LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS spol. s r.o.
Košice - Staré Mesto · Činnosti cestovných agentúr
3 681 465 €tržby 2025 ▼ 2 %+13 530 €zisk 2025aktívna 32 rokov2 zamestnanci (2025)
Fakturačné údaje
RPO ŠÚ SR a FS, 9. 10. 2026
Tržby a zisk rok po roku
- 12 : tržby 9 223 998 €, výsledok hospodárenia 3 892 €
- 13 : tržby 8 559 205 €, výsledok hospodárenia 12 284 €
- 14 : tržby 7 264 102 €, výsledok hospodárenia 16 880 €
- 15 : tržby 6 421 062 €, výsledok hospodárenia 1 344 €
- 16 : tržby 6 400 682 €, výsledok hospodárenia 13 113 €
- 17 : tržby 6 771 697 €, výsledok hospodárenia 20 173 €
- 18 : tržby 6 040 392 €, výsledok hospodárenia 17 609 €
- 19 : tržby 5 266 879 €, výsledok hospodárenia 19 934 €
- 20 : tržby 1 059 140 €, výsledok hospodárenia -130 862 €
- 21 : tržby 1 272 416 €, výsledok hospodárenia -45 932 €
- 22 : tržby 3 255 324 €, výsledok hospodárenia 399 €
- 23 : tržby 3 747 161 €, výsledok hospodárenia 12 046 €
- 24 : tržby 3 767 499 €, výsledok hospodárenia 8 514 €
- 25 : tržby 3 681 465 €, výsledok hospodárenia 13 530 €
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS spol. s r.o. (IČO 31680356) mala v roku 2025 tržby 3 681 465 € (Register účtovných závierok, závierka za rok 2025, zber 11. 9. 2026).
Prejsť na časť profilu 12
Zamestnanci LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
V roku 2025 mala LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS priemerne 2 zamestnancov, osobné náklady v tom roku boli 62 829 €.
- Počet zamestnancov
- Osobné náklady
Čísla v tabuľke
| Rok | Zamestnanci | Osobné náklady | Mzdové náklady |
|---|---|---|---|
| 2025 | 2 | 62 829 € | 47 235 € |
| 2024 | 3 | 86 663 € | 64 380 € |
| 2023 | 2 | 86 607 € | 63 938 € |
| 2022 | 2 | 33 681 € | 26 126 € |
| 2021 | 2 | 28 395 € | 22 237 € |
| 2020 | 2 | 46 197 € | 35 157 € |
| 2019 | — | 122 756 € | 89 480 € |
| 2018 | — | 125 228 € | 90 380 € |
| 2017 | — | 157 236 € | 114 124 € |
| 2016 | — | 137 065 € | 99 622 € |
| 2015 | — | 128 773 € | 93 802 € |
| 2014 | — | 131 170 € | 95 469 € |
| 2013 | — | 131 985 € | 95 023 € |
| 2012 | — | 136 781 € | 100 900 € |
Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer na zamestnanca neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
Na čo išli osobné náklady v roku 2025
- Mzdy 75 % 47 235 €
- Odvody zamestnávateľa 23 % 14 641 €
Ako čítať tieto čísla
- Počet zamestnancov je priemerný prepočítaný počet z poznámok závierky: čiastočný úväzok sa počíta pomerne, dohody sa nezarátavajú.
- Osobné náklady sú mzdy, odvody zamestnávateľa, sociálne náklady (stravné, sociálny fond) a odmeny konateľov a členov orgánov.
- Mzdové náklady na zamestnanca sú mzdy a odmeny delené priemerným počtom; môžu byť vyššie než skutočná mzda, lebo obsahujú aj dohody a odmeny spoločníkov.
- Pri mikro závierke rozpis nákladov nie je; mzdu odhadujeme delením osobných nákladov odvodmi zamestnávateľa (1,352 do roku 2024, 1,362 od roku 2025).
- Pri menej ako 3 zamestnancoch priemer neukazujeme, bol by to plat konkrétneho človeka.
