C.A.C. - GALLERY, spol. s r.o.
Bratislava - Ružinov · Maloobchod s tovarom pre kultúru a rekreáciu i. n.
2 550 €tržby 2016−28 598 €strata 2016aktívna 31 rokov
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 2. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -22 719 €
- 13 : tržby 23 600 €, výsledok hospodárenia 911 €
- 14 : tržby 2 200 €, výsledok hospodárenia -24 850 €
- 15 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -23 605 €
- 16 : tržby 2 550 €, výsledok hospodárenia -28 598 €
- 17 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -24 794 €
- 18 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -22 721 €
- 19 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -22 730 €
- 20 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -22 707 €
- 21 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -22 710 €
- 22 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -23 520 €
- 23 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -23 068 €
- 24 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -23 096 €
- 25 : tržby neuvedené, výsledok hospodárenia -485 €
C.A.C. - GALLERY, spol. s r.o. (IČO 31699669), sídlo Bratislava - mestská časť Ružinov, je v registri zapísaná od 23. 11. 1994 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 2. 10. 2026). Posledná závierka v Registri účtovných závierok je za rok 2016.
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci C.A.C. - GALLERY
V roku 2025 mala C.A.C. - GALLERY priemerne 0 zamestnancov.
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF).
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 3. 10. 2026.
Konateľ C.A.C. - GALLERY
Podľa Registra právnických osôb koná za C.A.C. - GALLERY 1 konateľ. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
Spoločník C.A.C. - GALLERY
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- Fond výtvarných umení100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| Fond výtvarných umeníod 5. 11. 2009 | 6 639 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok C.A.C. - GALLERY
Za rok 2016 má C.A.C. - GALLERY v závierke tržby 2 550 €, a výsledok hospodárenia −28 598 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2013: 23 600 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 340 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát C.A.C. - GALLERY
Najvyššie tržby: rok 2013, 23 600 €. Najnižšie: rok 2014, 2 200 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | — |
| 2024 | — |
| 2023 | — |
| 2022 | — |
| 2021 | — |
| 2020 | — |
| 2019 | — |
| 2018 | — |
| 2017 | — |
| 2016 | 2 550 € |
| 2015 | — |
| 2014 | 2 200 € |
| 2013 | 23 600 € |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 1 roku, strata v 13 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −284 692 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | −485 € |
| 2024 | −23 096 € |
| 2023 | −23 068 € |
| 2022 | −23 520 € |
| 2021 | −22 710 € |
| 2020 | −22 707 € |
| 2019 | −22 730 € |
| 2018 | −22 721 € |
| 2017 | −24 794 € |
| 2016 | −28 598 € |
| 2015 | −23 605 € |
| 2014 | −24 850 € |
| 2013 | 911 € |
| 2012 | −22 719 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha C.A.C. - GALLERY
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 769 245 €, vlastné imanie −357 557 € a záväzky 1 126 802 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 769 245 € | −357 557 € | 1 126 802 € |
| 2024 | 769 729 € | −357 072 € | 1 126 801 € |
| 2023 | 769 891 € | −333 977 € | 1 103 868 € |
| 2022 | 770 365 € | −310 909 € | 1 081 274 € |
| 2021 | 771 292 € | −287 388 € | 1 058 680 € |
| 2020 | 771 408 € | −264 678 € | 1 036 086 € |
| 2019 | 771 521 € | −241 972 € | 1 013 493 € |
| 2018 | 771 657 € | −219 242 € | 990 899 € |
| 2017 | 772 786 € | −196 521 € | 969 307 € |
| 2016 | 774 983 € | −171 726 € | 946 709 € |
| 2015 | 780 949 € | −143 128 € | 924 077 € |
| 2014 | 782 127 € | −119 524 € | 901 651 € |
| 2013 | 788 067 € | −94 673 € | 882 740 € |
