výsledok hospodárenia +1 401 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.

Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 16. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).

Údaje z registra
Registrové údaje firmy
Právna formaSpoločnosť s ručením obmedzeným
OdvetvieSprostredkovanie nešpecializovaného veľkoobchodu (SK NACE 4619)
Základné imanie6 972 €
Vznik12. 12. 1994
ObecKošice - Krásna
OkresOkres Košice IV
Účtovných závierok v registri13

Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.

V odvetví veľkoobchod (SK NACE 46) RADIX, spol. s r.o. má vyššie tržby než typická firma: za rok 2025 mala 195 320 €, typická firma odvetvia 139 031 € (medián z 14 222 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 17. 10. 2026).

Najväčšie firmy v okrese Košice IV ›Veľkoobchod: tržby a mzdy ›Veľkoobchod v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice IV ›

Sieť prepojení firmy RADIX

Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.

Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.

Nájdi príležitosti pre svoju firmu

Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.

Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu RADIX

Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu

Ukážka pre firmu RADIX

  • Tendre27súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 10 tis. €
  • Granty a dotácie78výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 201 tis. €
  • Končiace zmluvy92zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 3 000 €
  • Výhry konkurentov193firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 3 300 €
  • Diery na trhu11odvetví chýba v meste Košice - Krásnatypický nepokrytý dopyt 749 tis. €

Súvisiace firmy

Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Krásna

Handtmann Slovakia, s.r.o.Norisson s.r.o.FERAD s.r.o.PEVA s.r.o.bart.sk s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Krásna ›

Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 46.19) v okrese Košice IV

Dr.Max 148 s.r.o.EnBoost, a. s.Dr.Max 133 s.r.o.Dr.Max 154 s.r.o.Dr.Max 164 s.r.o.

Vyskúšať Náskok

Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.

Štatistiky.skFilter firiemAdresár firiemZmeny vo firmáchManuálMetodikaKontaktPrevádzkovateľObchodné podmienkyReklamácie a sporyOchrana osobných údajovCookiesOdstúpiť od zmluvyportal@statistiky.sk