- Zdroje: príloha závierky 2025 (PDF), výkaz 2025 v RÚZ.
Počet: poznámky účtovnej závierky 2025 v RÚZ, zber 28. 9. 2026. Náklady: výkaz ziskov a strát 2025 (Úč POD) v Registri účtovných závierok, zber 28. 9. 2026.
Konatelia LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
Podľa Registra právnických osôb konajú za LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS 2 konatelia. Uvádzame meno a funkciu, bydlisko ani rodné číslo zákon nezverejňuje.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
Spoločník LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
V registri je zapísaný 1 spoločník.
- AQUA RELAX, s.r.o.100,0 %
Podiel je vypočítaný z výšky vkladu zapísaného v registri, nie sú to hlasovacie práva ani konečný užívateľ výhod.
Spoločníci: vklad, podiel a od kedy
| Spoločník | Vklad | Podiel |
|---|---|---|
| AQUA RELAX, s.r.o.od 1. 2. 2025 | 66 388 € | 100,0 % |
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 12. 9. 2026. Podiel je náš výpočet z výšky vkladov.
Tržby, zisk a majetok LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
Za rok 2025 má LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS v závierke tržby 3 681 465 €, o 2,3 % menej než v roku 2024, a výsledok hospodárenia +13 530 €. Závierky máme za 14 rokov (2012 až 2025), najvyššie tržby sú z roku 2012: 9 223 998 €. Vyrubená daň z príjmov za obdobie do 31. 12. 2025 je 3 840 € podľa Finančnej správy SR.
Výkaz ziskov a strát LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
Najvyššie tržby: rok 2012, 9 223 998 €. Najnižšie: rok 2020, 1 059 140 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Tržby |
|---|---|
| 2025 | 3 681 465 € |
| 2024 | 3 767 499 € |
| 2023 | 3 747 161 € |
| 2022 | 3 255 324 € |
| 2021 | 1 272 416 € |
| 2020 | 1 059 140 € |
| 2019 | 5 266 879 € |
| 2018 | 6 040 392 € |
| 2017 | 6 771 697 € |
| 2016 | 6 400 682 € |
| 2015 | 6 421 062 € |
| 2014 | 7 264 102 € |
| 2013 | 8 559 205 € |
| 2012 | 9 223 998 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Zisk v 12 rokoch, strata v 2 rokoch z 14 rokov. Súčet za celé obdobie: −37 076 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Výsledok hospodárenia |
|---|---|
| 2025 | 13 530 € |
| 2024 | 8 514 € |
| 2023 | 12 046 € |
| 2022 | 399 € |
| 2021 | −45 932 € |
| 2020 | −130 862 € |
| 2019 | 19 934 € |
| 2018 | 17 609 € |
| 2017 | 20 173 € |
| 2016 | 13 113 € |
| 2015 | 1 344 € |
| 2014 | 16 880 € |
| 2013 | 12 284 € |
| 2012 | 3 892 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
- LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
- medián odvetvia
Zisková marža je výsledok hospodárenia vydelený tržbami. Za posledný rok je +0,4 %, medián odvetvia +4,7 %.
Čísla v tabuľke
| Rok | LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | +0,4 % | +4,7 % |
| 2024 | +0,2 % | +4,0 % |
| 2023 | +0,3 % | +3,8 % |
| 2022 | 0,0 % | +4,0 % |
| 2021 | −3,6 % | +1,2 % |
| 2020 | −12,4 % | −5,3 % |
| 2019 | +0,4 % | +1,2 % |
| 2018 | +0,3 % | +1,7 % |
| 2017 | +0,3 % | +2,0 % |
| 2016 | +0,2 % | +1,6 % |
| 2015 | 0,0 % | +1,0 % |
| 2014 | +0,2 % | — |
| 2013 | +0,1 % | — |
| 2012 | 0,0 % | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Tržby rástli v 5 z 13 rokov, najviac v roku 2022 (+155,8 %).