| 2012 | 759 840 € | −95 584 € | 855 424 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok C.A.C. - GALLERY (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −485 € | 769 245 € | −357 557 € | 1 126 802 € | — | — |
| 2024 | — | −23 096 € | 769 729 € | −357 072 € | 1 126 801 € | — | — |
| 2023 | — | −23 068 € | 769 891 € | −333 977 € | 1 103 868 € | −350 € | — |
| 2022 | — | −23 520 € | 770 365 € | −310 909 € | 1 081 274 € | −800 € | — |
| 2021 | — | −22 710 € | 771 292 € | −287 388 € | 1 058 680 € | — | — |
| 2020 | — | −22 707 € | 771 408 € | −264 678 € | 1 036 086 € | — | — |
| 2019 | — | −22 730 € | 771 521 € | −241 972 € | 1 013 493 € | — | — |
| 2018 | — | −22 721 € | 771 657 € | −219 242 € | 990 899 € | — | — |
| 2017 | — | −24 794 € | 772 786 € | −196 521 € | 969 307 € | −1 066 € | — |
| 2016 | 2 550 € | −28 598 € | 774 983 € | −171 726 € | 946 709 € | −4 928 € | −1 121,5 % |
| 2015 | — | −23 605 € | 780 949 € | −143 128 € | 924 077 € | — | — |
| 2014 | 2 200 € | −24 850 € | 782 127 € | −119 524 € | 901 651 € | −1 213 € | −1 129,5 % |
| 2013 | 23 600 € | 911 € | 788 067 € | −94 673 € | 882 740 € | 23 597 € | +3,9 % |
| 2012 | — | −22 719 € | 759 840 € | −95 584 € | 855 424 € | −48 € | — |
Riziko: zaplatí C.A.C. - GALLERY?
Peniaze od štátu: C.A.C. - GALLERY
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy C.A.C. - GALLERY
Dátum vzniku C.A.C. - GALLERY je 23. 11. 1994, teda pred 31 rokmi. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 8 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/62577/B
- Nový spoločník: Fond výtvarných umeníSpoločník v.o.s. / s.r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012majetok 759 840 €
- Nový štatutár: Katarína VálkyováKonateľ
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti C.A.C. - GALLERY
- - výstavnícka činnosť
- - prevádzka múzeí a galérií
- - reklamná činnosť
- - sprostredkovanie v oblasti obchodu, služieb, kultúry a športu
- - poradenská činnosť v umeleckej oblasti
- - maloobchod a veľkoobchod s priemyselným a spotrebným tovarom, potravinami, ovocím a zeleninou, pochutinami, alkoholickými a nealkoholickými nápojmi, umeleckými predmetmi /mimo starožitností/, textilom, obuvou, drevom, výrobkami z dreva, kožou, výrobkami z kože, kovmi, výrobkami z kovu, elektronikou, výpočtovou technikou, stavebným materiálom, nábytkom, svietidlami, interiérovými prvkami, autami a príslušenstvom k nim
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026.
C.A.C. - GALLERY v odvetví maloobchod
C.A.C. - GALLERY je v registri v odvetví Maloobchod (SK NACE 47), činnosť maloobchod s tovarom pre kultúru a rekreáciu i. n.. Medián tržieb odvetvia za rok 2016 je 63 581 € (19 904 závierok), C.A.C. - GALLERY má 2 550 €, čo je 4 % mediánu. V okrese Bratislava II je v tomto odvetví 4 069 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je C.A.C. - GALLERY 1 289. z 1 359.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 17 945 €, polovica do 63 581 €, tri štvrtiny do 294 835 €; 10 % firiem má viac než 946 941 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 4 224 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 17 945 € |
| medián | 63 581 € |
| horný kvartil | 294 835 € |
| 10 % firiem má viac než | 946 941 € |
| C.A.C. - GALLERY | 2 550 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- C.A.C. - GALLERY
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby C.A.C. - GALLERY s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | C.A.C. - GALLERY | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | — | 97 643 € |
| 2024 | — | 93 145 € |
| 2023 | — | 95 743 € |
| 2022 | — | 101 116 € |
| 2021 | — | 87 423 € |
| 2020 | — | 81 900 € |
| 2019 | — | 85 084 € |
| 2018 | — | 80 953 € |
| 2017 | — | 74 679 € |
| 2016 | 2 550 € | 63 581 € |
| 2015 | — | 73 009 € |
| 2014 | 2 200 € | — |
| 2013 | 23 600 € | — |
| 2012 | — | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2016.
