TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
Košice - Dargovských hrdinov · Oprava a údržba motorových vozidiel
Fakturačné údaje
Celá hlavička faktúry naraz · RPO ŠÚ SR a FS, 11. 9. 2026
Tržby a zisk
TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice: účtovnú závierku v registri zatiaľ nemá.
TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice (IČO 31690874), sídlo Košice - mestská časť Dargovských hrdinov, je v registri zapísaná od 2. 6. 1994 (Register právnických osôb ŠÚ SR, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 11
Štatutári TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
Podľa Registra právnických osôb konajú za TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice 2 štatutári. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Spoločníci TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
V registri sú zapísaní 2 spoločníci.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
Financie a závierky TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
Účtovná závierka z Registra účtovných závierok, súvaha a výkaz ziskov a strát.
Sieť prepojení firmy TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., KošiceNÁSKOK
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Riziko: zaplatí TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice?
Daňová spoľahlivosť, zoznamy dlžníkov Sociálnej poisťovne a Finančnej správy, právny stav a ukazovatele stability TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice z verejných registrov, s dátumom a zdrojom.
Peniaze od štátu: TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
Zmluvy s verejným sektorom z Centrálneho registra zmlúv a vyhraté verejné súťaže.
História firmy TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
Dátum vzniku TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice je 2. 6. 1994, teda pred 32 rokmi.
- Vznik spoločnostiVerejná obchodná spoločnosť · Sr/269/V
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
V registri je zapísaný 1 predmet podnikania, teda čo TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice smie robiť.
- veľkoobchod a maloobchod s: jednostopovými a dvojstopovými vozidlami, autosúčiastkami a autopríslušenstvom, textilom, odevami a obuvou, športovými potrebami, nábytkom, výrobkami z dreva, podlahovými krytinami, výrobkami z umelých hmôt, kože, gumy, spotrebnou elektronikou, nenahratými zvukovými nosičmi, železiarským a priemyselným tovarom, potravinami, alkoholickými nápojmi, tabakovými výrobkami, drogériovým tovarom, sklom
Predmety podnikania zapísané v registri. Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026.
TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice v odvetví oprava počítačov a potrieb pre domácnosť
TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice je v registri v odvetví Oprava počítačov a potrieb pre domácnosť (SK NACE 95), činnosť oprava a údržba motorových vozidiel. V okrese Košice III je v tomto odvetví 47 aktívnych subjektov.
Sídlo TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice: Košice - Dargovských hrdinov
TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice sídli na adrese Fábryho 28, 040 01 Košice, okres Košice III. V obci Košice - Dargovských hrdinov je 2 781 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 3 330. Na tej istej adrese je zapísaných 2 aktívnych subjektov.
Košice - Dargovských hrdinov: obyvatelia a dáta ›Okres Košice III ›Adresár firiem v okrese Košice III ›
TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice: IČO, sídlo a základné údaje
TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice (IČO 31690874) je verejná obchodná spoločnosť so sídlom v obci Košice - Dargovských hrdinov, okres Košice III. Dátum vzniku je 2. 6. 1994, na trhu je 32 rokov a štatutármi sú Robert Krajewski a Andrzej Rozanowicz.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 11. 9. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Verejná obchodná spoločnosť |
|---|---|
| Odvetvie | Oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531) |
| Vznik | 2. 6. 1994 |
| Obec | Košice - Dargovských hrdinov |
| Okres | Okres Košice III |
| Účtovných závierok v registri | 0 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
Ďalšie subjekty v mestskej časti Košice - Dargovských hrdinov
AUTOSPOL VLASATÝ, spol. s r.o.Gerard Hluchnik - PFHU - Bazár -…Tomáš Bodnár - CASTORPeter Degner - COVERNJudita Kováčová - JUKOŠtefan OnoferDM SERVIS IVECO, s.r.o.RADVAN s.r.o.Košice - Dargovských hrdinov v číslach ›
Na tej istej adrese sídli aj
Nájdi príležitosti pre svoju firmuNÁSKOK
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Ukážka pre firmu TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice
- Tendre55súťaží štátu v odbore s lehotou do 6 mesiacovtypická hodnota 137 tis. €
- Granty a dotácie15výziev s uzávierkou do 6 mesiacovfirma z odboru typicky dostala 140 tis. €
- Končiace zmluvy108zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 25 tis. €
- Víťazi v odbore283firiem vyhralo súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 4 400 €
- Diery na trhu20odvetví chýba v okrese Košice IIItypický nepokrytý dopyt 14,4 mil. €
Stráženie firmy TAURUS SLOVAKIA, v.o.s., Košice a Excel
Ranný mail, keď sa u firmy zmení vedenie, sídlo, DPH alebo zoznam dlžníkov, a celá firma v 1 súbore Excel.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.