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmena tržieb |
|---|---|
| 2025 | −2,3 % |
| 2024 | +0,5 % |
| 2023 | +15,1 % |
| 2022 | +155,8 % |
| 2021 | +20,1 % |
| 2020 | −79,9 % |
| 2019 | −12,8 % |
| 2018 | −10,8 % |
| 2017 | +5,8 % |
| 2016 | −0,3 % |
| 2015 | −11,6 % |
| 2014 | −15,1 % |
| 2013 | −7,2 % |
| 2012 | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Súvaha LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
- Majetok (aktíva)
- Vlastné imanie
- Záväzky
Na konci roka 2025 mala súvaha majetok 628 611 €, vlastné imanie 158 703 € a záväzky 424 909 €.
Čísla v tabuľke
| Rok | Majetok (aktíva) | Vlastné imanie | Záväzky |
|---|---|---|---|
| 2025 | 628 611 € | 158 703 € | 424 909 € |
| 2024 | 646 396 € | 145 173 € | 450 254 € |
| 2023 | 602 687 € | 133 273 € | 424 415 € |
| 2022 | 700 065 € | 121 227 € | 470 829 € |
| 2021 | 834 082 € | 120 828 € | 521 723 € |
| 2020 | 968 444 € | 166 760 € | 554 293 € |
| 2019 | 959 538 € | 297 621 € | 619 655 € |
| 2018 | 1 045 348 € | 277 687 € | 725 506 € |
| 2017 | 899 802 € | 260 078 € | 632 560 € |
| 2016 | 1 113 306 € | 268 005 € | 802 101 € |
| 2015 | 1 072 947 € | 254 892 € | 741 066 € |
| 2014 | 1 408 953 € | 253 548 € | 1 139 571 € |
| 2013 | 1 603 959 € | 236 669 € | 1 174 199 € |
| 2012 | 2 009 735 € | 224 384 € | 1 772 868 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Všetky čísla zo závierok LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS (14 rokov)
| Rok | Tržby | Výsledok hosp. | Aktíva | Vlastné imanie | Záväzky | Pridaná hodnota | Marža |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 3 681 465 € | 13 530 € | 628 611 € | 158 703 € | 424 909 € | 101 314 € | +0,4 % |
| 2024 | 3 767 499 € | 8 514 € | 646 396 € | 145 173 € | 450 254 € | 97 124 € | +0,2 % |
| 2023 | 3 747 161 € | 12 046 € | 602 687 € | 133 273 € | 424 415 € | 109 633 € | +0,3 % |
| 2022 | 3 255 324 € | 399 € | 700 065 € | 121 227 € | 470 829 € | 61 712 € | 0,0 % |
| 2021 | 1 272 416 € | −45 932 € | 834 082 € | 120 828 € | 521 723 € | 33 318 € | −3,6 % |
| 2020 | 1 059 140 € | −130 862 € | 968 444 € | 166 760 € | 554 293 € | 47 417 € | −12,4 % |
| 2019 | 5 266 879 € | 19 934 € | 959 538 € | 297 621 € | 619 655 € | 199 240 € | +0,4 % |
| 2018 | 6 040 392 € | 17 609 € | 1 045 348 € | 277 687 € | 725 506 € | 181 859 € | +0,3 % |
| 2017 | 6 771 697 € | 20 173 € | 899 802 € | 260 078 € | 632 560 € | 243 178 € | +0,3 % |
| 2016 | 6 400 682 € | 13 113 € | 1 113 306 € | 268 005 € | 802 101 € | 182 934 € | +0,2 % |
| 2015 | 6 421 062 € | 1 344 € | 1 072 947 € | 254 892 € | 741 066 € | 305 894 € | 0,0 % |
| 2014 | 7 264 102 € | 16 880 € | 1 408 953 € | 253 548 € | 1 139 571 € | 220 974 € | +0,2 % |
| 2013 | 8 559 205 € | 12 284 € | 1 603 959 € | 236 669 € | 1 174 199 € | 256 516 € | +0,1 % |
| 2012 | 9 223 998 € | 3 892 € | 2 009 735 € | 224 384 € | 1 772 868 € | 481 741 € | 0,0 % |
Riziko: zaplatí LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS?