Čísla v tabuľke
| C.A.C. - GALLERY | 2 550 € |
|---|---|
| medián okresu Bratislava II | 99 715 € |
| medián kraja | 63 118 € |
| medián Slovenska | 63 581 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- MH tribute s. r. o.Zvolen · tržby 6 327 € (2025)
- LG Gastro s. r. o.Žilina · tržby 6 310 € (2024)
- Europrent plus s.r.o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 6 307 € (2019)
- Fiador s. r. o.Hýľov · tržby 6 300 € (2025)
- MEDA FISHING s. r. o.Dlhá nad Váhom · tržby 6 285 € (2025)
- M23B, s.r.o.Nová Baňa · tržby 6 281 € (2025)
- PROF MEDIA s. r. o.Banská Bystrica · tržby 6 260 € (2025)
- B3 ARCHITEKTI, s.r.o.Liptovský Mikuláš · tržby 6 260 € (2025)
- EFEZUS spol. s r.o.Slovenská Ľupča · tržby 6 259 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb C.A.C. - GALLERY, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Veľkoobchod a maloobchod, oprava vozidiel v okrese Bratislava II ›
Sídlo C.A.C. - GALLERY: Bratislava - Ružinov
C.A.C. - GALLERY sídli na adrese Trnavská 112, 821 01 Bratislava, okres Bratislava II. V obci Bratislava - Ružinov je 43 862 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 55 358. Na tej istej adrese je zapísaných 13 aktívnych subjektov.
Bratislava - Ružinov: obyvatelia a dáta ›Okres Bratislava II ›Adresár firiem v okrese Bratislava II ›
C.A.C. - GALLERY: IČO, sídlo a základné údaje
C.A.C. - GALLERY, spol. s r.o. (IČO 31699669) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava - Ružinov, okres Bratislava II. Dátum vzniku je 23. 11. 1994, na trhu je 31 rokov a štatutárom je Katarína Válkyová. Za rok 2016 sú v závierke tržby 2 550 € a výsledok hospodárenia −28 598 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 2. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Maloobchod s tovarom pre kultúru a rekreáciu i. n. (SK NACE 4769) |
| Základné imanie | 6 639 € |
| Vznik | 23. 11. 1994 |
| Obec | Bratislava - Ružinov |
| Okres | Okres Bratislava II |
| Vyrubená daň z príjmov | 340 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 13 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví maloobchod (SK NACE 47) C.A.C. - GALLERY, spol. s r.o. má nižšie tržby než typická firma: za rok 2016 mala 2 550 €, typická firma odvetvia 63 581 € (medián z 19 904 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 16. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Bratislava II ›Maloobchod: tržby a mzdy ›Maloobchod v Bratislavskom kraji ›Mzdy v okrese Bratislava II ›
Sieť prepojení firmy C.A.C. - GALLERY
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 13 aplikácií Náskoku pre firmu C.A.C. - GALLERY
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu C.A.C. - GALLERY
- Tendre51súťaží štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 2 200 €
- Granty a dotácie68výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 158 tis. €
- Končiace zmluvy64zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 000 €
- Výhry konkurentov93firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 1 700 €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Bratislava - Ružinov
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad pre investície a akvizície MO SR518 zmlúv za 3 roky · 3 428 666 € · naposledy 14. 10. 2026Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Nitra369 zmlúv za 3 roky · 2 874 310 € · naposledy 1. 10. 2026Žilinská univerzita v Žiline358 zmlúv za 3 roky · 2 963 367 € · naposledy 14. 10. 2026 Všetkých 1 053 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Nadácia na pomoc zdravotne a sociálne…
Najväčšie firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov
SLOVNAFT, a.s.Slovenské elektrárne, a.s.Lidl Slovenská republika, s.r.o.Slovak Telekom, a.s.Alza.sk s. r. o.Všetky firmy v mestskej časti Bratislava - Ružinov ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 47.78) v okrese Bratislava II
Hilti Slovakia spol. s r.o.FOKUS očná optika a. s.JKSK, spol. s r. o.infelix s.r.o.ŠPORTFINAL s. r. o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.