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS a verejné zmluvy
V Centrálnom registri zmlúv je 25 zmlúv s dodávateľom LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS v objeme 1 232 021 € z rokov 2013 až 2024. Najväčší objem je s odberateľom Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach: 1 106 190 € v 3 zmluvách.
Rok s najväčším objemom: 2018, 907 395 € v 4 zmluvách.
Čísla v tabuľke
| Rok | Zmlúv | Objem |
|---|---|---|
| 2024 | 2 | 0 € |
| 2022 | 2 | 41 158 € |
| 2020 | 1 | 0 € |
| 2019 | 2 | 8 069 € |
| 2018 | 4 | 907 395 € |
| 2016 | 4 | 26 738 € |
| 2015 | 9 | 224 661 € |
| 2013 | 1 | 24 000 € |
Zdroj: Centrálny register zmlúv (crz.gov.sk); nezmyselné sumy vynechané, výpočet Štatistiky.sk.
História firmy LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
Dátum vzniku LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS je 11. 11. 1993, teda pred 32 rokmi. Skoršie obchodné meno: CK KOLUMBUS, spol. s r.o.. Závierky v registri máme od roku 2012. Na časovej osi je spolu 14 udalostí, tu sú hlavné míľniky.
- Vznik spoločnostiSpoločnosť s ručením obmedzeným · Sro/3756/V
- Registrácia za platiteľa DPHIČ DPH SK2020481441
- Zmena obchodného menaPredtým CK KOLUMBUS, spol. s r.o., odvtedy LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS spol. s r.o.
- Prvá závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2012tržby 9 223 998 € · majetok 2 009 735 €
- Prvá zmluva s verejnou inštitúciouObjednávateľ Parazitologický ústav Slovenská akadémia vied, Košice, hodnota zmluvy 24 000 €. Firma vznikla 11. 11. 1993.
- Najväčšia verejná zmluva: 900 000 €Objednávateľ Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Rámcová dohoda č. 998/2018
- Nový spoločník: AQUA RELAX, s.r.o.Spoločník v.o.s. / s.r.o.
- Posledná závierka, ktorú o firme máme, je za rok 2025Závierok máme 14, posledné tržby 3 681 465 €.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR, Register účtovných závierok SR, Finančná správa SR a Centrálny register zmlúv; časová os Štatistiky.sk.
Činnosti LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
- sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, výroby a služieb
- prevádzkovanie cestovnej agentúry
- kuriérske služby
- reklamné a marketingové služby
- prenájom hnuteľných vecí
- informačná činnosť - mestské, turistické informačné centrá
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026.
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS v odvetví cestovné kancelárie a agentúry
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS je v registri v odvetví Cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79), činnosť činnosti cestovných agentúr. Medián tržieb odvetvia za rok 2025 je 50 348 € (874 závierok), LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS má 3 681 465 €, čo je 73-násobok mediánu. V okrese Košice I je v tomto odvetví 52 aktívnych subjektov, podľa tržieb z poslednej závierky je LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS 1. z 31.
Štvrtina firiem odvetvia má tržby do 21 882 €, polovica do 50 348 €, tri štvrtiny do 271 629 €; 10 % firiem má viac než 1 151 727 €.
Čísla v tabuľke
| 10 % firiem má menej než | 5 646 € |
|---|---|
| dolný kvartil | 21 882 € |
| medián | 50 348 € |
| horný kvartil | 271 629 € |
| 10 % firiem má viac než | 1 151 727 € |
| LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS | 3 681 465 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026; mierka je logaritmická.
- LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
- medián odvetvia
Každý rok porovnávame tržby LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS s mediánom odvetvia z toho istého roka.
Čísla v tabuľke
| Rok | LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS | medián odvetvia |
|---|---|---|
| 2025 | 3 681 465 € | 50 348 € |
| 2024 | 3 767 499 € | 50 255 € |
| 2023 | 3 747 161 € | 51 582 € |
| 2022 | 3 255 324 € | 46 230 € |
| 2021 | 1 272 416 € | 19 980 € |
| 2020 | 1 059 140 € | 17 413 € |
| 2019 | 5 266 879 € | 57 544 € |
| 2018 | 6 040 392 € | 63 280 € |
| 2017 | 6 771 697 € | 57 430 € |
| 2016 | 6 400 682 € | 51 942 € |
| 2015 | 6 421 062 € | 60 209 € |
| 2014 | 7 264 102 € | — |
| 2013 | 8 559 205 € | — |
| 2012 | 9 223 998 € | — |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Medián okresu počítame z posledných závierok firiem odvetvia v okrese, medián kraja a Slovenska je za rok 2025.
Čísla v tabuľke
| LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS | 3 681 465 € |
|---|---|
| medián okresu Košice I | 117 673 € |
| medián kraja | 47 209 € |
| medián Slovenska | 50 348 € |
Zdroj: Register účtovných závierok SR · zber 11. 9. 2026; výpočet Štatistiky.sk.
Podobne veľké firmy v odvetví
- AWERTRAVEL, s.r.o.Senica · tržby 8 429 833 € (2025)
- HOCKEY TOUR s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 6 930 410 € (2025)
- GABRIEL TOUR s. r. o.Trnava · tržby 6 581 245 € (2025)
- ŠPORT PROGRESS, spol. s r.o.Bratislava - mestská časť Rača · tržby 6 555 598 € (2025)
- Continental Business Services s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 6 162 908 € (2025)
- Valika Eurotrade s. r. o.Poriadie · tržby 5 922 290 € (2025)
- Ticketportal SK, s. r. o.Bratislava - mestská časť Nové Mesto · tržby 5 128 840 € (2025)
- DELUXEA s. r. o.Bratislava - mestská časť Staré Mesto · tržby 5 012 651 € (2025)
- AWERTOUR, spol. s r.o.Stupava · tržby 4 846 861 € (2025)
Firmy s rovnakou dvojčíslicou SK NACE a tržbami od 45 % do 220 % tržieb LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS, posledná závierka každej firmy. Zdroj: Register účtovných závierok SR.
Sídlo LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS: Košice - Staré Mesto
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS sídli na adrese Tyršovo nábrežie 1, 040 01 Košice, okres Košice I. V obci Košice - Staré Mesto je 8 694 aktívnych firiem a živnostníkov, v celom okrese 16 386. Na tej istej adrese je zapísaných 5 aktívnych subjektov.
Košice - Staré Mesto: obyvatelia a dáta ›Okres Košice I ›Adresár firiem v okrese Košice I ›
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS: IČO, sídlo a základné údaje
LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS spol. s r.o. (IČO 31680356) je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice - Staré Mesto, okres Košice I. Dátum vzniku je 11. 11. 1993, na trhu je 32 rokov a štatutármi sú Ing. Ivan Propper a PhDr. Peter Urbančík. Za rok 2025 sú v závierke tržby 3 681 465 € a výsledok hospodárenia +13 530 €, počet zamestnancov podľa registra je 2.
Zdroj: Register právnických osôb ŠÚ SR · zber 9. 10. 2026. Daňové údaje zo zoznamov Finančnej správy SR (CC0).
Údaje z registra
| Právna forma | Spoločnosť s ručením obmedzeným |
|---|---|
| Odvetvie | Činnosti cestovných agentúr (SK NACE 7911) |
| Základné imanie | 66 388 € |
| Vznik | 11. 11. 1993 |
| Skoršie názvy | CK KOLUMBUS, spol. s r.o. |
| Obec | Košice - Staré Mesto |
| Okres | Okres Košice I |
| Vyrubená daň z príjmov | 3 840 € (za obdobie do 31. 12. 2025) |
| Účtovných závierok v registri | 15 |
Zdroj: Register účtovných závierok SR, Register právnických osôb ŠÚ SR a zoznamy Finančnej správy SR (CC0) · zber 11. 9. 2026.
V odvetví cestovné kancelárie a agentúry (SK NACE 79) LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS spol. s r.o. patrí tržbami medzi 10 % najväčších firiem: za rok 2025 mala 3 681 465 €, typická firma odvetvia 50 348 €, čo je 73-násobok mediánu (medián z 874 závierok, Register účtovných závierok, výpočet Štatistiky.sk 13. 10. 2026).
Najväčšie firmy v okrese Košice I ›Cestovné kancelárie a agentúry: tržby a mzdy ›Cestovné kancelárie a agentúry v Košickom kraji ›Mzdy v okrese Košice I ›
Sieť prepojení firmy LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
Ľudia z vedenia a spoločníci firmy a všetky ich ďalšie firmy s tržbami na 1 mape.
Celú mapu s tržbami každej firmy majú predplatitelia. Firmy s rovnakým konateľom alebo spoločníkom sú nižšie v Súvisiacich firmách.
Nájdi príležitosti pre svoju firmu
Tendre, granty a dotácie, končiace zmluvy úradov, kto vyhráva súťaže vo vašom odbore a čo chýba vo vašom okrese. Zadajte IČO svojej firmy a uvidíte, koľko toho je.
Vyskúšať NáskokVšetkých 12 aplikácií Náskoku pre firmu LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
Tendre podľa webu vašej firmy: zadajte adresu webu
Ukážka pre firmu LETECKÁ AGENTÚRA KOLUMBUS
- Tendre1súťaž štátu v odbore s lehotou do mesiacatypická hodnota 900 tis. €
- Granty a dotácie86výziev s uzávierkou do mesiacafirma z odboru typicky dostala 118 tis. €
- Končiace zmluvy20zmlúv úradov v odbore končí do 6 mesiacovtypická zmluva 8 700 €
- Výhry konkurentov4firmy vyhrali súťaž štátu za 6 mesiacovtypická výhra 83 tis. €
- Diery na trhu0odvetví chýba v meste Košice - Staré Mesto
Kto kupuje to, čo predávajú firmy z odboru
Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará Ľubovňa51 zmlúv za 3 roky · 331 449 € · naposledy 25. 9. 2026Hlavné mesto SR Bratislava49 zmlúv za 3 roky · 18 825 € · naposledy 12. 8. 2026Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín9 zmlúv za 3 roky · · naposledy 20. 3. 2026 Všetkých 82 kupujúcich v odboreSúvisiace firmy
Rovnaký konateľ alebo spoločník
Lentimex spol. s r.o.PROMENÁDA, a.s.SOHO Bratislava, a. s.HG HOTELS, a. s.MPK INVEST s. r. o.
Najväčšie firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto
Východoslovenská distribučná, a.s.TEPELNÉ HOSPODÁRSTVO spoločnosť s ručením…DSI Slovakia, s.r.o.Caterpillar Slovakia, s. r. o.GlobalLogic Slovakia s.r.o.Všetky firmy v mestskej časti Košice - Staré Mesto ›
Najväčšie firmy s rovnakou činnosťou (SK NACE 79.11) v okrese Košice I
TORY TOUR, s.r.o. KošiceJAMAZON s.r.o.GLOBAL CONTRACT s. r. o.ElysTravel s.r.o.ALBATROS - TRAVEL AGENCY s.r.o.
Dáta: Register právnických osôb ŠÚ SR (licencia CC BY 4.0), Register účtovných závierok (CC0), Finančná správa SR (CC0) a Centrálny register zmlúv. Naše výpočty sú pod licenciou CC BY 4.0, pri použití uveďte Štatistiky.sk. Ako ich spracúvame, píšeme v metodike.